Sveikatos reforma pagal pageidavimą

Grįžti į straipsnį

Pacientė

Pacientė portretas
Gyd. dirba per kelias vietas kituose šmc,uab poliklinikose o ligoninėse truksta medikų,panaikinti visus uabus,šmc,kšk ir netruks medikų ir konsultantų.

Jau tik nereikia

Jau tik nereikia portretas
Ministraujant Verygai NIEKAS NEŽINOJO " kas tas covidas " ! Kaip greitai plinta , koks mirštamumas ir t.t. ! Pasaulis dalinosi vaizdais apie perpildytas ligonines ir sergančius medikus ! O štai ką DABAR dėl " pacientų " DARO liberkonservatorių Dulkys , Sėjoninė ir kiti petrošiai ....Sunku suvokti ....€€€€€€....

Per

Per portretas
pirmąjį karantiną, Veryga pradėjo naikinti mediciną, o Dulkys galutinai sugriovė... Liūdna.

O po ligoninių " sujungimo "

O po ligoninių " sujungimo "  portretas
kiek laiko reikės laukti ? Užuojauta klaipėdiečiams , nepamirškite per visus sekančius rinkimus padėkoti liberkonservatoriams , ypač klaipėdiečiui Petrošiui už būsimą laukimo džiugesį . Nebegaliu jų nei girdėti nei matyti .

ll

ll portretas
Jau vien tai kad tuščia plepalogė Sėjonienė aiškina tokią reformą,o ne viską žinantis amžinas seimo narys Matulas,kuriam vis skambina vyr,gydytojai rodo,kad tik pinigų įsisavinimas rūpi, o galutinis rezultatas ne.Sėjonienė neatsakys kaip Onutei iš rajono pagerės gydymo paslaugos konkrečiai,nepasakys kiek padidės gydytojų ,slaugytojų ir kaip stebuklingai iųtirps eilės, Dabar varoma procesas,kad pacientai be reikalo netrukdytų gydytojų, ir tai sprendžia SAM klerkai,Na o jei ir toliau tęsis perteklinės mirtys kaip per pandemiją, tai pagal Dulkį, Šimonytę patys pacientai kalti ,kad numirė,Sėjonienė tiek mėšlo variusi ant buvusios valdžios ,kad patekti į seimą dabar absoliučiai pati nieko nesugeb akonkrečiai dirbti,kaip ir nutilusi buvusi profsąjungos veikėja Gudlevičienė, tapusi Šimonytės patarėja,

Kaip nusibodo konservatorių - reformatorių

Kaip nusibodo konservatorių - reformatorių portretas
" kompetencija " ___Traumą patyrusi moteris Vilniaus ligoninėje pagalbos laukė 9 valandas .___ ( moteris 91 m ! )

Pišuva

Pišuva portretas
Mieli šeimos gydytojai-landsberginonkai- ar vis dar šita valdžia atrodo normali? :)

manau

manau portretas
svarbiausia isisavint lesas,o toliau jau bus kaip bus,o negaletu lesos eit paskui pacienta,tuomet ir eiliu nebutu,nes suinteresatumas butu kitas

Insaideris

Insaideris portretas
Nors Veryga nėra mano mėgstamas politikas, bet šiuo klausimu sutinku su juo. Ministerijos planuose siekiami rezultatai jokia logika nesisieja su taikomomis priemonėmis. Ministerijos loginiai ryšiai primena panašų teiginį: "pievelėje sužėlė žalia žolytė, todėl Jonukas iš matematikos gaus devynetą"...

senis

senis portretas
blogai kai išrinktieji mala š...a ir paslauga sergančiam nuo jo atima didindama biurokratija kuri sukurta stumdyt žmogu nuo vieno biurokrato prie kito o paslauga lieka taip toli kad po to jos jau ir nereikia nes tas kuris kreipėsi numiriojo.

Alvydas

Alvydas portretas
Jo reforma po reformos ,tik gydyt nera kam.Sergu kovidu niekas i poliklinika nepriima dave biuleteni nuotoliniu budu .Uzteko kad greitasis testas namuose rodo .Plauciai karkuoja ,paklausyt nera kam ie sveikata neirase tai kaip ir nesergu .Stai ir reformos .

Esmė

Esmė portretas
Sunaikinti med.paslaugas, padisavinti ES pinigus

Pradedu manyti -

Pradedu manyti - portretas
viskas ką nori " pagerinti dėl paciento , kliento ar ...." tampa tik blogiau . Medicina , elektros tipo liberalizacija ....Veryga teisus . Aš manau viskas tik dėl eurų ir galimybės juos įsisavinti , ponia konservatore Sėjoniene .

Prieš

Prieš portretas
30 metų, kai skaudėjo gerkle , be jokio siuntimo galėjome eiti pas lor gydytoją. Dabar turime gauti siuntimą,kurio kaina ligonių kasos įvertina 12,5 euro .

Jons

Jons portretas
Reformos esmė “ paimti” ES pinigus.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių