A. Veryga: privalomos kaukės lauke galėtų būti įvestos tik grąžinus karantiną

Pulkininkas

Pulkininkas portretas
Ne komentatoriai , o kiaulės laukinės.kokias biaurastis rašot, net skaityt šlykštu. Beto rašyti nemokate. Kas atsakingas už šias rašliava. Esate tautos gėda.

F

F portretas
Tegu Veryga ir pampersa užsideda ne tik kauke jam tinka pagal prota

Ux

Ux portretas
Neišnešiotas pisgalvis

Fui

Fui portretas
Glusu nesąmones!

Thomas

Thomas portretas
Dar neturejo lietuva sveikatos srityje tokio debilo.

Punch

Punch portretas
Ar nedasiprasys sitas pusdurnis,kad tauta ateis jam ispirti i uzpakali ir ikisti i kalejima. Jau daknisi sitas nevisprotis juodai

politinė reklama cia akivaizdi

politinė reklama cia akivaizdi portretas
Ta išgamaą teisti reikia

Lietuvis

Lietuvis portretas
Laukiam nesulaukiam rinkimų.

Magnus Dux

Magnus Dux portretas
Po galais, ne kaukės, o - antsnukiai. Pasidomėkite Lietuvių k. žodyne kas yra kaukė! Jau tikrai užkniso, kaukės, kaukės, kaukės...

Anonimas

Anonimas portretas
tai ner ten smegenu tik MARGARINAS ir tas pats istirpes DDDD

Veryga, nedurnavok

Veryga, nedurnavok portretas
Net neturėk tokios minties apie karantiną, tai visiškas suvaržymas ypač senų žmonių, ne gana to kad ir taip seni žmonės mažai išeina į lauką ypač žiemą, na o dabar kai šilta, gražu būtu priversti nekelt kojų iš namų, tai absurdas, tai tautos genocidas. Gal jau kaip nors apseisim ir be karantino, užtenka kaip yra dabar, tik geriau sienas uždarykite ir būtu ramu.

Sveikata

Sveikata portretas
Grotas ant langų įsirengia ne tie, kurie vagia, bet nuo tų, kurie vagia, panašiai ir su kaukėmis, kad apsisaugoti nuo apsisnargliavusių, kosėjančių, čiaudėjančių, nesilaikančių asmeninės higienos esame priversti nešioti kaukes visi. Svarbiausia, kad kaukes tvarkingai nešiotų jaunimas, nes jie visur keliauja, dalyvauja renginiuose, todėl yra pitencialūs besimptomiai užkrato nešiotojai, kurie visai nepaiso reikalavimų, sukeldami užkrato pavojų vyresniems, turintiems lėtinių susirgimų, žmonėms.

Niu kas čia per paliepimai ministrui :)

Niu kas čia per paliepimai ministrui :) portretas
Rėkia tas , kurį karantinas išsaugojo ? :))) Jei ne ministro rūpestingumas gal jau po žeme būtumėte ? Klaiku kokie " nemirtingi " ....

Veryga, tik nebandyk skelbt karantino

Veryga, tik nebandyk skelbt karantino portretas
niekas tamstos daugiau neberinks į seimą, nes visi labai supyke, tokį griežta karantiną padarei, kad net visus namuose uždarei, kaip kalėjime.

Ta prasme?

Ta prasme? portretas
Tai ar šalyje įvesta nepaprastoji padėtis, ar čia šiaip įvesties-išvesties angas reikia jau dengt triusikais ir kaukėmis. Tiesa, dėl kepurių, batų pėdkelnių- nieko privalomo?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių