SAM siųs gyventojams trumpąsias žinutes su raginimu pasiskiepyti

  • Teksto dydis:

Siekiant išvengti epidemiologinės COVID-19 ligos situacijos blogėjimo Lietuvoje, ketvirtadienį Sveikatos apsaugos ministerijos vardu 16 metų amžiaus ir vyresniems šalies gyventojams, nepaskiepytiems vakcina nuo COVID-19 ligos ir nepersirgusiems koronaviruso infekcija, kuri būtų patvirtinta PGR tyrimu, bus siunčiami vienkartinio pobūdžio SMS pranešimai, informuojant juos apie galimybes pasiskiepyti.

Pranešimai siunčiami į e. sveikatos sistemos (ESPBI IS) paciento paskyroje nurodytą mobiliojo ryšio numerį. Siunčiamų žinučių turinys, kaip pažymima SAM pranešime, skirsis pagal asmens priklausymą konkrečiai amžiaus grupei.

Patirtos siuntimo išlaidos bus kompensuotos iš valstybės biudžeto lėšų, skirtų COVID-19 ligos pandemijos padariniams šalinti.

Ministerija iš anksto atsiprašo, jei gautas SMS pranešimas kai kuriems gyventojams būtų nebeaktualus, t. y. jeigu pranešimą gavę asmenys jau yra pasiskiepiję ar persirgę COVID-19 liga.NAUJAUSI KOMENTARAI

Birutė

Birutė portretas
Ką jau kalbėti,juk tai nesveiko proto tie lbgt iškrypėlių,narkomanų vyriausybė ir rašinėja kas tik jiems ant liežuvio yra.

o man

o man portretas
tai nusisikt ant tu jusu zinuciu, esu gavusi jau ne viena ir gana pudrinti smegenis, ar neuztenka aveliu sucipuotu, kada pradesit gydyti onkologinius ligonius, kodel jiems nesiunciat zinuciu ar jie nenesa milijonu jusu ispampusiems snukiaams

V

V portretas
Debilu, fašizmas.
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių