PSO: naujų užsikrėtimo COVID-19 atvejų ir mirčių skaičius praėjusią savaitę toliau mažėjo

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) praneša, kad per praėjusią savaitę užregistruotų naujų COVID-19 atvejų skaičius visame pasaulyje sumažėjo beveik ketvirtadaliu ir mažėja jau nuo kovo pabaigos.

Ženevoje įsikūrusi Jungtinių Tautų sveikatos agentūra savo savaitinėje ataskaitoje nurodė, kad balandžio 11–17 dienomis buvo registruota 24 proc. mažiau koronavirusinės infekcijos atvejų nei praėjusią savaitę. Naujai registruotų mirčių skaičius sumažėjo 21 proc. ir siekė 18 215 mirties atvejų.

PSO teigimu, naujų užsikrėtimo atvejų sumažėjo visuose regionuose, nors Pietų ir Šiaurės Amerikoje – tik 2 procentais. Šis vėlai trečiadienį paruoštas PSO pranešimas žurnalistams paskelbtas ketvirtadienį.

Pasak agentūros, „šias tendencijas reikėtų vertinti atsargiai, nes kelios šalys vis keičia savo COVID-19 tyrimų strategijas, todėl bendras atliktų tyrimų skaičius ir nustatomų atvejų skaičius yra mažesnis“.

Per praėjusią savaitę daugiausia naujų COVID-19 atvejų registruota Pietų Korėjoje (daugiau nei 972 tūkst.), Prancūzijoje (daugiu nei 827 tūkst.) ir Vokietijoje (daugiau nei 769 tūkst.), skelbia PSO. Apie didžiausią mirčių skaičių – 3 076 -  pranešė Jungtinės Valstijos, beveik perpus mažiau mirčių registruota Rusijoje (1784) ir Pietų Korėjoje (1671).

Iš viso iki šiol pasaulyje registruota daugiau nei 502 mln. užsikrėtimo COVID-19 atvejų ir beveik 6,2 mln. mirčių, susijusių su koronavirusu.NAUJAUSI KOMENTARAI

Medike

Medike portretas
Tai kad sia savaite dideja susirgimu skaicius

fas fas

fas fas portretas
tuoj gaus pinigu is farmacynyku korumpuoti pso ir vel klyks, kad sergamumas dideja

Špricas \\\\\.../////

Špricas  \\\\\...///// portretas
Visą tą velniavą kėlė PiST'pasiai ir prakeiktos kaukės,kartu su neištirtu marmalu,vadinamu "vakcina".____Bet kasininkas su "profesoriais" dar kažką kliedi apie naują pizdemiją,nes neturi kur iškišti už milijonus,mūsų pinigais, nupirkto marmalo,nuo kurio žmonės miršta.
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių