Atpigęs svaras blogina lietuvių emigrantų gyvenimą

Emigrantas

Emigrantas portretas
Jeigu ir atpigo tas savaras,bet Anglijoje per savaitę uždirbą tiek, kiek Lietuvoje per mėnesį.Ką jūs čia rašote ir drumsčiate vandenys ,ir smegenys Lietuvoje, lietuviams.Lietuva degradavusi psichologiškai ir visomis prasmėmis.O žmonės vargšai kurie yra ne savų tarpo ir vergauja parazitam.

tik nereikia OK

tik nereikia OK  portretas
NU KUR LIETUVA BE BLOGŲ ŽINIŲ KAIP DABAR EMIGRANTAI IŠGYVENS OI OI OI VAGŠAI

Kitas Anonimas

Kitas Anonimas portretas
"Rasik žurnaliste apie Lietuva kaip mūsu ponai Lietuvems minimalia alga moka ir dainuoja ruru ruru ruru ruru.Ponams subines neskauda" O kas tau, "Anonime" trukdo būti PONU, dabar visiem galimybės lygios, visuomenės sluoksniavimo laikai praėjo. Tik va rašyt gal reiktų išmokt... bendrai ne, kai ponu tapsi, rasi kas už tave komentarus parašys O tiems kas piaipustė padus ir išrūko - laimingo kelio - ne mūsų reikalas, koks ten svaro kursas, pas mus Euras... kol kas.

Algirdas

Algirdas portretas
Pritariu komentatoriui nu. Tik gaila, kad baisus beraštis.

Anonimas

Anonimas portretas
Rasik žurnaliste apie Lietuva kaip mūsu ponai Lietuvems minimalia alga moka ir dainuoja ruru ruru ruru ruru.Ponams subines neskauda

nu

nu portretas
kiek galima leist'antis',Svaras yra tikras o va euras yra medinis ,bevertis ,tik bendras ruropos atsiskaitymo popiergalis sukurtas sunaikint europos valstybiu tikras valiutas ir dolca,Anglai ta suprato ir pasitraukia is medinio euro zonos,greit uz Svara mokesit kelis eurus.

na

na portretas
jau buvo straipsniai jei išstos, kad grįš dabar kad svaras atpigęs grįš... mūsų draugai ir giminės visi išvykę dirba gauna tiek kiek mes per mėnesį jie per kelias dienas. Kalbamės dažnai niekas nesiruošia grįžti, kas dirba tas ten gerai gyvena. Taip, kad nereikia tokių straipsnių, nes visi turi draugų ten gyvenančių ir visi žino tiesą, kam rašyti nesąmones.

to Edo

to Edo portretas
Pasilik savo nuomonę sau.Skursta Lietuvoje tie, kurie nori visko čia, dabar, greitai, daug be jokių pastangų.Nėra to Rojaus Anglijoje, tikrai nėra... ypač jei bemokslis, dirbi nekvalifikuotą darbą...

Anonimas

Anonimas portretas
Musu neisgasdino.

as

as portretas
Gali dirbti Tik sveikatos turek ir niekam neidomu kiek dirbi gal kaima isnaudoja bet kaimas lieka kaimu

...

... portretas
Tai mes turim dėl žiurkių pergyvent?.. o ar kam rūpi kad smunkantis euras MUMS gyvenimą gadina?..

minde

minde portretas
emigrantu nera pasididziavimas but nes lietuvius laiko vergais jai tu ne specialistas .o vergai mes europoje visi isskyrus luoma tai vergai varo ant kitu vergu galvikt kaip keist o ne kaltint kas liko nes liko pensininkai.

Fagas

Fagas portretas
Kursas kils,taip kad svaro kritimas laikinas.Valgykite vienas kitą šmeižtais,trukdydami gyventi vieni kitiems,gyvenkite vergovėje,žemindami vienas kitą,reketuodami ,turta prievartaudami.Apie tokias gyvenimo sąlygos Lietuvoje ,skamba visose šalyse.Keiskitės ,pradžia turi būti nuo rinkejų išlaikytinių,nes jie yra kalti tas kas vyksta Lietuvoje.

Edo

Edo portretas
Niekas nejaučia to Brexito,žmonės dirba gauna geras algas ir niekas nesiruose grišti subinių valyti už dyką.Valykite patys visą mėnesį už savaitės atlyginimą Anglijoje.Tegul išvažiuoja ,tegul grįžta tie, kurie nepritapo,tegul skursta.Važiuos atgal pamate tą skurdą Lietuvoje.

Emigrantas

Emigrantas portretas
Nereikia mūsų emigrantų gazdinti.Anglijoje per savaitė uždirba tiek ,kiek Lietuvoje per mėnesį.Taip kad nereikia pūsti burbulus tiem ,kurie nosies nebuvo iškiše iš Lietuvos.Tenai užtenka trijų darbo dienų per savaitę kad galėtum išgyventi,žinoma trys dienos darbo savaitėje per mažai,norisi geriau gyventi.Tenai niekam neduoda daugiau dirbti ,kaip 48 valandas savaiteje.Rašo nesąmones žmonėms,mokėdami Lietuvoje grašius.

taip

taip portretas
reploidmonarchai baigia sugriaut savo imperija bus kaip su sovietais ....

B. B. d.

B. B. d. portretas
Tuoj siknu valytojai gryz y tėvynę :-/ už tokias algas patys angliukai galės sau valytis siknas

Tai jau taip

Tai jau taip portretas
By tik parašyt, o ką tie parašymai reiškia, žurnalistams nerūpi. Ir apie reitingavimą teisybė: jei per kelis mėnesius tokio nieko sutvarkyt nesugeba, tai geriau naikintų reitingavimą visai. Darbinykai tep lep...

afftoriai,

afftoriai, portretas
jūs patys supratot antraštę??? Beje, kada priedauniai adminai sutvarkys reitingavimo sistemą?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių