„Camelia“ dar labiau sumažino medicininių kaukių kainą

 • Teksto dydis:

Vienas didžiausių vaistinių tinklų „Camelia“ ketvirtadienį skelbia, kad visą spalį klientams suteiks galimybę apsaugines medicinines veido kaukes įsigyti už dar mažesnę kainą.

Visą mėnesį internetinėje parduotuvėje ir fizinėse vaistinėse vienos medicininės trijų sluoksnių kaukės kaina – 0,19 Eur, 50 kaukių dėžutė – 9,50 Eur. Tai kol kas mažiausia kaukių kaina vaistinių rinkoje po karantino.

„Camelia“ vaistinių tinklą valdančios „Nemuno vaistinės“ generalinės direktorės Aušros Budrikienės įsitikinimu, vaistinių vaidmuo šiuo kriziniu laikotarpiu tampa vis svarbesnis.

„Mūsų klientui prekės kaina yra labai svarbi, todėl vėl atsiradusios išlaidos už privalomąsias apsaugines kaukes lemia neigiamus šeimos biudžeto pokyčius. Atsakingas rūpinimasis savo ir kitų sveikata šios pandemijos metu prisidėjo prie gerokai padidėjusių asmeninių išlaidų, kurias mes ir norime padėti sušvelninti“,  – sako A. Budrikienė.

Išaugęs kaukių poreikis

Tai, kad medicininių kaukių poreikis per pastaruosius mėnesius vėl išaugo, rodo ir vaistinių tinklo surinkta statistika.

„Lietuvoje paskelbus karantiną per dieną parduodavome vidutiniškai 100 tūkst. kaukių. Dabar įsigyjamų kaukių skaičius gerokai sumažėjo. Visgi, Vyriausybei nuo rugpjūčio vėl įvedus privalomąjį kaukių dėvėjimą, matome, kad mūsų klientų poreikis įsigyti apsaugines medicinines kaukes išaugo,“ – sakė A. Budrikienė.

Po birželio 17 d. pasibaigusio karantino iki liepos 29 d., kai buvo pranešta apie Vyriausybės priimtą sprendimą grąžinti privalomąjį kaukių dėvėjimą, „Camelia“ vaistinėse buvo parduodama apie 5 tūkst. kaukių per dieną. Po šio sprendimo priėmimo kaukių pardavimai pradėjo ir vėl augti, tačiau skaičiai yra mažesni nei prasidėjus pandemijai. Šiuo metu vidutiniškai per dieną parduodama apie 20 tūkst. medicininių kaukių.

„Nuo spalio 1 dienos mūsų vaistinėse viena medicininė trijų sluoksnių vienkartinė kaukė kainuoja tik 0,19 Eur, o 50 vnt. kaukių dėžutę galima įsigyti už 9,50 Eur. Tai mažiausia kaina mūsų vaistinėse per visą pandemijos laikotarpį, kuris trunka jau daugiau nei pusę metų“, – sako A. Budrikienė.

Ji priduria, kad pavasarį vidutiniškai vieno apsipirkimo vaistinėje metu klientas įsigydavo apie 9 kaukes, dabar šis skaičius sumažėjęs iki 2-3 kaukių. Artėjantys vėsesni orai ir didėjantis apsikrėtusiųjų skaičius rodo, kad poreikis įsigyti apsauginę veido kaukę gali ir vėl padidėti. 

Primena neprarasti budrumo

Didėjant rizikai susirgti peršalimo ligomis, Molėtų vaistinėje „Camelia“ dirbantis vaistininkas Mindaugas Leišys ragina nepamiršti ne tik kaukės, bet ir bendrų saugumo ir asmeninės higienos taisyklių, kurios padės apsisaugoti nuo galimo užsikrėtimo koronavirusu.

„Camelia“ vaistinės atstovas pataria laikytis visų rekomenduojamų higienos reikalavimų, dažnai plauti rankas, naudoti dezinfekcinį skystį, mūvėti vienkartines pirštines, kosėti ar čiaudėti į vidinę alkūnės dalį, uždarose patalpose ir renginiuose dėvėti apsaugines kaukes. Siekiant apsaugoti save ir artimuosius vaistininkas taip pat pataria vengti didelių susibūrimų, artimo kontakto su kitais žmonėmis, viešuoju transportu važinėti tik būtinaisiais reikalais ir kiek įmanoma labiau riboti lankymąsi viešose vietose.NAUJAUSI KOMENTARAI

Asta

Asta portretas
Mere parduotuvėje 10vnt 1.15e ir dar taip maloniai kvepia

Lina

Lina portretas
Pati prasciausia vaistinė nusipirkom aparatą kraujospūdžiui matuoti, perkant nebandė, pasirodo sugedęs, tai susirašinėjimas vyksta savaitė, siuntinėja vienas nuo kito, teks kreiptis i vt ko gero , o ir kaina daug didesnė nei kitose vaistinėse , pamoka, kad daugiau nebeturėt reikalų su jais

Asta

Asta portretas
Žinant, kad iki pandemijos 50 kaukių kainavo 3 € ir čia jau su geru pelnu, 10 Eur - tai beveik už dyką !!!
VISI KOMENTARAI 12
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių