Sugriežtinus karantiną kirpėjų ir grožio specialistų bendruomenėje kilo sąmyšis

Vyriausybei sekmadienį nutarus karantino metu drausti grožio salonų, kirpyklų veiklą, Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos prezidentė Jolanta Mačiulienė sako sutinkanti, kad karantiną griežtinti reikia, tačiau iš Vyriausybės pasigedo įspėjimo, jog jų veikla bus stabdoma.

„Mes šitą situaciją vertiname adekvačiai, kad tai tikrai yra dideli susirgimai, tikrai pavojinga sveikatai ir situacija ne pati geriausia. Mes tai priimame kaip normą, bet tai buvo pasakyta labai staigiai. Dabar mūsų bendruomenėje kilo sąmyšis, nes buvome susiplanavę darbus. (...) Buvo galima iš anksčiau pasakyti, kad ruoškitės, nuo tada ir tada mes jus uždarysime“, – Eltai sakė J. Mačiulienė.

Jos teigimu, tikėtina, kad pirmadienį ir antradienį, kai dar leidžiama teikti šias paslaugas, darbuotojų krūviai išaugs.

Buvo galima iš anksčiau pasakyti, kad ruoškitės, nuo tada ir tada mes jus uždarysime.

„Klientų sumažėjo, tačiau jų yra, jie tikėjosi tų paslaugų ir mums liko šiandien ir rytoj diena. Tai reiškia, kad bus neapsakomai dideli krūviai, bet mes tų reikalavimų, kurie yra, laikomės sąžiningai, mes nepadarysime 20 aptarnavimų, jei gali tik 10“, – sakė asociacijos prezidentė.

Pasak J. Mačiulienės, vargu ar galima tikėtis, jog šio sektoriaus specialistai vėl turės tokius pat rezultatus kaip ankstesniais metais.

„Visi šitie metai buvo iškreiptų veidrodžių karalystė ir mes po pirmojo karantino supratome, kad tai, ką mes turėjome pernai, užpernai ir kitus metus, kažin ar kada nors turėsime, nes pati rinka išsikreipė. Pirmo karantino metu buvo ir nedarbas, žmonės patys pirkosi produktus, patys dažėsi. Tai turbūt ta pati situacija kartosis ir dabar, jeigu karantinas tęsis“, – sakė J. Mačiulienė.

Vyriausybė sekmadienį pratęsė karantiną iki sausio 31 dienos, taip pat sugriežtino karantino priemones: apribojo judėjimą iš vienos savivaldybės į kitą, uždraudė veikti nebūtinųjų prekių parduotuvėms, paliekant galimybę veikti maisto, optikos prekių ir ortopedijos techninių priemonių parduotuvėms, vaistinėms, veterinarijos paslaugas teikiančioms įstaigoms.

Nerimauja, ar bus kompensuojami nuostoliai

Vyriausybei sugriežtinus karantiną ir nuo trečiadienio uždarant kirpyklų ir grožio salonų veiklą, pastarųjų atstovė teigia nerimaujanti, ar nuostoliai bus kompensuoti.

„Puikiai suprantame, kad Vyriausybė ėmėsi sprendimų negalvodama apie tai, kaip išsispręs mūsų situaciją, taip staigiai nuspręsdama drausti mums dirbti“, – BNS sakė Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos prezidentė Jolantas Mačiulienė.

„Klausimų daugiau negu atsakymų, kaip bus išspręstos mūsų problemos, nes kol kas kažkokio konkretaus plano žmonėms, kurių veikla uždrausta, nėra, nes bet kokiu atveju nuo mokesčių niekas neatleidžia“, – pridūrė ji.

J. Mačiulienės teigimu, grožio specialistų darbas buvo suplanuotas bent jau iki švenčių, tačiau akivaizdu, kad per likusį laiką visų norinčių negalės priimti.

„Kolegos bando rasti sprendimą, bet visų klientų, norinčių susitvarkyti, faktas, niekas nepriiminės ir tikrai tai neįmanoma“, – teigė ji.NAUJAUSI KOMENTARAI

Klaipeda

Klaipeda portretas
Grozio meistres :) ar Jus blogai gyvenat? Kokios kainos kirpyklose????? Valdzia galetu pasidomet, ir griezta apskaita iveskit,. Tik nereik verkti kad mazai uzdirbat! Su aukstuoju issilavinimu zmones uzdirba maziau, nes moka mokescius valstybei!!!!!!

Chi

Chi portretas
Nieko neatsitiks- pasidažysim pačios.

Aš klp

Aš klp portretas
,TIK jej jus is klaipedos,jums brangu grožio salonai,ateikite pas mus i kirpėjų mokykla. Šilutės pl 14, kokybiškai ir pigiai apkirpsim,nudazysim,pagydisim jusu plaukus,bei jusu seimos narius ir draugus:) aišku jau po karantino:(
VISI KOMENTARAI 21

Galerijos

Daugiau straipsnių