PSO perspėjo: reikėtų tikėtis „labai ilgos“ koronaviruso pandemijos

Ray

Ray portretas
Kas gazdina kas ne, jai viska žinotum krisdamas paduška pasidėtum..... neaišku kas vyksta pasaulyje, o švaros kad murziis išmokino tai labai puiku. Laikykimės higienos, geros mitybos, retkarčiais pirtis, geras barbekių su šimtgrame ir nereikės sirgti nerviniais priepoliais ir laikysimės yra kaip yra nedejuodami.

Ha ha

Ha ha portretas
Juokingiausia tai pasakymas kad uzsikrete virusu bet simptomu nejaucia. Jei nejaucia simptomu tai ir viruso nera pas ta zmogu. Juk nesakoma kad zmogus pratrydo bet neapsitriede.

ArturKlp

ArturKlp portretas
Daugelis žiūriu konspiratoriai kažkokie, kuriem šizofrenija vis labiau reiškias. Faktais neparemtas blevyzgojimas, jum ir žemė plokščia turbūt. Seka jumis ir jūsų įpročius jau senai per korteles nuolaidų, smartphone appsus ir t.t. Kai šeimoje susirgs kasnors tada pažiūrėsim, kiek viskas fake. Eikit ekstrasensų mūšį žiūrėti geriau, o tai praleisit savo mėgstamą laidą.

Taigi

Taigi portretas
Ar jūs suprantat,kad šita vadinama pandemija yra feikinė ir vedama prie to,kad įbauginti žmones ir tie po tam tikro laiko visi kaip avys lėktų skiepytis.Tai va mielieji daugiau domėkitės kas vyksta už mūsų.!!!

Chaosas

Chaosas portretas
PSO lobistams naudinga gąsdinti žmoniją, juk farmacijos įmonės laukia vakcinos, kurią pardavę uždirbs milijardus.

O kaipgi

O kaipgi portretas
Tikrai reikia tikėtis labai ilgos pandemijos, nes ne visos užpirktos kaukės dar išparduotos, apie lavonmaišius nekalbant. Be to, bankams būtinai reikia grynuosius sunaikint, o koronė tam naudinga. Na ir visuotiniam piliečių sekimo legalizavimui koronė padeda. O kad PSO seniai laikas išvaikyt - faktas kaip blynas! Tik anie taip lengvai nepasiduos...

Kodėl

Kodėl portretas
per išeigines virš miesto skraido kažkokie lėktuvai ir dar taip žemai? Kas tai?

To Kokia dar pandemija

To Kokia dar pandemija portretas
Tai nejaugi nedaeina, kad pandemjia ir yra biologinio karo įrankis, o ne biologinis karas atskirai, pandemija atskirai? Persižegnočiau ir sakyčiau ačiū Dievulis, kad nėra nei viruso, nei pandemijos ir galime ramiai gyventi. Deja...

pelė

pelė portretas
kai pasiskaitai apie koroną,atrodo,kad plinta maras,raupai,ebola

jeigu

jeigu portretas
juockiai obamos itakoti loja reiskia zino o jei zino tai vykdo nusikaltyma pries zmonija ierrinkimusr nedelsiant likviduot ta pareiske ir Trumpas ir duok Dieve kad laimetu penrrinkymus ir iskuoptu visa si setono bruda?...

Anonimas

Anonimas portretas
PSO turi buti likviduota. Tai vagys biurokratai papasakos jums bet kokia pasakele jeigu gerai uzmokesit. Ne be reikalo Amerika isejo is vagiu lizdo - PSO. Ten reikia kas antra susaudyti.

Net suabejojau

Net suabejojau portretas
O gal tikrai ateiviai ant viso pasaulio išbarstė šitą bacilą. Gal kinai ir nekalti.

Išklausyta gydytojo patarimai.

Išklausyta gydytojo patarimai. portretas
Tas virusas yra gripo atmaina.bet jis yra daug pavojingesnis,Juo susirgus ar užsikrėtus pasekmės išlieką visam gyvenimui.Pagal statistika gripas procentaliai užkrečia tik vieną žmogų,o šis virusas keturis.Ir todėl greičiau plečiasi ir daugiau miršta jauni ir seni turintis silpną įmuninę sistemą ar daugiau įvairių įsisenėjusių ligų.Todėl reikia saugoti savę ir kitus.

kokia dar 'pandemija'

kokia dar 'pandemija' portretas
tai kinu sukurtas bakterologinis ginklas Zemes Zmoniu Zudymui be jokios Atsakomybes pries Zmonija,o lirbiai rekia 'pandemija'. Nu koks kvailys prisipazins, jog savo 'kuriniu' sukurtu tik Zudymams ,zudo Zmonija ?

nori tikėk, nenori - netikėk

  nori tikėk, nenori - netikėk portretas
tačiau žmonės jau kalba, kad corona virusas - tai ne kas kita, o ateivių iš kitų planetų invazija...

gripas juk neįšnyksta

gripas juk neįšnyksta portretas
kiekvienais metais kita-nesugaunama atmaina .--komplikacijos, mirtys

Aha

Aha portretas
Kokios dar bl pandemijos?? Šito cirko kur vyksta dabar? Nuo nebejuokinkit valina tą PSO nx?! Parsidaveliai Kinijos klapciukai

Kavenskis

Kavenskis portretas
PSO gali eiti NX....cia del ju ir kinieciu visas sitas shudas..o dabar kai USA nutrauke finansavima jie desperatiskai iesko pinigu kad toliau galetu nieko neveikti gazdindami zmones.

Leonas

Leonas portretas
bus karas ..kai žmones supras apie ta feika.Juk nebus jau nieko del ko gyventi
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių