S. Čaplinskas įspėja: šiuo metu kirpyklose geriau nesilankyti

vst

vst portretas
nekreipkit demesio i nesamoniu rasymus eikit kirpkites ir gyvenkit kaip patinka, cia jums isplaus smegenis isigimeliai, per visa karantina nenesiojau kaukes ir nenesiosiu tai zemina mano garbe ir oruma, jei butu liga reali nesiociau, bet i sapaliones nekreipiu demesio as vadovaujuos sveiku protu, ir visiems to linkiu.

Manyčiau,

Manyčiau, portretas
kad tai visiškas briedas!!!

As

As portretas
Pažystu tikrai puse Lietuvos tie pažystamu turi daug irgi bet ne vienas neserga iś tū puse nei ju pažystamu pažystami....

Šis

Šis portretas
Jau neturi daugiau apie ką rašyti, o pasirodyt juk reikia, gerą nišą atrado, nebuvo juk svarbus, o norisi juk valdyti. Ir pavyzdžiu parodo, apžėlęs kaip mauras. Jau toks nemalonus.

Nuomonė,o ne įsakymas

Nuomonė,o ne įsakymas portretas
Perskaičiau šį kartą visus komentarus.Nuo kai kurių net šiurpas ima-kvailiausi beraščiai manosi esą išmintingesni už protingas mintis išsakantį profesorių.Juk jis ne kaip tas pusprotis Veryga įsakinėja brandaus amžiaus žmonėms,ką jie turi daryti,kur eiti,ką veikti,o išsako nuomonę,kas gali būti pavojinga.O elkitės jūs taip,kaip jūs norit.O savo patyčias labiau tiktų taikyti Verygai,o o ne protingai kalbančiam.

E

E portretas
Ar yra nustatyta bent viena serganti kirpeja ? Ar grozio salonas tapes zidiniu? Kas rasot tokius straipnius ? Uz mazus grasius bet ka parasytumet

Žioplinskas

Žioplinskas portretas
Prie ko čia tik kirpyklos. Juk Maximoje irgi plaukus nešioji. Tai, pagal Čiaplinską išeina, kirpykloje pagausi virusą su plaukais, o Maximoje - ne?

Jolanta

Jolanta portretas
Ar tas kada nors uzsiciaups neskleides visokių nesąmonių

Rizikos grupė

Rizikos grupė portretas
Kasdien skelbiami duomenys apie mirusius, užsikrėtusius covid -19 ir t. t. Labai įdomu žinoti kiek ir nuo kokių kitų ligų miršta kasdien Lietuvoje! SKELBKITE VISKĄ!

Alde

Alde portretas
As tikuosi kad S. Caplinskas kazkam tarnauja ir skleidzia visokes nesamones (zmogus taip bijo to viruso kad gazdina visus uzsidarykime namie ir bukim laukiniais)

Rita

Rita portretas
Kvaily pats ir nesilankyk ir nustok žmonės gąsdinti nes matosi kad ir jūsų smegenėlės kovidas paveike

Meilė

Meilė portretas
Pirma atidoroma,tada parašoma apie kirpyklas.Tikrai nebūčiau ejusi.

Tzi

Tzi portretas
Nu tegu kalba!! Dabar visi kalba ir disertacijas rašo! O mūsų valia klausyti arba neklausyti! Aš gyvenu 21 amžiuje ir eisiu į kirpyklą ir į grožio saloną!

Ha ha

Ha ha portretas
Maxiau tegu rasineja tas Ciaplinskas, nes ji nuomones ir visi pamastymai tik juoks sukelia zmonems.

LLL

LLL portretas
Kurie rašo kad namie galima susitvarkyti plaukus. Pvz nusidažyti. Kaip tam žmogui, kuris turi ne sunkia negalia? Buvau du kartus nuėjusi ir nieko nenutiko. Daug kartų liečiau lauko ir laiptinių turėklus ir niekas nedezinfikavo. Nesurgau kada buvo paskelbta ta corona.

Rita

Rita portretas
Tikrai, Saulių Čeplinskai tik neik y jokia kirpykla, kirptis gelinių nagų nesiklijuok. Spėsi. Dabar svarbiausia tik pokalbį, jus mus Saulių saugoja te, nuo kora19 devyniolika, o jus maldauja, reikalauja, NEIKITE PONE SAULIAU ČEPLINSKAI Y JOKIA KIRPYKLA ĮSAKYMAS LIETUVOS PILIEČIŲ. LT PILIEČIAI Yra valdžia Lietuvos. TAI NE LERPATES. NE SKUTATES, NE NAGŲ NESIKLIKUOJATE.

Rita

Rita portretas
Tikrai neikite, ten Čeplinskaitokrai neikite, y grožio salonus o taip dar susirksit. Neikite, ten pone čelpinskai. Nutiktų kas su jumis. Tai but labai lietuvai su ks metas jai jums kas kirpyklos nutiktų. Lietuvei labai jūsų galėtų. Jokiu būdu Čeplinskai tik nesilankykite jokiuose salonuose, Čeplinskai net neikite pas grožio speceliste nagų gelinių prisiklijuoti. Nagai gali ir palaukti. Plaukite rankas su muilu, ir galva su ukišku muilu.

As

As portretas
Iśvis namie sedekim ir durnekim nes visur virusas paims mus.

Taifun

Taifun portretas
Pačiam reiktų apsilankyti kirpykloj....

Ija

Ija portretas
Gerbiamieji,gal kalbos kultūros pasimokykit ,tiek gramatinių klaidų net pradinukai nedaro.Graudu,kai lietuvis lietuviškai rašyt nemoka.O ką jau bekalbėt apie virusologiją...

Uzsičiaupk

Uzsičiaupk portretas
Aš itariu,kad čaplinas dirba masonams už savaime gera gaunama atlygi

Aha

Aha portretas
Ir kiek iš tų užsikretusiu kirpykloje lankesi?

Pilietis

Pilietis portretas
Čaplinske baig galu gale gazdinti žmones jau iš tos sugalvotos koronos visi juokiasi,kaip iš pasakos ir tu juokingas daraisi,baik tas pievas pjauti,tu niekam neidomus,atsikvošėk,pradėk blaiviai mastyti

Luna

Luna portretas
Šiandien kaip tik kirpykloje lankiausi ir lankysiuos dar, mažiau jūs tų profesorių klausykit :)

Violeta

Violeta portretas
Visi gasdina kas netingi.Girdim, ziurim, skaitom- viskas apie korona.Gal ir gerai, kad atviru tekstu nurasomi zmones.nebus interpretaciju, bet ne lengvesnius laikus isgyvenom, uzigrudine.

Anonimas

Anonimas portretas
Tikrai jau net juokinga, kaip susiriesdami pliusuoja kiekvieną atveją, korona senai visi turim ir Covida reiks prasirgti, nes kai išlysim iš izoliacijos visiškai sterilūs, tikimybė susirgti100 ligų ir numirti bus labai didelė, io tada ateis geras metas farmacininkams prasisukti su skiepukais. Saugodami paranojiškai nebetenkame galimybės apsikeisti imuniteto formavimuisi būtinomis bacilomis, tarpusavyje. Dabar izoliuoja vaikus, kaip jiems susiformuos imunitetas natūraliai jeigu visur sterilizuota bus.

Kirpėja

Kirpėja portretas
gerbiu gerbiamą Čeplinską,bet ką mums kirpėjoms su tokia info.daryti?jaučiamės tikrai karo mūšyje su lanku prieš tanką...kaukės tik užtenka...dezinfekuojam jau išbėrė odą...o pasirodo su plaukais parsinešim...išnešiosim...ir bus mums antra banga...nereiks laukti rudens...o gal išmirsim visos..prieš tai savo artimuosius apkrėsim ,bet ekonomiką spėsim pakelt...

vaidotastato@gmail.com

vaidotastato@gmail.com portretas
Čiaplinske, pranyk. Būk geras dink kur nors, kur tik nori...Kad tik nebebūtu tavo pilamo šūdo i žiniasklaida. Iš anksto nedėkosiu, kad pradingai nes žinau, kol mokės tau pinigus tol tu pilsi ta š...

B. B. d.

B. B. d. portretas
Mažiau čia piyiskit protą ir nachu ui čia reklama tam Gaidyškui FB daro ? Proto karantino niekas nepanaikino :-))))) visu mėšlu tikės patys aktyviausi

Vida

Vida portretas
Jau šlykštu klausyt tų visų Čaplinskų,užsičiaupkit jūs pagaliau,lazda turi du galus,už visas melagystes anksčiau ar vėliau teks atsakyt..

Tadas

Tadas portretas
Tas pusgalvis greičiausiai nesenai apsikirpo ir mažiausiai mėnesiui gali to nebedaryti, todėl gali paskleisti tokią dezinformaciją apie galimą pavojų.

Aš portretas
Iš kur taip gerai jis žino?

tele

tele portretas
Baimės skleidėjas tas Čaplinskas. Telefoninis sukčius.

vladas

vladas portretas
Tas Čaplinskas,matomai jau ruošia dirvą rinkimams.Jo yra visur ir visada.Nusibodo.

Teigiamoji karantino pusė

Teigiamoji karantino pusė portretas
Vadinamųjų "grožio" salonų išties buvo per daug, į klienčių tarpą prisiviliotos net mergaitės, kurios visai komiškai atrodydavo su tais priaugintais neskoningais nagais ir riebiai nupaišytais antakiais vaikiškuose veideliuose. Metas pačioms pramokti sustvarkyti ir nagučius, ir veidą, be to, ir apsikirpti namie įmanoma, nekalbant jau apie plaukų nusidažymą. Priemonių plaukų priežiūrai, kaukių, aliejukų, kitko yra toks didelis pasirinkimas ir tokių yra kokybiškų prekių, kad jokiame salone Jums to nepasiūlys - arba gausite kokią praskiestą brangią priemonę. Perdėtas buvo tas kirpyklų lankymo kultas, jaunos moterys, merginos išėjusios iš tų salonų, kirpyklų primindavo karikatūras, nenatūraliai išpaišytas kaliauses.

R

R portretas
Jeigu pataria savo straipsniais tai nebutina vykdyti. Jo patarimai neprivalomi, bet suteikiantys informacija.

Rasuolė

Rasuolė portretas
Tokie ponai ć.varo panika žmonems.Vaikščiojantys virusai.Visur bakterijos.Užknisoooooo

Kirpėja

Kirpėja portretas
Tai kam atidarėte tas kirpyklas ? Kad kirpėjos užsikrėstų ir mokesčius mokėtų, o klietai jūs tai neikit ten... Nu bepročių kompanija, ką jūs čia darote su taip žmonėmis, manipuliacijos gėdingos.

Birute

Birute portretas
Idomu butu suzonoti, kiek sitam ponui yra sumoketa uz tokius straipsniukus ir pezaliukus, matomai nemazai, labai jau jisai stengiasi savo subine islaikyti, jau atvirai pasakius slikstu klausytis jo istisiniu gazdinimu.

saulius

saulius portretas
kad debilų Lietuvoje yra daug tą žinojau. bet kad 80% tai nesitikėjau. Tai ką ?, Čeplinskas uždraudė kirptis? Debilai jūs . Pažiūrėkite kiek žmonių mirė JAV , Italijoje ir kitur. Daug mirtų ir Lietuvoje jei būtų vadovaujamasi jūsų debilų nuostatomis.

Renata

Renata portretas
Nuo ko saugomės ir kam smegenis plauname tokiais straipsniukais?! Kiek už tokį straipsnį sumokėta, kad žmones gąsdintu ir glušintu? Kad visko bijotu dalis užbambintų ir nebe mastančių žmonių ir išvaizda lengva būtų juos atskirti ar maža dar nevalų aplinkui? Straipsnis ir vakcina, čypavimo ims ir išgelbės.. Straipsnio rašytoja ir leidėjai, gal norėtumėt pamatyti, kaimuose ir miesteliuose, kaip žmonės gyvena, kokiose socialinėse landynėse, šalia dvoko ir tarakonų, supuvusiuose senuose trobesiuose ar betoniniuose pajuodusiomis sienomis daugiabučiuose su nepilnamečiais vaikais... A va čia problemos nemato ir nesprendžia. Gal švara, o ne anti higiena savęs straipsniais skiepyti jiems reikėtu, pavyzdžiu, pagalba, bet ne gana to dar ir plaukuoti, greit ūžtelėti, niežais sergantys ims vaikščioti ar namuose lindės. Gal plano dalis juos iš vis iš gyvenimo patraukti, atskubančia vakcina, pirmumo teise? Pamąstykite apie tai...

.....

..... portretas
O čeplius niekad nesusimastė, gal butų skanu pampalą į burną suspaust lupytėm

Kirpėja

Kirpėja portretas
Uždarykite vėl mūsų pajamų šaltinį tokiom savo kalbom ir tikrai sėdėsiu namie, bet bent 70 proc tada man mokėkit, kad klientus baidot, valgyt jau tuoj neturėsim ką per Jūsų samprotavimys. Mes kirpykloj ką tik ir darom tai plaunam tuos plaukus. Čia jei nežinojote...

Baisus jis

Baisus jis portretas
Nezinau kas pazadeta jam ,kiek jam moka uz sita ssssssssmalima zmonem ,bet turbut pazadeta daug ,ilgam ir labai dosniai .bet istikruju tie sal8es isdavikai ir liaudes priesai tureti buti pasodinti ilgam .geda ,geda ,geda jam ir musu salies prezidentui ,gal jis tik m7su vaizduotes padarinys ar iskamsa ,bet netikras vadovas

Rūpintojėliai

Rūpintojėliai portretas
Profesoriai Čaplinskas su Kasiulevičiumi turėtų didesnį dėmesį skirti gydymo įstaigoms, kurios tapo užkrato židiniais, ten jūsų įžvalgos ir rekomendacijos labai reikalingos kolegoms medikams ir sergantiems ligoniams. Dar jus labai domina viešbučių ir restoranų veikla, dėl kurių labai išgyvenote ir padėjote nemažai pastangų, ten paviršių nėra tik kirpyklose yra pavojingi paviršiai.

tai

tai portretas
Kada kur lankytis,tik rankas ir plaukus plauti ir viskas,bijau as i ta kirpykla nors reikia,i poliklinika taip pat baisu eiti,bibliotekoje knygos irgi neaiskios,kas jas skaite ir kada,zodziu padetis kaip ir buvo,gyvenimas suvartaliotas zmonijos

achtung

achtung portretas
galetu lauke darbuotis

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Kokia tragedija....kirpyklose negalima lankytis. Karste juk labai svarbu sukuosena, manikiuras ir visa kita. Kaip gaila, kad smegenu negalima priauginti kirpyklose

v

v portretas
ateis ir tavo valanda ,uz propoganda teks atsakyti!

:)

:) portretas
O tu faras?

Lietuviui

Lietuviui portretas
Iš kur toks kietas ar tik ne iš Anglijos grįžęs vištų gaudytojas??????

Lietuvis

Lietuvis portretas
Tuos sukas ceplinskus verygas basas galvas, svarkelius milicininkus pist nuo vaizdo, ir dar ta profesoriu xujaviciu

jo

jo portretas
Senjorai yra naikintini kaip klasė.

Delfi nera jo yasdininlmų, tai čia atsirado..

Delfi nera jo yasdininlmų, tai čia atsirado.. portretas
I darželius vaiių nevest, kirpyklose nesilankyt... ar kvėpuot, Čaplinskai, galima? Gal irgi tik viena šnerve.... gult i graba belieka ir laukti kol numirsim... ilgai laukt reiks, geriau normaliai gyvent.

Rasa

Rasa portretas
Kad pats Čaplinskas seniai nesilanko kirpykloj matosi iš fotografijų.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių