Prašo visuomenės pagalbos: dėl didelio kraujo trūkumo – ekstremali situacija

Įjunkite savo smegenas

Įjunkite savo smegenas portretas
Kraujo centras atsisakė imti kraują nemokamai 2016m,, nes atėjau pasportavęs ir spaudimas buvo 180, o pulsas 100, tai nuo to laiko ir nebeeinu, o dabar jau savo tinklapyje skelbia, kad galima priduoti iki 180 spaudimo ir iki 100 pulso. O šiaip kraują daviau nemokamai daug kartų ir niekad už pinigus, ir niekada nebuvo blogos kokybės-mačiau patikrinimų rezultatus. Anksčiau tinklapyje skelbdavo datas ir laiką, kada rinks kraują ne Vilniuje, o kituose miestuose, dabar informacijos nėra. Tai gal trūksta ne kraujo o proto?

demesio

demesio portretas
Bukit atsargus Klaipedos NEFRIDOS ambulatorijos gydytojai apgaudineja, klaidina savo klientus per sita suklastota testa..(testas buvo patalpintas universitetines ligonines kardiologo puslapije miegas lt ir veike nuo 2009 metu..puslapis uzdarytas jau keleta menesiu, tik tada kai as pradejau rasyti apie tai. o nubaustu nera..beto nefridos klinikos gydytojai per susitarimus su kitais gydytojais fabrikuoja savo klientams klaidingas diagnozes, tai yra iskart nurodo ligos koda siuntime kitam gydytoju arba susikalbineja per tel, kas yra taip pat nusikaltimas. Stai tokia medicina uz mokesciu moketoju pinigus.

Pensininkė

Pensininkė portretas
Kai dar dirbau, tai mano vienai bendradarbei perpylė kraują. Įdomu tai, kad grįžusi iš ligoninės ji pajautė poreikį alui. Matyt buvo gavusi alaus mėgėjo kraujo...

Kraujo duoti

Kraujo duoti portretas
gali ne visi. Jei persirgote geltlige, jokiu būdu kraujo negalima duoti. Taip pat ir venerinėmis ligomis sirgę asmenys kraujo duoti negali.

Darius

Darius portretas
Aš visiškai netikiu NKC veiklą, tegu jie paviešina gaunamas pajamas iš kraujo komponentu, savo atliginimus pirmiausia vadovų ir tt. Skambinti varpais tai paprasta reklama žaliavai nemokamai gauti. Aš daviau kraujo daug kartų, bet po jų ir dar viena įstaiga buvo Klaipėdoje kur daviau kraujo. Buvau medikų santazuojamas prieš mamos operaciją. Tai čia toks biznis medikų žiniasklaidos ir vadybininku kurie dirba NKC. Negalėjau atsimušti skambučiais praėjus terminui po paskutinio kraujo davimo. Dabar turiu galimybę duodu kraujo klinikose iš ten kraujas keliauja tiesiai pacientams Vilniuje ir Kaune.

Bardakas Oblomas

Bardakas Oblomas portretas
2016m. Kraujo centras atsisakė imti nemokamai, nes atėjau pasportavęs ir spaudimas buvo 180, o pulsas 100,- matavo į kompą jungiamu nesertifikuotu matuokliu, tai nuo to laiko ir nebeeinu, o dabar jau savo tinklapyje skelbia, kad galima priduoti iki 180 spaudimo ir iki 100 pulso. Anksčiau tinklapyje skelbdavo datas ir laiką, kada rinks ne Vilniuje, o kituose miestuose, dabar informacijos nėra. Tai gal trūksta ne kraujo o proto?

...

... portretas
Mūsų krauju ukrainiečiai kariaut verčiami.

Anonimas

Anonimas portretas
Nusipirkit iš vokiečių, kuriems kažkada pardavėt.

Sigita

Sigita portretas
As noreciau duoti kraujo . Bet labai bijau adatu ir niekaip nepasirystu nuvaziuoti

I and I

I and I portretas
Negaliu patikėti savo akimis. Vasarą norėjome duoti kraujo Šilutėje, bet darbuotojai pareiškė kad jų darbo valandos baigėsi ir jie kraujo nebepriims, tai gal ne toks ir reikalingas tas kraujas?

Medikė

Medikė portretas
Mielieji komentatoriai,esu medikė ir kiekvieną dieną susiduriu su pacientais , kuriems reikia perpilti kraują.O ligų ir priežasčių yra labai daug: kraujavimas iš virškinimo trakto, onkologinės ligos, kraujo ligos,kraujavimas po traumų , operacijos, masyvūs kraujavimai po gimdymo ir dar galėčiau sąrašą vardinti toliau ir kurį pacientą išskirti , kuriam nepilti kraujo???Gal tokio komentatoriaus kaip jūs ,artimui, juk lazda turi du galus.Kažkada kraujo plazmos perteklių buvo išvežęį užsienį perdirbti į preparatus, mielieji nemaišykit jei nežinot.

Čiubaka

Čiubaka portretas
kai porceliavo į užsenį tai vsio zakonno, o dabar eikit nx

Anonimas

Anonimas portretas
kas rumus pasistate tegu dabar grazina pinigus uz krauja,jug niekas ne uzka atsako palaida banda ,vogit ir toliau ponai- vagys,
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių