Melaginga informacija: BBC Baltijos šalis pavadino skurdžiausiomis euro zonoje

qqqqq

qqqqq portretas
tai ne melas, tai tiesa

Viskas OK

Viskas OK portretas
Deja Lietuva už Latvija gyvena geriau Važiavau į Latviją ten nieko nėra Viską lietuviai stato ir kelia ekonomika

Rasa

Rasa portretas
Teisingai parašė,atlyginimų ir kainų palyginime su kitomis šalimis,mes skurdžiai

KOKIŲ DAR REIKIA TYRIMŲ?...

KOKIŲ DAR REIKIA TYRIMŲ?... portretas
Pensijos iratlyginimai Lietuvoje mažiausios. Kas penktas gyvena žemiau skurdo ribos. Kokių dar tyrimų reikia, patvirtinančius BBC teisingas pastabas apie Baltijos šalių ūbagišką padėtį?

Anonimas

Anonimas portretas
Kuo remiantis ponas Maurica argumentavo teigini esa BBC klydo? Gal remesi seimo nariu atlyginimu? Ar is kvos tirsciu jam taip pasirode?

Petras

Petras portretas
Tikra tiesa,ka cia komentuoti,tik jie to nenori pripazinti..tipo isdidus:)))))

Anonimas

Anonimas portretas
Mauricas turėtų žinoti kas rašoma apie tai, jog BVP nevisada atspindi skurdo lygį. O Lietuvoje, ypač pensininkų tarpe, jis labai didelis. Pagal pragyvenimo kaštus net didesnis už Bulgariją ir Rumuniją, nes ten mažesnės išlaidos šildymui, nereikia šiltų rūbų, pigesnis maistas....

Nustebimas

Nustebimas portretas
Kodėl melagiena? Gal Latvija su Estija šiek tiek turtingesnės, bet Lietuva - vargeta. Ypač - pensininkai, kurie pajuokiai vadinami senjorais (ponais).

piktas pensininkas

piktas pensininkas portretas
Citata: „Britų nacionalinis transliuotojas BBC šįryt rašė, kad„ Baltijos šalys yra skurdžiausios tautos euro zonoje “. Tai kad teisybę parašė, ir nereikia įsijungus durnių aiškinti, kad kas antras Lietuvos ,,senjoras'' (t.y. pensininkas - ubagas) važinėja prabangiais Mersais, Audi ar BMV, iškylauja kruiziniais laivais arba keliauja po egzotines šalis.

O ka tiesa akys bado

O ka tiesa akys bado portretas
430 minimalkakuria gauna 1/3 dirbančiu ir yra skurdžiausia Europoje. Ny o kiti gauna 50 ar 100 eurų daugiau ....skurdas absoliutus žmoniu skurdas.

Anonimas

Anonimas portretas
Manau, kad tokiems pasakoriams kaip Mauricas BBC uzduotu keleta klausimu (apie visuomenes dali zemiau skurdo ribos, savizudybiu ir emigrantu skaiciu), i kuriuos saziningai atsakius nebereikes piktintis.

Mauricui reiketu

Mauricui reiketu portretas
Atmerkti akis ir iseiti i lauka pasizvalgyti tada tektu jau jam bbc atsipriprasineti atgal

vaje

vaje portretas
dabar reikia siusti Maurica i GB, kad jiems statistiniu tikimibiu schemutemis viska paaiskintu, kokia turtinga LT

Anonimas

Anonimas portretas
Tegul Mauricas pasiskaito ekonomikos literatūrą, kurioje jau seniai teigiama, kad BVP neatspindi skurdo lygio. Bent jau pensininkai tikrai skurdžiausi. Na taip, yra Bulgarija ir Rumunija, bet ten mažesnės išlaidos. Nereikia pirkti žieminių drabužių, mokėti 8 mėn už šildymą, o ir maistas , ypač vaisiai, daržovės daug pigesni.

basta

basta portretas
"...Baltic states are the poorest nations in the eurozone..." Kodėl reikia įsižeisti? Juk tiesa. BVP didesnis, nes tūkstančiai paliko šalį.... D_L skęsta... Es dar moka, o paskui? DUGNAS

Lukka

Lukka portretas
Čia kaip su šnapsu,kai pasakė kad mes didžiausi alkoholikai ir tuoj veryga leipė pakeisti skaičiukus-paskui kas pusę metų skebė kaip mes gražiai kovojam su alkoholizmu. Ale nors BBC teisybę pasakė. Esam ubagų kraštas, pas mus iš to vargo žmonės nes nusulaukia tinkamo amžiaus koronai, negalim niekaip tų suplanuotų 200 mirčių išspausti, neturim rizikos grupės(kuri visam pasaulyje nuo 85 m)

pensininkė

pensininkė portretas
kai verslininkai mokės normalias algas pagal BVP augimą tai ir žmonės bus patenkinti tas jų BVP auga o kokios algos dirbame už minimumą ir valdžiai gerai įmonių pelnai milijoniniai pelno mokesti mažas dividendai į kišenę gyvenk ir žvenk lietuviui alga maža o ukrainiečiui gera tai lietuvaičiams tenka vykti iš namų ieškoti padoresnio atlyginimo

Anonimas

Anonimas portretas
Matyt teisinga būtų apie skurdumą spręsti ne pagal nieko nepasakantį BVP, o pagal piliečių skurdo lygį.

vištos walmora\\\\\\///////

vištos walmora\\\\\\/////// portretas
Kas už tai,kad G.Lanzbergio šeimos 'versle' būtų atliktas auditas (revizija),spaudžiam ŽALIĄ.

>Jo> \\\\\.../////

>Jo> \\\\\...///// portretas
Iš dangaus iškritai.Po linzborgo "išvadavimo" sugriovė pramonę,žemės ūkį,visais būdais smaugdė smulkų verslą,iššaukė katastrofišką bedarbystę.Jei žmogus per klaidą gavo darbelį,tai tie būsimiji aligarchai,---dirbk už pusę etato,arba vokelis,arba eik k jeni feni,ateis kitas.---Ką žmogui reikėjo daryt???.Taip,kad netriesk britvom "patrijote",prišiktom kelnėm.---Apie 90 proc.taip engė žmones ir niekas "nematė",taip sumovė žmonėms gyvenimus.---Sėkmingai griauna ir toliu,jei valstiečiai ka nors pagerina,tai lanzb,koncev.gauja pagatavi su šūdais suėst,nes jie viską atiminėjo,neonoras.

Maja

Maja portretas
Pensinikai kurie gauna tuos 300 eur., pradirbe po 30 ar 40metu, ir mokėjo mokesčius, daugelis stengėsi stažo. Aišku, kad pensijos ES bado akis, mažiausios bendrijoje, ir minimalus atlyginimai maži, valandinis mokestis mažas, tai kur čia melas,nejaugi Mauricas šito nežino?

to jo

to jo portretas
asile kas gaudavo algas vokeliuose?Ar mes 20 metu dirbę ,,prie rusų"?O dar 10 metų nuolat ieškoje darbo ir dirbe kur tik galima kiekvienoj skylėj, šitoj sušiktoj išvoktoj ''naujoj'' Lietuvoj. Kur daugiau gauna tik bankininkai verslininkai ir valdžiažmogiai?Be viso to ta sumauta Sodra skaičiuoja taip kad niekaip nesuprasi pagal ką.Viskas sumauta sumalta ir nusukta.Net senų laikų vaiko gimdymo ,,dekretas" ir atostogų laikas.Ką čia su tokiais kaušais kap tu ir bekalbėt.Tfu bl

Anonimas

Anonimas portretas
Jo jo,300 eurų irgi ne pyragai.

jo

jo portretas
pensininkai gaunantys po 100 eurų gali dėkoti tik sau.Kai algas gauti vokeliuose buvo gerai ir nemokėti mokęsčių.O kai maža pensija,tai jau blogai.Nereikėjo vogti iš valstybės ir pensija būtų didesnė

matai

matai portretas
socbergmafijai nepatinka tiesa kuri neva bado jems akis o tai grina tiesa?...

chm...

chm... portretas
Gerai gyvena tik landsberginiai ir verslyninkai- tie kurie nemoka savo darbuotojams normaliu algu, bet keliskart metuose turi uz ka vartyt siknas uzjuriuose. Eiliniai zmones gyvena skurdziai, mokesciams palieka puse algos. Kainos visos LITAIS PAVIRTO EURAIS (sena tiesa, kuria ekonomistai kazkodel atkaklai neigia), o algos "konvertuotos" centas i centa... Nezinau, gal kam kyla. Mums (valdiska istaiga) kyla tik, jei valstybe pakelia minimuma. Darboviete- 0. Aisku, galim dar lygintis su rumunais, bulgarais, bet 70% tautos kaip sedejo siknoje 30metu, taip ir tebesedi. Kraunam buozems turtus.

visas pasaulis zino, kad

visas pasaulis zino, kad portretas
tai teisybe, sios salys yra ir bus skurdziausiomis, nes nieko per 20 met nesukure, jos gyvuoja tik is ES pasalpu, kurias noriai dalinasi seimas kas diena garsiau saukdamas kaip dabar lt taip gerai, kad niekada to dar nebuvo...

#

# portretas
Tai kad tiesą pasakė. Čia tik politikai Briuseliui išsijuose meluoja kokie mes turtyngi ir kaip mūsų ekonomika penkmetį per tris dienas padaro...

Maur'icai, \\\\\.../////

Maur'icai, \\\\\...///// portretas
atsprašau,jei ne paslaptis,kokia tavo tautybė ??????

Kęstas

Kęstas portretas
Tu esi jaunas ir sveikas. Eik daugiau dirbti. Sodink daržoves, žvejok. Dirbk dviejose darbovietėse. Emigruok. Gerai. Su jaunais skurdžiais susidorojome pigiausiu metodu. Dabar liko seni ir sergantys, kurie dirbti daug nebegali. Todėl senolių skurdas yra tikrasis ir moralės požiūriu jokiais būdais nepateisinamas valstybės skurdo lygio požymis. Pagal šį požymį Lietuva, Latvija ir Estija yra skurdžiausios valstybės visoje Europos Sąjungoje [1]. Suprantu, kad tai yra skaudu. Ne tam mes revoliuciją prieš komunistus kėlėme, kad pasidaryti didžiausiais skurdžiais Europos Sąjungoje. Todėl pradedame rėkti apie BVP. Deja, BVP neturi ryšio su tuo, kaip dauguma gyvena. Liūto dalį iš Lietuvos BVP paima skandinavų šūdbankiai, Numa, Mockus Gabrielius Landsbergis ir Eligijus Masiulis su likusia politikų banda. Mums lieka trupiniai. Tik aklas gali to nematyti. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

o'Žys \\\\\.../////

o'Žys \\\\\...///// portretas
Nu blt...,Graikija 'skurdesnė už Lietuvą'.Graikijoj pensijos virš 1000 eur ir tai dar streikuoja.Apie uždarbį jau nekalbu.Teisybė akis bado.Aš Anglijoj jau 8 metai,bet nei vieno Graiko nesutikau Anglijoje uždarbiaujant.Ačiū lanzb'koncerv'lyberastams už geresnį gyvenimą, kaip Graikijoje ir dalinai Britanijoje.Kad jus šik....čius ridikulitas sutrauktų.

Anonimas

Anonimas portretas
Dar pyksta už teisybę, aišku kad skurdžiausia.

aaa

aaa portretas
man patinka BBC uz tiesa o ne Lietuvos laisvos rinkos ekspertu ir banku ekonomistu sapaliones

Zose

Zose portretas
Visiška tiesa. Kai išeini į gatvę labai gerai matosi.Vilnius yra valstybė valstybėje nereik lyginti su kitais miestais ir pragyvenimo lygis aukštesnis, valdžia tik kelia sau atlyginimus, visiem vidurkius pakėlė su savo atlyginimais.

Maskvos Ausys Kyšo

Maskvos Ausys Kyšo portretas
Iškyla klausimėlis. Kas papirko BBC transliuotojus ir kam tai naudinga politiškai?

Gerhard

Gerhard portretas
Mauricas teisus, nes Lietuvoje net ubagai su BMW varo ir jiems pa...bat, stato namus uzdirbdami minamalke.

R.S.

 R.S. portretas
O kas iš ES šalių gali pasigirti kad pas juos yra pensininkų kurie dauguma gauna 120-200Eu? O kokios išmokos šeimoms turinčioms vaikų? Pas mus 'minimalkė'nedaug atsilieka nuo Graikijos mažiausios pensijos, nors pas juos nėra nei šildymo sezonų, nei šiukšlių mokesčių nei kitų nesamonių. Niekam nerūpi kad pvz. dviejų asmenų šeima turinti vaikų niekaip neišgyvena normaliai nors taupo žiauriai.Negali skirti vaikų ugdymui, šeimos kultūrinio gyvenimo gerinimui ar paprasčiausiai būtiniems poreikiams. Apie pagalba jiems nėra net kalbama.(darbingi - eikit dirbt!)..Taigi..

Va va

Va va portretas
užsieniečiams nepasakysi kad viskas yra puiku kap lietuviams katri pataikauja valdžiai ir bijo teisėtvarkos susidorojimo, jiems keista taip meluoti

Kęstas

Kęstas portretas
BBC paskelbė tiesą,kurios nenori pripažinti mūsų valdžiažmogiai.

naglas

naglas portretas
ko lojat runkeliai?Kai verygą sau ir ministerijos klerkams išsikėlė virš 5000,visi klykėt-nusipelnė,nusipelnė,kai kiti medikai vos po 1000 sukrapštė.Tai džiaukitės dabar ir nesmirdėkit

Keista tik tai,

Keista tik tai, portretas
kad BBC suplakė į vieną kategoriją Estiją, padariusią didžiulę pažangą ir ES uodegoje besivelkančią Lietuvą.

Pastebėjimas

Pastebėjimas portretas
Pasakė tai ką mato. Tieki vargšų suvažiuoja uždarbiaut ir mokytis į Europą ir kitur, kad kitos nuomonės ir nesurasi.

Anonimas

Anonimas portretas
eilinio darbuotojo darbininko pensija yra juokinga paliginus su graiku aisku kai subendrina su ponu pensijomis tai tik gyvenk ir zveng

as

as portretas
as noreciau graikiska pensija gauti,jei musu BVP diedesnis

hee

hee portretas
is kur jie istrauke ta ubagyste,pazekit kiek gatvese tackiu,daugiau nei pesciuju, o kad varineja pirkt skarmalu i skudurynus kurie surenka skudurus nuo siukslynu cia toks runkelio budas sykstumas ir skupumas,kad tik kuo pigiau bet koki skudura ysigyt ir vadint tai didziaja mada

klp

klp portretas
O man gera Lietuvoje gyventi!!!

Marijanas

Marijanas portretas
Aukščiausia minimali alga Kinijoje yra sanchajuje apie 300eur,kitose vietovėse žymiais mažesni apie 100euru taip kad Kinijai dar toli gražu iki aukšto pragyvenimo lygio.

Anonimas

Anonimas portretas
JOKOIS cia melagingos infomacijos !

Maurice, būk sąžiningas

Maurice, būk sąžiningas portretas
papasakok tautiečiams, kaip ,,ekonomistai", norėdami įtikti magnolijai, BVP didino itraukdami sulaikytos kontrobandos, prostitucijos ir kt lešas. Kitaip būtume pamatę, kad ne vien Independence ji tautai ant kaklo pakabino

Zmones

Zmones portretas
Kartais is salies geriau matyti teisybe akis bado Lietuvo pakisineje respublikoje zmones kariasi prarade darba skandinasi is nevilties pragyventi randami skenduoliai ko ne kiekviena diena kas darosi kaimuose baisu po sitos pandemijos iki rudens kas darysis parama zmonems pamirsta niekaip nesugebama tuos kelis simtus euru paskytstyti zmonems be naudos sau ir rinkimams kazkodel ta skurda zmones mato o skandinavu zydbankiu pasamdyti ekonomistai nemato o gal nenori matyti kam tie skurdziai rupi sukites patys

To marijanas

To marijanas portretas
Kinija

Anonimas

Anonimas portretas
Trisdešimt metų kai ruso nebėra. Kalti Lanzbyyrgio vagys.

Marijanas

Marijanas portretas
O kas kaltas jei ne rusai kaip kaikurie sako? O gal tiksliau sovietai, komunistai? Parodykit nors vieną buvusią komunistinę šalį, kuri gerai gyvena?

Teisybė

Teisybė portretas
Pasakė daug žmoniu po konteinerius krapštosi

Joo

Joo portretas
BVP ant duonos neužtepsi. Tai išgalvota dimensija kad apgauti runkelius. Akivaizdžiai matyti kad biedniausia, skurdžiausia šalis. Populiariausios prekės -atliekos ir visokie subproduktai.

Partizanas

Partizanas portretas
Ekonomistui svarbu, kad būtų graži diagrama...O toliau - pasiuskite!:)

Valioooooo!

Valioooooo! portretas
Mes ne Ubagai?! Gerai nors iš spaudos tą sužinai.

Pesiladas

Pesiladas portretas
Deja rusiškame BBC puslapyje niekas nepakeista...

Deja

Deja portretas
Brangieji...taip ir yra.. Jus esate vargšai..bet nesvarbu.. jusu proanukiai kazkada gal tures turtinga saly..cia ne rusai kalti, cia musu mastymas deja... cia kaip ir ta covid-19.. tas pats..

skaitytojas

skaitytojas portretas
gali kiek nori ziuret i skaiciukus BVP ar ka ten tie ekonomistai megsta, bet kai i gatve iseini viskas plika akim matosi ir nereikia net ekonominio isilavinimo kad suprast i koki dugna yra ivarytos baltijos salys...

Anonimas

Anonimas portretas
Tiesa

,,,

,,, portretas
Na ir kas? Ka padarytu graikai tokioj situacijoj - nepasimestu ir garsiai rektu - matot mes biednisusi - ES gelbekit mus, duokit pinigu. O musiškiai - ka? Bando pirštu į kitus rodyt, kodel?

as

as portretas
TEN PARASYTA TEISYBE LIETUVOJ TIK ELITAS PRILYGSTA KITOMS VALSTYBEMS dar metai kiti ir su tokiu valdymu lietuvos neliks TIK ISTORIJA kad tokia egzistavo ACIU VYTAUTAI tu savo padarei netgi daugiau netgi sugebejaiikisti savo oziuka itolimesni tautos naikinima JIEMS TAIP IR REIKIA JEIGU NEMOKA UZ SAVE PASTOVET

Nenustebusi

Nenustebusi portretas
Britai eilinį kartą pademonstravo, kad yra neišprūsę diletantai ir analfabetai, neturintys jokio supratimo nei apie ES, nei apie Baltijos šalis.

Ai

Ai portretas
Mauricui tik po lapais slėptis su tais banksterių propagandistų išmąstytais mistiniais bvp kliedesiais. papasakok bobutėm, gaunančiom porą šimtų pensijos, apie savo bvp ilgį. kai kurių pažįstamų net seneliai pensininkai užsieny išvažiavę dirba, kaži dėl ko? galėtų sau mėgautis pensininko gyvenimu, gulėdami prie jūros, kaip kokie graikai ir portugalai. fantazuotojas, jebytararai.

senis

senis portretas
Apie klumpakojus tiesa parase

Burzuazinis nacionalistas

Burzuazinis nacionalistas portretas
I sikna ispirti arabo gabalui.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių