PSO ragina Kiniją suteikti visišką prieigą COVID-19 kilmę tiriantiems ekspertams

Grįžti į straipsnį

klaipėdietė

klaipėdietė portretas
O atleiskit kuo užsiima JAV ne savo šalyje laboratorijose pavz.Gruzijoj, Ukrainoj

na

na portretas
pervadino gripą į koroną ir visi kelnes pridėjo su skiepais..o Kinija pasidarė milijardus milijardų pelnus...o kiek žmonių išmarino, nes nuo skiepų visi širdininkai turintys kraujagyslių problemų ATA tikrai taip, nes giminėj visi mirė, nuo 3 ir 4 skiepo. Kiti nepaeina ..blogai, kai žmonės savo galvų neturi ant pečių. Atrodo, kad niekad nesirgom, o čia įvyko pasaulio maras. Sirgom gripu anksčiau ir dabar...nesiskiepijau ir kaip nekeista visai nesirgau, net gripu..neškite pelnus Kinijai, kurie net tiekia Lietuvai pasibaigusiais galiojimo laikais...čia politika..kur milijardai draugų nėra..baisu, kas vyksta kaip norima atsikratyti vyresnio amžiaus žmonėms..tai kad Kinija perpildyta gyventojais tai aišku, bet pas mus 2 mil ir tai užkliūname visiems...Kinija jau kuriasi net Kaune Urme kai kuriuose sandėliuose ponauja kiauksi iš visų pusių ...Girstučio apačioje rūsyje kiauksi visas patalpas užėme prie kasos neina susikalbėti..verslą kuria čia...perka butus...

bigcatwar

bigcatwar portretas
O kada pas mus dr. Mengeles vaikaicius teis uz aferas ir eksperimentus su gyventojais...Heil Mengele...

Špricas \\\\\.../////

Špricas  \\\\\...///// portretas
Tie sūkos kuria naują "pizdemiją".

ei PSO liurbiai

ei PSO liurbiai  portretas
covidas yra Made in china gaminys ir dar patobulintad ! Šernu matas,kempinlinge,pauksciu gripas viskas Made in Chinija ,pabande at zveriuku,kodel nepabandyt ant žemes Žmoniunijos .

CELL

CELL portretas
kinija siame brude iterpe 10 žmogaus genetiniu pakeitimu ir desimtys jame yra genomu pasaulis paprasytu kompensaciju is kinu ir baigtusi covidas greitsi,bet pasaulio liurbiai tyli ,tad china su as dar daug metu žudys žmonija ... .

Anonimas

Anonimas portretas
Kas tie per ,,ekspertai,, is kokiu saliu ir kieno interesus atstovauja??? Amerika paleido patobulinta gripo virusa, uzdirbo milijardus dabar savo kalte nori suversti ant Kinijos. Amerika uz bakteriologinio ginklo panaudojima SUNAIKINTI ATOMINIU BOMBARDAVIMU. Kinijos ir Rusijos vadovai - MINKSTABYBIAI ,,humanistai,, abejotinos morales ir zemos moralines atsakomybes lygio. (kaip stoties prostituciu).

Galerijos

Daugiau straipsnių