Seimo narys pranešė užsikrėtęs COVID-19: antradienį dar dalyvavo posėdyje

Seimo „valstiečių-žaliųjų“ frakcijos narys Valerijus Simulikas pranešė, jog yra užsikrėtęs koronavirusu.

„Gavau atsakymą. Mano koronaviruso testas – teigiamas“, – feisbuke pranešė V. Simulikas.

Jis taip pat teigė nejaučiantis viruso simptomų.

Su pačiu V. Simuliku BNS kol kas nepavyko susisiekti.

V. Simuliko kolegė „valstiečių“ frakcijoje Agnė Širinskienė patvirtino, kad parlamentaras antradienį dalyvavo Seimo posėdyje ir bendravo tiek su ja, tiek su kitais kolegomis, tačiau pati sako kol kas nematanti poreikio izoliuotis.

„Jis buvo posėdžių salėje, taip. Kadangi aiškus infekcijos židinys, spėju, kad Nacionalinis visuomenės sveikatos centras su artimais kontaktais susisieks ir paprašys izoliuotis (...), aš pati su juo penkiolikos minučių tikrai nebendravau, tai buvo prasilenkiant, „laba diena, kaip tau sekasi“. Įvertinus ir tai, kad buvo kaukės... bet jei gausiu kitokias rekomendacijas, tai tada, be abejo, teks jomis sekti“, – sakė ji.

A. Širinskienė taip pat sako kol kas nematanti poreikio atšaukti planų rinktis partijos atstovams rinkimų naktį kartu laukti rezultatų.

Savo paskyroje V. Simulikas šią savaitę dalijosi nuotrauka iš susitikimo Vyriausybėje su kancleriu Algirdu Stončaičiu, kurioje matyti, jog arti vienas kito sėdintys politikai nedėvi kaukių. Vėliau V. Simulikas taip pat rašė apie karščiavimą ir apie tai, jog ketvirtadienį atliko koronaviruso testą. 

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro atstovė Austina Vžesniauskaitė sakė, kad NVSC vertins šį konkretų atvejį, kaip ir visus kitus ir ragino visus artimai bendravusius su parlamentaru laikytis bendrų rekomendacijų kol kas vengti kontaktų.

„Specialistai išsiaiškins, su kuo buvo bendrauta, kiek laiko, kokios rizikos buvo kontaktas ir, tokiu atveju, žmonės bus, tikriausiai, izoliuojami. O patys žmonės, jei mano, kad turėjo didelį kontaktą, turėtų patys izoliuotis. Bet specialistai dar turės susisiekti“, – BNS teigė ji.

Laikinai Seimo kanclerio pareigas einantis Marius Žiūkas sako, kad apie šį atvejį kanceliarija yra informuota, pirmadienį planuojama dezinfekuoti parlamento patalpas. Taip pat bus laukiama NVSC informacijos apie privalomą izoliaciją politikams ir kanceliarijos darbuotojams.

„Yra privaloma dezinfekcija patalpų, taip pat (yra nustatomi – BNS) kontaktai, kurie bendravo su Seimo nariu – tiek kanceliarijos darbuotojų, tiek  Seimo narių. Manyčiau, kad kontaktus pats Seimo narys galėtų pasakyti geriau. Kadangi posėdžiai kitą savaitę nevyksta – pirmadienį pasikviesime tarnybas. Ir šiaip, dieną prieš posėdį, visada dezinfekuodavome posėdžių salę“, – sakė jis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Luka

Luka portretas
Tai tegul atsako dabar karbauskis KA VA SU TOKIU IDIJOTU DARYTI JEI VISIEMS REIKIA DEVETI KAUKES JIE JU NEDEVI VAIZDUOJASI VISAGALIAIS TAI KA SU TOKIAIS DARYTI YRA DAR VIENAS TAI VIKTORAS USPASCHIKAS SUKCIUS RUSKIS.

Bus

Bus portretas
Proga tinginių šaikai nedirbti.

Herojus

Herojus portretas
Vienintelį, "žyddarbį", kurį sugebėjo atlikti per visą kadenciją tai atnešti covid užkratą į Seimą ir padovanoti savo bendražygiams, tuo pačiu ir save pagarsins, nes mažai kas šį seimūną žino.
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių