A. Veryga siekia įteisinti skiepus vaistinėse

ALKOHOLIKAS

ALKOHOLIKAS portretas
TAI MINTYS ŽMOGAUS IŠĖJUSIO IŠ PSICHEATRINĖS .

ups

ups portretas
o tai ko pas veterinarą negalima pasiskiepyti...vedu šuniuką ir pati tuo pačiu....

benzokolonke

benzokolonke portretas
geriau atvaziuoji i benzokolonke ir kol pilies kura tau suvaro skiepa. vistiek ar tiap ar taip stovi ir lauki kol kuro pribegs, nereiktu net i vaistine eit

Taigi

Taigi portretas
Šeimos gydytojas pasiuntė mane skiepytis nemokamai. Bet kai prskaičiau kokios gali buti komplikacijos sergant mano liga pašiurpau ir skiepytis atsisakiau....

Ne nuo to galo pradeda

Ne nuo to galo pradeda portretas
Problema tikrai ne dėl eilių prie skiepų kabinetų. Eilių paprasčiausiai nėra. Bėda tokia, kad be šeimos gydytojo siuntimo/sutikimo tavęs niekas neskiepys, o patekti pas šeimos gydytoją yra reikalų. Tai gal pirmiausiai tegul Veryga susitvarko poliklinikose, atlaisvina joms rankas (pvz. kad skiepui nuo gripo nereikėtų jokio šeimos gydytojo siuntimo), tada tik apie vaistines galvoja. Nes jei ten bus tokia pati tvarka, kad vaistininkas be šeimos gydytojo siuntimo tavęs neskiepys tai nieko ši tvarka nepakeis.

Irena

Irena portretas
Jai degalineja parduoda vaistus parduotuvese tai tada Veryga duoda isakyma,kad skepytu kasininke prie kasos apsimoki uz prekes ir gauni skiepa prisipili degalu sast ir turi skiepa ar netaip kiek sutaupyto laiko butu

Vaistininkas

Vaistininkas portretas
Skurpyti "sveikus asmenis". Tai kaip be tyrimųvaistininkas turės nustatyti sveikas,ar nesveikas? Gal reiks papildomos parapsichologo licencijos? Dabar net skiepų kabinetui reikia pristatyti gydytojo pažymą,jad sveikas ur galina skiepyti.Toje pačioje poliklinikoje esančiam. Niekad nemačiau prie skiepų kabinetų eilių. Jei jsusugebėjai gauti oažyną,tai ir į tis poliklinūkos skiepų kabinetą nueisi. Kur problema? O vaistininkui teks atsakomybė, je žmogus bus nuslėpęs, kad karščiuoja ar neseniai persirgo kokia infekcija. Tik kraujo tyrimas parodo būklę. Beje, straipsnis labai netikslus. Vaistininkai ir dabar yra licencijuojami kas 5 metus

Taip man patinka ministras Veryga )

Taip man patinka ministras Veryga ) portretas
Jei paskaitytumėte straipsnį , tai suprastumėte , kad palaiko ir kiti ))) Pagaliau keliaujame iš sovietmečio , nes tokią paslaugą teikia dar 7 šalys , gal pagaliau nesivilksime ES uodegoje . Aš taip pat esu labai patenkinta savo vaistininke , nuostabi specialistė . Patikėčiau ir skiepą .

Pacientė

Pacientė portretas
Šiais laikais, kuomet šeimos gydytojas aptarnauja kompiuterį o ne pacientą, dažnai tenka sunegalavus pasikonsultuoti su vaistininku. Visada lieku patenkinta suteikta pakankamai profesionalia konsultacija. Ligoninėje medicininės diagnostikos aparatūros dėka gauname ligos diagnozę, o patarimus, kaip gydytis gaunu iš Google ir iš vaistininko. Ministras Veryga turėtų pasirūpinti, kad gydytojai sugrįžtų konsultuoti ir gydyti ligonius, o aptarnauti kompiuterius ir rašyti receptus galėtų ir slaugytojos.

vargeli

vargeli portretas
Kad riboto proto tai tikrai, tik tikrai kiti, tie kuriems labai patinka Veryga. Neturi zmogus ka veikti, tai vis prigalvoja visokiu nesamoniu. Galvojau, kad nusiskuto plikai, gal islis protas.

danute

danute portretas
Vaistininkas tai ne gydytojas ar sesele .Jis isduoda vaistus pasako kaip juos naudoti ,O kas jam mokes uz gyventoju skiepijima uz visus darbus ir paslaugas yra mokama.

Kvailybės ribotos , kada

Kvailybės ribotos , kada portretas
skaito riboto ,,proto,, asmuo ir sprendžia pagal savo ,, supratimą ,, ) O man patinka ką siūlo Veryga .

klaipėdietė

klaipėdietė portretas
O kur dabar yra skiepai, jeigu poliklinikoj jų nėra ir niekaip negaliu pasiskiepyti jau 2 mėnesius laukiu, o jų vis sako, kad dar negavo

Neribotos kvailybės

Neribotos kvailybės portretas
Kiek gali kvailioti ir taip ne visai protingai atrodantis psichiatras?Neseniai sugalvojo vidury plento sunkiausios būklės ligonius perkėlinėti iš vienos ,,greitosios'' į kitą,dabar skiepytis greit pasiūlys slaugos namų ar vaistinių valytojoms.Įdomu,kiek tas ,,specialistas''dar visokių nesąmonių prigalvos iki kadencijos pabaigos.Matyt,kvailybė ribų neturi.

AS

AS portretas
O gal nebereikia polikliniku? Viska paveskim vaistinem,veterinaram.Juk jie tokius pat mokslus baige,net placiau.nebereikes ir Verygos.

Siūlymas

Siūlymas portretas
Galėtų skiepyti ir veterinarai.

Psichiatras

Psichiatras portretas
Dėl analbetizmo chirurgui naikinama licencija - ne vaistai , o skiepai )

Ministre,

Ministre, portretas
Kodėl Klaipėdos poliklinika iki šiol negavo gripo vakcinos?

Chirurgas

Chirurgas portretas
Klinikose sumaiso vaistus, tai ka bekalbeti apie vaistines...

..... na ne , tie

..... na ne , tie portretas
kurie nenori gali nesiskiepyti , o kuriems tai būtina - palengvinimas ir registracija pas šeimos gydytoją sergantiems atlaisvės. Puiku .

Linas

Linas portretas
Puiki idėja.

...

... portretas
Nesvarbu kur, svarbu žmones 'ant adatos' pasodinr. :/

Na ką labai geras pasiūlymas

Na ką labai geras pasiūlymas portretas
Kodėl turiu stovėti eilėje ?

...

... portretas
O kada Gariūnuose skiepytis leisit?.. :/
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių