PSO atstovė: su koronavirusu reikės gyventi dar ne vieną mėnesį

Lietuvai gerai sekasi tvarkytis su koronaviruso pandemija, tačiau su virusu gyventi dar reikės ne vieną mėnesį, sako Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) atstovė.

„Lietuva, sakyčiau, tikrai labai stengiasi atsižvelgti į PSO rekomendacijas ir galbūt kartais turėjo greičiau veikti nei organizacija paskelbdavo savo rekomendacijas – būdavo ir tokių situacijų. Tačiau tikrai Lietuvoje matome, kad situacija yra valdoma“, – LRT radijui ketvirtadienį sakė PSO atstovybės Lietuvoje vadovė Ingrida Zurlytė.

Vis dėlto ji ragina žmones neprarasti budrumo, nepamiršti rekomendacijų ir apsiprasti su tuo, kad viruso problema išliks dar ne vieną mėnesį.

Budrumo prarasti jokiu būdu negalima.

„Budrumo prarasti jokiu būdu negalima, žinoma, kad visi yra šiek tiek pavargę – ir nuo pačios informacijos, ir nuo šiokios tokios įtampos dėl to reikalo, vis tik reikia susitaikyti, priimti tą situaciją ir pripažinti, kad su ta infekcija dar būsime kurį laiką – tikrai ne mėnesį, ne du, daugiau“, – sakė ji.

Lietuvoje, trečiadienio duomenimis, nustatyta dešimt naujų koronaviruso atvejų, bendras skaičius siekia 1854.NAUJAUSI KOMENTARAI

as

as portretas
Laikas imtis veiksmu po rinkimu kad nei vieno senbuvio nebutu o nauseda is vis apskritas nulis o sita PSO reiketu is vis sunaikinti kurie tik is tokiu pletku gyvena

ALGIS

ALGIS portretas
Bet su Amerika , JAU NEBE .

Košmaras

Košmaras portretas
Jau prasideda paruošiamoji priešpandeminė isterija, diriguojama PSO išlaikomų lobistų. Jeigu viskas taip rimta, tai kodėl pilni restoranai, lauko kavinės, barai, rengiamos šventės, atnaujinti skrydžiai iš pavojingų šalių, žmonės kurortuose sėdi gatvėje ant suoliukų, plikomis rankomis valgo maistą, aplaižydami pirštelius, jokios asmeninės higienos, jokių servetėlių. PC nesilaikoma rekomendacinių nors 1 - o metro atstumo, vaisiai, bandelės liečiami plikomis rankomis, nenaudojamos pirštinės. Vien gąsdinimai, kodėl nedirba PC apsaugos tarnybų darbuotojai, higienos specialistai viešojo maitinimo įmonėse, kodėl panaikinta atvykėliams 14 dienų privalima saviizoliacija. Reikia konkrečių priemonių ir veiksmų, nes liko tik tuščias lojimas ir gąsdinimas ir sudarytos visos sąlygos, kad greičiau sugrįžtų užkratas, kad vėl uždėti visiems kaukes ir pasiskirti sau priedus prie algų.
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių