Lietuvių keliones į Turkiją pabrangins žadamas įvesti pagalvės mokestis

  • Teksto dydis:

Vienai populiariausių Lietuvos turistų atostogų kelionių krypčių Turkijai ketinant viešbučiuose apsistojusius turistus apmokestinti vadinamuoju pagalvės mokesčiu, kelionių organizatoriai prognozuoja, kad kelialapiai į Turkiją mūsų turistams brangs, tik neaišku, nuo kada ir kiek, praneša „Verslo žinios“.

„Sutartys 2020-ųjų turistiniam sezonui jau pasirašytos, joms įvedamas mokestis įtakos neturės, kainos Lietuvos turistams nekils. Tai galėtų paveikti tik 2021 metų sezono sutartis su Turkijos viešbučiais. Įvestas 2 proc. pagalvės mokestis galėtų kelionės paketo kainą padidinti maždaug 1 proc.“, – sako kelionių organizatoriaus „Kidy Tour“ generalinis direktorius Gvidas Aukštuolis.

Šiemet pirmąjį pusmetį Turkijoje su kelionių organizatorių kelialapiu ar savarankiškai apsilankė 112 231 turistas iš Lietuvos, 22,39 proc. daugiau nei tuo pačiu metu pernai, kai jų lankėsi 91 701. NAUJAUSI KOMENTARAI

...

... portretas
O savos pagalvės vežtis negalima?.. :s - :P

Anonimas

Anonimas portretas
Turkija,Turkija! Nuostabi salis, i kuria vaziuociau ir vaziuociau. Oras garantuotas, maistas skanus ir didziulis pasirinkimas. Vienu zodziu, kiek vaziavome, visada likome labai patenkinti. Gaila,kad sveikata nebeleidzia ten vykti,labai gaila.
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių