Politikai užsimojo sunaikinti bendrijas?

taigi

taigi portretas
Karbauskis su Širinskiene nori ir bendrijoms gyvenimą reguliuoti, neužtenka kad Kauno marių pakrantę užgrobė..

Margarita

Margarita portretas
Manau labai gerai, jei paims savivaldybės iš administratorių, nes tie administratoriai ABSOLIUČIAI NIEKO NEDARO, TIK PINIGUS NAMO IŠVAISTO. Dėl bendrijų nežinau. O dėl visų gyventojų susirinkimo, tai čia jau iš fantazijų šalies, nes jų gi Lietuvoj nėra, užsienyje, butus tik išnuomavę. Tačiau su adminstratoriais ypatingai baisi padėtis- jie tyčia nerenka jokių namo atstovų, nes nenori, kad kažkas kištų savo nosis į jų popierius ir užkirstų kelią į savo kišenmnes susikrauti daugiabučių namų gyventojų surinktas lėšas. Namas nesuremontuotas- lėšų nėra. Kur jos dingo?.... Dangun iškeliavo. Gaudyk vėją laukuose. Kai dirbo savivaldybės darbuotojai, buvo geriau. Tik kiemsargiai nesąmones darė. Žmonės gal ir dalyvautų, bet kai pamato, kad nieko nepakeis, nuleidžai rankas. Tokie tie lietuviai. ilgai kenčia kenčia kenčia ....kol...

Blogiausia,

Blogiausia, portretas
yra tai ,kad kokia forma būtų valdomas ir prižiūrimas daugiabutis gyvenamasis namas daugumai butų savininkų yra visiškai viskas dzin ,kol negauna sąskaitų apmokėti už suteiktas,o dažnai ir nesuteiktas paslaugas ! Tuo labai gerai naudojasi tiek daugiabučių gyvenamųjų namų administratoriai,tiek nesąžiningi bendrijų pirmininkai ! Gali Seimas priimti kokius nori geriausius įstatymus,bet jeigu NEBUS vykdomi ,tai tęsis savivalė ir daugiabučių gyvenamųjų namų administratorių ir pirmininkų : kažkur iškeliavo SĄŽINĖ !

valdziazmogiu siekis

valdziazmogiu siekis portretas
dar kazkiek mastancius tautiecius padaryti neigaliais .

Algis

Algis portretas
Perskaičiau daugumą komentatorių minčių ir reikia stebėtis kaip žmonės nesupranta apie ką kalba. Juk namų valdymas administratoriaus ir bendrijos valdybos (ar tarybos) visiškai skirtingi dalykai. Administratoriai yra savivaldybės paskirti namo valdytojai kur gyventojai nėra susiorganizavę į bendriją, o bendrija valdybos pirmininką išsirenka pati. Jo niekas ir niekada neskiria. O bendrijos susirinkime valdyba ir jos pirmininkas atsiskaito už atliktus darbus ir lėšas. Ir viskas būna aišku. Kas nedalyvauja susirinkimuose, tas nieko ir nežino. Pats ir kaltas. O naujo Įstatymo projekte numatytas 100% gyventojų dalyvavimas - tai aiški nesąmonė, nes to niekada niekas negalės įvykdyti. Vienas bus išvykęs, kitas sirgs it t.t. Reiškia jog tokiais atvejais Savivaldybė galės daryti ką tik nori. Gyventojams nuo to tik bus blogiau.

As

As portretas
Nereikia kaltinti nieko... pirmiausiai pasižiūrėkite į save, ypač kas turi didesnius butus ir gyvena vieni.Dauguma norite ir rėkiate, kad ne kvadratai šiukšlina ir t.t. bet kai butą pardavinesite, juk neprašysite sumos , kai vieno kambario buto? reiškias ir investuojame pagal turimus kvadratus,O ar dalyvaujate susirinkimuose, domitės įtatymais, ne....... tik bėdą verčiat ant kitų.Ateina pirmininkas į butą pakiša pasirašyti, prikalba nesąmonių, o Jūs mokėkit......Sprendimai priimami visuotiniame susirinkime arba apklausa raštu ( ja nustatė vyriausybė) besmegeniai tie mūsų Lietuvos gyventojai ( dauguma).

Justina Nowak

Justina Nowak portretas
Aš ieškau vyro už atvirus santykius! Su manimi galite susisiekti per šį portalą - www.pc.tc/justina24

ir

ir portretas
cia jei ne socmafijos tai socbergeriu klano pasiulymas kaip daryti /demonkratija/ savo naudai o /runkeliai/ nesupras o jei supras tai bus po laiko juk taip nutare sedbariukas su visa gauja?.......

koki

koki portretas
dar zmoniu kankinimo ir isnaudoimo budus siulys tie socdemonai su visa seimvelniu gauja ?.......

tos bendijos

tos bendijos portretas
ne aukso gabalas, bet nemanykit kad tai geras variantas. Išnaikins bendrijas ir sukurs kokį nors naują darinį su saviškiais. Tada visi cyps dar daugiau.

Nrspręsk,Ašara,

Nrspręsk,Ašara, portretas
Apie visus pagal savo sugedimo laipsnį.

Ašara

Ašara portretas
pritariu daugumai protingu komentatoriu uzdarykite vagių kromelius, viska pirmininkai perka iš mūsų pinigu advokatus, teisėjus ir uzsienio keliones, o prieš tapdami pirmininkais buvo varguoliai bedarbiai.

Kai kurie komentatoriai

Kai kurie komentatoriai portretas
Besidžiaugiantys bendrijų naikinimu tikriausiai patys su savo smegenim susipyko.Nuo bukumo vaistų nėra.

butina

butina portretas
Butina naikinti sia islaikytiniu gvardija juk jie dabar lobsta is skurdziausiu gyventoju nes turtingesni gyvena nuosavuose namuose

-KATA

-KATA portretas
Dauguma komentaru ne i tema,matyt,kad cia rasantieji visai nesupranta butu savininku bendriju savokos.Nerasykite to,ko nezinote! Gerbiami ,lietuviai, tampame berasciais,nes viename zodyje jau darome keleta klaidu!

Aušra

Aušra portretas
Labai gerai, kad išnyks bendrijos. Labai.

Vieną kartą gal užteks klausyt mažumos

Vieną kartą gal užteks klausyt mažumos portretas
Čia kalba eina apie bendrijas ir daromus jų susirinkimus. Greitu laiku sulauksime ilgai lauktos žinios, kad tuojau reikės visų 100% gyventojų balsų kad priimt vienokį ar kitokį sprendimą. Ir taipogi dėl bendrijų steigimo, užteks klausyt pasakėlių prisektų seniem žmonėm apie bendrijas, bet turės surinkt jau ne 50+1 balsą , bet 100% balsų, o tiek balsų tikrai niekas negaus, nes dauguma bendrijų bijo kaip velnias kryžiaus. Ir bendrijų norėtojai-įniciatoriai liks kaip musę kande.

tai

tai portretas
eilyne ciniska socmafijos nieksybe kaip ir visokiu cininsiuku suniuku ir kt niekseliu amseimas iki laiko gal koks subotiniukas su /agurkiniu/ ir lavrinovic palos ir dar ka sugalvos? galima visko tyketis tam durniu soclaive IR LAUKTI PALYGINIMU TUPYJE?......

iš bendrijos

iš bendrijos portretas
seniai laikas naikinti šias kolūkines atgyvenas.

Jonas

Jonas portretas
Lauk tokius seimo narius ir ministrus! Tik atsikratėm tu paskirti administratorių- kraugerių , pradejom atsigauti , tvarkytis , namas be jokių paskolų ir reanovacijų gražėja ir gerėja gyvenimas. Tai reikia atsirasti tokiems .....nariams...

senijuora

senijuora portretas
Misliau, kadgi raikia atkūrti būtū valdibas kaip seniau būva. Ir būva tvark.

Laisvė

Laisvė portretas
Skundų rašytojams,kurie ir dabar skundus pila şimtais į visas įmanomas institucijas.O labiausiai įstatyme nustebino,kad ne specialistai spręs ar reikia remonto,bet gyventojai.Ir ne rinka diktuoja paslaugų kainas,bet gyventojai nustatys darbų,paslaugų kainas...Nustatinės tikriausiai tol,kol namas nugrius.... Juodas ir cinişkas pasityčiojimas šis įstatymas.

Bendrijos,

Bendrijos, portretas
Vienykitės ir renkite protesto akcijas,rašykite raštus prezidentui,seimui! Reik sustabdyti šį siaubingą suinteresuotų seimo narių ir administratorių susitarimą!!!!!!

Stacevičius ir Mažeika apsimeta

Stacevičius ir Mažeika apsimeta portretas
Geradariais,kurie gelbėja gyventojus nuo pirmininkų "savivalės".Įdomu,kiek administratoriai sumokėjo už šią gelbėjimo akciją,kuri administratorius pavers vienvaldžiais diktatoriais ir nustekens prižiūrėtus bendrijų namus,kai jos bus sunaikintos.

Paruoštas įstatymo projektas prieštarauja

Paruoštas įstatymo projektas prieštarauja portretas
LR CK, LR Darbo kodeksui ir kt.įstatymams,bet teisininkų įvertinimo nėra,išskyrus teisės departamento direktoriaus "vandenėlio pilstymą".Bendrijų pirmininkai,bendrijų nariai,kovokite už savo bendrijas ir Jūsų visų turtą-rašykite seimui,prezidentui-gal pavyks sustabdyti šį buldozeriu stumiamą bendrijų naikinimo įrankį.

DURNIŲ LAIVAS

DURNIŲ LAIVAS portretas
Turėsime City service, Rubikon ir panašius nevykėlius. Kaip pavardė to seimūno, kuris stumia šį zokoną? Kokiai partijai jis priklauso?.. ĮSIDĖMĖKIM!

antanas

antanas portretas
kodel destote nesamones neskaite dokumento! Dokumente valdybos nebelike, revizorius nepageidaujamas, namo darbu klausimus spres ti uzteks i antra bendrijos susirinkima susirinkusiu nariu daugumos balsu.O jei bemdrijoje 3 nariai, a? Kitiems savininkams like maziau teisiu , kaip yra dadabar. Zodziu, tegyvuoja vienavaldis!

Taigi Projekte NĖRA,

Taigi Projekte NĖRA, portretas
kad bus panaikintos bendrijos : yra tik kad PIRMININKAS galės būti tik VIENO daugiabučio gyvenamojo namo.!

Sąžiningai

Sąžiningai portretas
dirbantys bendrijų pirmininkai neturėtų baimintis . Kai pirmininkai turi savo žinioje daug gyvenamųjų namų ,tai ir PATIEMS turėtų būti sunku dirbti ,nes susirinkimus rengti ir salių nėra ,nebent arenos ! Daugiabučių gyvenamųjų namų administratorių elgesys su teisėtais būtų savininkais iš viso yra amoralus ir ciniškas : be butų savininkų sutikimo daro ką nori,nei sąmatų,nei jokių dokumentų nepateikia,surašo fiktyvius ,,atliktų darbų" aktus ,lėšos ,,įsisavintos " ir tiek żinių ! Trūkumų pateiktame Projekte,żinoma,kad yra ,bet ,tikėtina,dar bus taisomas Seime .O,kad uż balkonų remontą turės mokėti tie, kas juos turi ir naudojasi ,tai LABAI gerai !

Algis

Algis portretas
Administratorių prižiūrimi daugiabučiai namai ir bendrijų prižiūrimi namai skiriasi kaip diena ir naktis. Administratoriai darbus atlieka daug didesnėmis kainomis,o jų prižiūrimi namai atrodo kaip prieštvaniniai.

O kas toliau

O kas toliau  portretas
Atrodo einam prie komunizmo..... turesim butus bet nebusim jų šeimininkai.... negi galvojat kad savivaldybė sugebes tvarkingai priziuret pastatus.... nesenai skandalas buvo dėl savivaldybės įmonės administruojamų butų.... kam tada skųsitės...... bendrija puikus budas nepriklausomai nuo kitu tvarkyti namai kaip dauguma sutaria..... visam tam tereikia kad name susidarytų namo aktyvas ir dalyvautu susirinkimuose... kas turi daugiau laiko tai tegu save pasiulo i valdyba.... dar karta pasikartosiu bendrija puikus budas valdyti namą tik reikia daugumos gyventoju mažo indelio valdyma, priežiūra

Aš portretas
Reikėtų kam nors kas subeba pasidomėti kokiai plėšrūnų gaujai šie asmenys atstovauja

Kaunietė

Kaunietė portretas
Bendrijas naikinti gali siūlyti tik visai nemąstantis pilietis. Jas panaikinus bus visiškas chaosas. Manau, kad dauguma joms priklausančių gyventojų TIKRAI bus prieš jų naikinimą.

Anonimas

Anonimas portretas
Labai gerai-dabar administratoriai leidžia sau su etikete 'avariniai darbai"be pranešimų butų savininkams atlikti remonto darbus, nerašo ant lentų pranešimų apie būsimus remonto darbus ir jų kainą-padaro darbą ir išstato visiems kosmines sąskaitas.Atsiet-čia buvo avarinius darbas..Daug medžiagų prirašinėjimų-sąmatos apie būsimą darbą su kainomis nesudaromos-"gaminamos' kai atsiranda skundas.Labai gerai-nebus prieš darbą sudaryta darbo sąmata su kainomis-darbo nebus ir bus nuobaudos

varguoliai

varguoliai portretas
Seniai laikas išvaikyti tas bendrijas, baisi pirmininkų savivalė, nebandyk paprašyti dokumentų apie kaupi amųjų lėšų panaudojimą, jaučiasi kaip karaliukai ir jokiais įstatymais nsbaudžiami.

Kaunas

Kaunas portretas
Namas naujas .Administruoja Busto valda.Mokesciai nepakeliami .Priraso ivairiu nesamoniu ,kad gtik isplezti zmogui is kisenes paskutini eura,.O naudos is ju jokios.Neprisisauksi ie nieko konkretaus nesulauksi.Pakabino dezutes .Meskit savo pastabas.Jei atejes administratorius prisirase lapaprasymu ir dingo visus metus.Manau reikia naikinti tas busto valdas arba jas kontroliuoti.Skaiciau ,kad ju algos vidurkis dirbanciuju neitiketinai didelis.O darbo nulis.

ttt

ttt portretas
Šaunuoliai. Gerai padirbėjo administratoriai, City service, Rubikon ir kiti veikėjai. sugebėjo prilįsti prie Įstatymų. Kelnės dabar bus maunamos per galvą, pliki vaikščiosim. Tikrai matau kaip tvarkosi administratoriai ir kaip bendrijos. Jei bendrija ventilį pakeičia už 30eur tai administratoriui ir 300eur nepakanka. Valio, grįžtam į balanos gadynę.

šiaip tai

šiaip tai portretas
Nežinau, kaip dėl bendrijų, bet reketininkus primenančius privačius administratorius tai reikia drožti, drožti ir dar kartą drožti. Asmeniškai esu susidūręs. O ir Maskolijoje, man atrodo, galioja beveik tokia pati tvarka, kaip ir pas mus. Tik ten administratoriai "dar geresni".

Už teisybę

Už teisybę portretas
Labai įdomu kodėl dienraštis nepasivargino paimti interviu iš Kauno miesto bendrijų primininkų, administratorių ir gyventojų, kuriems ir yra svarbus įstatymas. Nematau nieko blogo, kad bus pagaliau įvestas skaidrumas ir bent menka atsakomybė už atliktą darbą. TIEMS KURIEM LABAI PATINKA DABARTINĖ SITUACIJĄ: brangieji ar jūs nuėję į parduotuvę pirktumėte batus už kuriuos patys nežinotumėte kiek ateityje reikės sumokėti? tas pats ir su bendrijom bei administratoriais - nuperka darbus o mes nežinom nei realių kainų nei tuo labiau galime rinktis. Jei sąžiningai dirba bendrijos pirmininkas tai ant jo tikrai skundų niekas nerašys ir nekeis, tai aš nesuprantu kodėl jie taip išsigando įstatymo?

NA

NA portretas
suprantu,kad dauguma komentatoriu gyvena ne butu savininku bendrijose,nes jie net nesupranta esmes apie ka cia kalba istatymas,kuri nori valstieciai priimti. Raso ne i tema! Pagrindas yra tame,kad VISI bendrijos nariai tures sutikti,darant ivairius kapitalinius remontus,o ne taip kaip DABAR - 50+1% sutinka,tai kiti turi paklusti ju norams ir moketi daugiatukstantines sumas arba imti is banku didziules sumas issimokejimui 20 metu. Lobistams arteja juodos dienos-nebegales PRIEVARTAUTI zmoniu kartu su pirmininkais ar administratoriais,kuriems is tu renovaciju tekdavo nemazas "pyrago" gabalas.Gal pasibaigs REKETAS.

Praeivis

Praeivis portretas
Valstiečiai nedelskit sutvarkykit šita nesąmone, bendrijų pirmininkai tapo carais, niekas jų nekontroliuoja, niekam jie nepaklūsta, vienintelis ir teisingas kelias naikinti aferistų pirmininkų ir jų bendrininkų šaikos pasipelnymo šaltinį.

Petras

Petras portretas
Tokiu atveju turėtų supaprastinti gyventojems atsiskirti nuo admnistratoriu ir lengviau įsikurti bendrijas bet čia žiūriu ne ant to einama.

Razkulačivanije? :)

Razkulačivanije? :) portretas
Pabuvote savininkais, o dabar mes jums įsakinėsime, o jūs mūsų komandas vykdysite???

Saulius pirmininkas

Saulius pirmininkas portretas
Pakoreguoti iįstatyma tikrai reikia, bet taip kad keliu skundu užteks bendrija likviduot ar įmones veikla stabdyti mieste ir viska perduoti savivaldybiu butu ukiams tai komedija. Jausmas toks kad savivaldybiu butu ukiai nesuonkuruoja su privaciais administratoriais ir bendrijomis tai imasi kazkokiu nesamoniu. Musu benrija priziuri privatus administratoriu ir is dalies esam patenkinti ju darbu. Aisku tra kur tobuleti bet 100 kart geriau nei miesto butu ukis kuris leido nes utelems rūsyje atsirasti.

Jonė

Jonė portretas
Administratorių prižiūrimi daugiabučiai namai ir bendrijų prižiūrimi namai skiriasi kaip diena ir naktis. Administratoriai darbus atlieka daug didesnėmis kainomis,o jų prižiūrimi namai atrodo kaip prieštvaniniai.

Juokdarių valstybė

Juokdarių valstybė portretas
Visa tai daroma tam, kad pasipinigauti. Nieko asmeninio tik purvinas biznis. Taip sunaikins didžiąją dalį bendrijų. O savivaldybės paskirti administratoriai darys biznį, kels paslaugų įkainius.Ir tai norima pateikti kaip pagalba buto savininkui. Visos vagystės daromos su "kilniais" tikslais.

šiaip

šiaip portretas
Tegul liuobiasi savo urėdijose, o namai buvę ir žinybiniai, ne tik komunalkes, patys arba tėvai statė gamyklą, kad gautų tuos butus ir žino, kas ir kaip. Bent pas mus. Administratorius tinka. Daugiametė patirtis...

Pilietis

Pilietis portretas
Dalbajobai ką daugiau bepasakysi

Pagaliau! Atėjo galas bendrijom!

Pagaliau! Atėjo galas bendrijom! portretas
Užteks vieną kartą lot kad taip gera gyvent bendrijoj, kuriai reikia kišt ir kišt tukstančius, nežinai už ką. Dabar taip lengvai bendrijų steigimo įniciatoriai nesurinks viso namo būtų savininkų parašų išskėstom rankom puolančių į bendrijų gniaužtus, dabar jau reikės ne 50+1 parašo ar balso, bet jau 100 % visų namo būtų savininkų balsų. Nežinau ir nemanau kad taip visi alei vieno to namo būtų savininkų 100% pritartu bendrijos steigimui. Čia su žiburiu nerasi tiek norinčiu kurti bendrijas.

Ciungackukas indėnų vadas

Ciungackukas indėnų vadas portretas
Grybauskaitė atskyre prižiūrėtoją nuo miestų energijos kas atsitiko ogi atsirado riubikonas city servisas mano būstas ir t.t. prieš tai miestų energijos buvo atsakingos už šiluminių punktų įranga o kas dabar patys gyventojai kuriems padeda visi šitie servisai labai "pigiai " pastatyti matau dabar tų bendrijų negali astunkojis uzsciuopti tai vėl rezga naują įstatymą o kiek bus tokių namų kurie tarpusavi susipjaus ir nesusikurs naujos bendrijos automatiškai pas astunkoji oi išdūrs eilinį kartą runkelius )

...

... portretas
"Kokia čia savivalda, nuo kada gojai kažką valdyt sugeba, tai gali daryt tik dievo pateptos tautos atstovai"...

0...

0... portretas
Permeciau komentarus tai daugelis mano kad savivaldybė jums už dyką viską taisys juokdariai )

Pragiedruliui ir kt.panašiems

Pragiedruliui ir kt.panašiems portretas
Kai stogas ar aplamai namas nugrius-galėsit padėkoti savivaldybės administratoriams ir seimo valstiečiams.Atsipeikėkit-griaunamos bendrijos,kurios namus prižiūri-o administratorių namai daugumoje yra avarinio stovio.

Del veikianciu bendriju

Del veikianciu bendriju portretas
komentuokite tik susipazine su Projektu. Del veikianciu bendriju - sokas. iteisinama pirmininko vienvaldyste, menka savivaldybes kontrole. Tebegaliojantis Bendriju istatymas daug geresnis.geresnis. Reikejo ji patobulinti grieztinant pirmininku , revizoriu, valdybos kompetencija ir atsiskaityma uz darba, baudziamuma, savivaldybiu kontrole. Bendrija nustoja veikti, kai nebelieka ne vieno nario. Sprendimus gales priimti dar maziau zmoniu. irt.t. Karalija nesaziningiems, be kompetencijos, bet chitriems pirmininkams, istatymu dar labiau gesinant gyventoju iniciatyva. Susipazinkit

R

R portretas
Pritariu, nes pats esu nukentėjęs...

Alis...

Alis... portretas
komunaliniai daugiabučiai perleisti gyventojams be dokumentų... juk buvo už čekius privatizuoti tik butai ir rūsiai (gyventojai turi nuosavybės dokumentus)... o pastatų nuosavybės dokumentų gyventojai neturi, nes jų nėra kam įteikti... taigi, faktiškai daugiabučių pastatai liko savivaldybių balanse... taigi, ir rūpintis pastatais ir privalo savivaldybių įsteigtos įmonės, kai kurios iš jų vėliau "stebuklingai" tapo privačiomis... todėl ir Biržiškų g. namo kapitaliniu remontu ir rūpinasi Kauno meras... juk ir Būsto valdos dokumentuose pažymėta, kas jos steigėjas yra Kauno savivaldybė... savivaldybė turi rūpintis per savo įmones daugiabučių priežiūra ir remontais, nes tai miesto turtas......

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Seniai reikėjo

dedukas

dedukas portretas
mes uz naujoves ,nes dabartiniai lobsta musu visu saskaita ,priraso visokiu nesamoningu darbu kuriu niekas neatlieka , omes visas namas sumokam

To Klaipėdietis

To Klaipėdietis portretas
Tave vyt lauk konservatpalaikiu vagis tu

Nukentėjęs

Nukentėjęs portretas
Ačiū , kad pradeda judinti vienvaldžius pirmininkus ir valdybas., elgiasi su bendraturčių lėšomis kaip su savomis, jokios informacijos negali gauti apie kaupiamąsias lėšas, jų panaudojimą paslaugų , remonto darbų pirkimus, metuose nė karto nebuvo susirinkimo, savininkai pasyvūs. 2018-05-11 UAB "MA projektai" ekspertas A.R. nustatė , kad DNSB "Neringa - 2" Neringos g. 12 Palangos m.pastato laikančios konstrukcijos -sienos neatitinka STR ir esminių statinio reikalavimų Mechaninis patvarumas ir pastovumas STR2.01.01(1):2005, kasdien kyla avarijos grėsmė, susidarė vertikalūs, horizontalūs plyšiai , namas sėda, pastatytas ant durpių lęšio be geologinių pamatų pagrindų tyrinėjimo , projektuotojų padaryta pati grubiausia klaida. Kyla realus pavojus gyvybei, kiekviena dieną tyko nelaimė ir ne valia laukti tokių pasėkmių kaip Biržiškų g. Kaune, PC Rimi Linkmenų g.. Bendrija nesiima jokių realių veiksmų . Tiktai perduoti namų valdymą atestuotoms įmonėms

Būtų ūkio direktorius

Būtų ūkio direktorius portretas
Bendrijų gyventojai jūs nenorekite patys nusipirkti laiptineje elektros lempučių ar spyna į duris nuvažiavę į senukus mes viską tai padarysime už jumis aišku penkis kart brangiau su visais darbais visiems gyventi reikia.

Deivis

Deivis portretas
Labai dėkoju SEIMO NARIAMS kad pagaliau buvo atkreiptas dėmesys į paprastus žmones, kuriuos apgaudinėja administratoriai pirkdami ką nori ir už kiek. Nepatinka bendrijom nes pasipelnymas baigsis

Sigitas

Sigitas portretas
Labai teisingai į užduodama klausimą yra ir atsakymas t.y. "Bendrijų pirmininkams ir gyventojų teisių gynėjams iš karto kilo klausimas, kam reikalingas toks įstatymas? Manoma, kad labiausiai iš jo laimės savivaldybių butų ūkiai, kurie perimtų prižiūrėti likviduotų bendrijų namus". Taigi ankščiau buvo butų valdybos, o paskiau jos pasivertė į namų valdas. Ar nuo to daugiabučių gyventojai laimi? Tai aišku kad ne. Ne gana to pietinėje miesto dalyje daugiabučių rajonus suplakė į vieną t.y. buvo Vingio valdos ir ji buvo Vingio centre, o dabar viską perkėlė į Žardės namų valdas. Kur gyventojams buvo čia pat, o dabar iki jų reikia autobuso pagalba pasiekti. Šitoji naujovė tik bendrijų naikinimui ir gyventojams sudarys tik daugiau sumaišties. Taip kad tas pačias namų valdas reikia reorganizuoti.

jonis

jonis portretas
pagaliau baigsis savivale, senai reikejo pazabodi administratoriu savivale.....

Klaipedietis

Klaipedietis portretas
Tie valstiečiai visai iš proto kraustosi, šiuo metu galiojantis daugiabučių namų įstatymas visai neblogas. Varyti lauk tos valstiečius iš seimo. Ne projektas, o kažkokia nesąmonė neįgyvendinama.Imkites rimtų darbų kelkite Lietuvos ekonomika, kontroliuokite tuos mūsų vergvaldžius kurie eilinius žmones išnaudoja,engia apgaudinėja, nes ir taip jau visi emigrave.

PRAGIEDRULYS

PRAGIEDRULYS portretas
Aciu Dievui ir valstieciams! Visi gyventojai bendrijoje turi buti lygus sprendimu priemime.Pagaliau dauguma nebegales terorizuoti mazumos.Valdybos irgi nereikalingos.Pirmininkai,administratoriai daznai lobistams padeda igyvendinti ju keslus -pasipelnyti visokiausiais budais is zmoniu gyvenanciu bendrijose,siulant jiems per prievarta savo paslaugas ir gaminius,tvirtinant,kad tai butinybe,kad zmones privalo pritarti ju siulymams.Normalus,saziningi pilieciai tikrai sutiks buti pirmininkais ar administratoriais,juk tai mokama-etatine pareigybe.Nesutiks tik sukciai ir nesaziningi. Kuo greiciau priimkite LYGIATEISIU ZMONIU ISTATYMA!

taigi

taigi portretas
ČIA NE APIE LIETUVĄ KALBA, O APIE VALSTIEČIŲ kvailumą. Dar nė viena partija nepridarė tiek nesąmonių, kaip ši. Vien tik draudimai, mokesčių kėlimas ir apribojimai, o patys tveria tvoras prie marių, įdarbina savus urėdus ir daro viską, kad tik Lietuvai būtų "geriau". Labai didelis dėkui "Širinskienei ir Karbauskiui, kad taip myli Lietuvėle.

na ,...kuo labjau susicementave BENDRIJOS

na ,...kuo labjau susicementave BENDRIJOS portretas
tuo sunkiau juos apvogt,apiplest ir apgaut ..o tai y valdziagyviu planus neyeina.....ju ---SUKIS --skaldyk ir valdyk , plesk ir dulkyk per visus galus

Vitalius

Vitalius portretas
Niekas nieko nestebina cia lietuva cia lietus lija kazkas gavo atkata ir stumia si projekta mes renkame seima peies rinkimus visi dievo avineliai po rinkimu vislas stoja i kasdienibe ir nieko mauojo per tiek metu
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių