Sveikatos apsaugos ministras: per Vėlines nesusitikime su giminaičiais

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga ragina gyventojus būti sąmoningus ir per Vėlines apsiriboti tik artimųjų kapų lankymu, nekontaktuoti su vyresnio amžiaus giminaičiais.

„Vykstant į savivaldybes, kuriose yra paskelbtas lokalus karantinas, reikia prisiminti, kad ten yra draudžiama būriuotis didesnėms nei 5 asmenų grupėms. (...) Tarp grupių turėtų būti išlaikomas ne mažesnis kaip 2 metrų atstumas“, – Sveikatos apsaugos ministerijoje surengtoje spaudos konferencijoje sakė A. Veryga.

Visgi ministras ragina gyventojus per Vėlines būti sąmoningus ir nelankyti vyresnio amžiaus giminaičių.

„Važiuojant lankyti artimųjų kapų reikėtų tuo ir apsiriboti, būnant lauke, atviroje erdvėje, viruso plitimo tikimybė tikrai yra labai nedidelė, ypač, jeigu laikysimės reikalavimų, dėvėsime kaukes, tai tikrai apsisaugosime“, – teigė ministras.

„Tik būtų gerai, kad būtume sąmoningi ir nepradėtume lankyti artimųjų, važinėti pas vyresnio amžiaus žmones ir apskritai susitikinėti su giminaičiais, kas būdavo dažnu atveju taip pat įprasta tomis dienomis“, – akcentavo jis.

D. Razmuvienė atkreipia tėvų dėmesį

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vyriausioji specialistė Daiva Razmuvienė atkreipia tėvų dėmesį, kad per mokinių rudens atostogas skirtų didesnį dėmesį vaikams namuose. Pasak jos, šeimoms reikėtų atsisakyti suplanuotų kelionių, masinių susibūrimų.

„Norėtųsi šeimų paprašyti, kad atkreiptų didesnį dėmesį į vyresnius vaikus. Vaikai, palikti per rudens atostogas, tikrai susiras užklasinės veiklos. (...) Taip pat prašymas susilaikyti nuo kelionių, apsilankymų, susibūrimų“, – sakė D. Razmuvienė.

Ugdymo įstaigose registruoti iš viso 727 COVID-19 ligos atvejai. Praėjusią parą registruoti 39 atvejai ugdymo įstaigose.

Vyriausybė trečiadienį nusprendė, kad po savaitę vyksiančių rudens atostogų, kurios prasidės spalio 26 dieną, kai kurie mokiniai savaitę mokysis nuotoliniu būdu. Anot premjero Sauliaus Skvernelio, taip siekiama dvi savaites sumažinti mokinių kontaktus.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Neskaitykit tu nesąmonių, visi, kaip susitarę į vieną dūdą pučia. Aplankykite, kuo daugiau artimųjų, nes šitie leftistai jau atsibodo

ANUPRAS

ANUPRAS portretas
Pritariu Arenai , T E G Y V U O J A EURAS , PINIGAS --VISKO KARALIUS , KO NEBUVO SO V I E T M E Č I U .

ALGIS

ALGIS portretas
''PROTINGAS'' vERYGOS PATARIMAS -- ''NESUSITIKIT SU GIMINAIČIAIS PER VĖLINES , '-- GERIAU SUSITIKSIME PER LAIDOTUVES .
VISI KOMENTARAI 8
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių