Per metus visa gamintojų parduota pramonės produkcija pabrango 30,9 proc.

Gamintojų parduotos pramonės produkcijos kainos gegužę, palyginti su balandžiu, padidėjo 3,3 proc., neįskaitant rafinuotų naftos produktų – 1,8 proc. Bendram kainų pokyčiui didžiausios įtakos turėjo rafinuotų naftos kainų padidėjimas, chemikalų ir chemijos produktų kainų sumažėjimas.

Lietuvos rinkoje parduotos pramonės produkcijos kainos per mėnesį padidėjo 4,9 proc., neįskaitant rafinuotų naftos produktų – 3,6 proc. Labiausiai – 10,2 proc. – pabrango rafinuoti naftos produktai. Daugiausia – 2,4 proc. – atpigo kompiuteriniai, elektroniniai ir optiniai gaminiai. Maisto produktai pabrango 5,2 proc. Ypač pabrango aliejus ir riebalai – 25,2 proc., grūdų malimo produktai – 8,7, žuvys ir žuvų produktai – 7,5, mėsos ir paukštienos produktai – 6,7 proc., bet atpigo valgomieji ledai – 6,7 proc., kakavos, šokolado ir cukraus saldumynų gamyba – 1,7, krakmolas ir krakmolo produktai – 0,2 proc.

Ne Lietuvos rinkoje parduotos pramonės produkcijos kainos per mėnesį padidėjo 1,9 proc., neįskaitant rafinuotų naftos produktų – 0,2 proc.

Euro zonos rinkoje parduotos pramonės produkcijos kainos per mėnesį padidėjo 1,5 proc., ne euro zonos rinkoje – 2,2 proc.

Per metus (2022 m. gegužę, palyginti su 2021 m. geguže) visos gamintojų parduotos pramonės produkcijos kainos padidėjo 30,9 proc., neįskaitant rafinuotų naftos produktų – 21,7 proc.

Lietuvos rinkoje parduotos pramonės produkcijos kainos per metus padidėjo 47,9 proc., neįskaitant rafinuotų naftos produktų – 36,3 proc.

Ne Lietuvos rinkoje parduotos pramonės produkcijos kainos per metus padidėjo 18,7 proc., neįskaitant rafinuotų naftos produktų – 10,6 proc.

Euro zonos rinkoje parduotos pramonės produkcijos kainos per metus padidėjo 20,5 proc., ne euro zonos rinkoje – 17,5 proc.NAUJAUSI KOMENTARAI

Tegu

Tegu portretas
ir susikamso ja tokia,kur nesueina. Juk zmoniu uzdarbiai tai net mazeja - tai kas ta produkcija bepirks!?

Cha

Cha portretas
Lietuvoj toj duonos kepalas brangiau kainuos nei dubajuj aukso luitas

kita puse

kita puse portretas
vz raso kad eksportas musa visu laiku rekordus, tai kaip cia suprasti, kad ir kiek kas brangtu visi vis tiek zveriskai gerai gyvena, perka, sekasi ir t.t.? tuoj JAV ir ES kels palukanas, lauksim kas bus,,,:), valstybes tures atiduoti dar daugiau bankams savo skolas, tai vers kelti mokescius, nes covid ir infliacijos pinigu daug kur pridalino, reikes surinkineti biudzetus, verslai neskubes investuoti su paskolimis, nes bus brangesni pinigia, viska stengsis darysit savo lesomis, tas vel pristabdys ekonomika, zmones antroje metu puseje po atostogu prades taupyti ir JAV ir ES nes ir duju ir elektros kainos bus kosmose, del prikultu grudu brangesnio derliaus, maisto kainos dar augs, ir kai visi ijungs taupymo rezima, tada bus kazkokia ekonomine stagnacija,,,taigi si vasara dar pasitaskys visi pinigais, paskui nezinau...
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių