Plinta omikron: įvardijo, kas labai svarbu, kad būtų išvengta griežtų ribojimų

Grįžti į straipsnį

Kirminas

Kirminas portretas
Reanimacijos lovų užimtumu jau nebebus kliaunamasi.Na šaunuolia bet šį karta ne Dulkė čia jau valdantieji nes jie žino kad kėdes šildys kol bus pandemija jai pasibaigus karalius liks nuogas.Tai karantinas gali būti skelbemas net ir jai nustatys nepadoru skaičiu sluoguojančiu,nutukusiu ar kosinčiu.

Svarbu

Svarbu portretas
Nekreipti į gąsdinimus dėmesio!

Anonimas

Anonimas portretas
Parašysiu vieną tiesą. Buvo pokalbis su labai geros kvalifikacijos medikų.Sakau aš, pas mane ateitu pacientas su viršsvoriu sakyčiau ,tamsta reikia susireguliuoti svorį ,tada daryti tyrimus ir žiūrėti kas yra negerai su sveikata.Atsakė man,nesedeciau aš čia. Nekalbu aš speue tuos žmonės kurių yra sutrikusi medžiagų apykaitą, valgo nedaug ir vistiek pilneja.O jeigu žmogus neturi viršsvorio ir blogai jaučiasi, tada viskas aišku su juo .Vieną pilną žmogų gydė nuo širdies o mirė nuo kepenų cerozes.Supratote ką turejo gydytojas nustatyti,apspręsti su pacientų ir tada tik pradėti gydymą.Turbūt kaf nelabai Dalyvavau medikų konfetencijoje ,zinau daug detalių. Sekmes Gerbiamieji ,saugokite save ir savo Artimuosius.

Anonimas

Anonimas portretas
Labai gaila kad tokie žmonės patiklūs, sako ,Išklausyk visų o sprendimą priimk pats nutaręs ir sudeliojas kas Tiesa ,kas melas .O tiesos dauguma nerašo ,nesako ir juokesi paskiau is patikliu Avinėlių.

Anonimas

Anonimas portretas
Matysite kas nuo tu skiepų bus o anonimas rašo remdamasis medicinos mokslų daktarų nomuonėmis ir tyrimu rezultatų išvadomis.Dabartiniais laikais tikėti niekuo negalima.Nustacius vėžio ligos diagnozę ,kažkodėl ieško dar kitų medikų tyrimų rezultatų ir diagnozės patvirtinimo.Pasitikėjima praradau kaip suzinojau apie išrašomu vaistų tiesą, kaip medikam moka, damoka už tai ,kad reklamuoja savo pacientam maisto papidus ,išrašo vaistus tuos kurių gamintojas nori kad būtų naudojami ir brangus. Ir taip toliau.Sr žino tas gudruolis kad Ruropos sąjungos pirmininkės Ursulos vyras yra Pfaizer farmacijos gamyklos savininkas ???Naivuoliai jūs, ateitis parodys, nors dabar jau aišku ,žmonės miršta keliuose iseja is namų.

Svarbiausia

Svarbiausia portretas
Kad tai zudymui sukurtas ir kinijos patobulintas irankis žmonijai zudyti ,tik kodel zmonija tyli ? Turetu ne platinti virusus ,o juos naikinti labaratorijose ,arba jas uzdaryti ...

Anonimui

Anonimui portretas
Taip, visi pasaulio žmonės- “kvailiai”. Tik anonimas yra labai “protingas”. ;)

Purmaliai

Purmaliai portretas
Tokie parazitai ir nešioja ta zaraza !

Anonimas

Anonimas portretas
Manau Lietuvos źmonès lauke kada LRK teismas iśnagrines bylą dèl galimybiu paso ir prievartini skiepijimą.Uztenka giedoti o mikronas ,koronas.Uztenka viena karta.Kiekvienas zmogus savo kuno seimininkas ir spresti ka daryti .

Anonimas

Anonimas portretas
Nejaugi ant tiek durni lietuvai ir visi pasaulio zmones ,kad tiki $iais laikais ir siuo metu pandemija ir skiepais.Butu galima tiketi jeigu vienakart paskiepijus butu igytas imunitetas,dabar jokios pabaigos ir jokio iminiteto ,serga mirsta skiepyti dugybe kartu ir serga neskiepyti.Tiesos nezino pasaulio zmones ,todel ir skiepytis manau nerta.Yra daugiau detaliu kurios atskleidzia ,pandemijos mela.

* * * *

* * * * portretas
Sekanti korona bus dulkistan, o vėliau,kol visi tautiečiaai išmirs,tad bukagalviai su skiepų euforija,ir bemokslių tikinimu sutikite,bei skiepykitės,kol galus atmesite.

Teisybės dėlei

Teisybės dėlei portretas
‘’Ir atkreipkime dėmesį, kad dabar prie omikrono žmogus yra užkrečiamas penkias dienas.’’ Reiktų dar pasakyt, kiek dienų užkrečiamas iki to, kol pats susivokia, kad serga.

nu

nu portretas
kad su Omicronu tik pasloguoja, ir igyja naturalu imuniteta kas yra gerai ir pigiau negu vakcinos.

sita

sita portretas
pas mus mieste visur supynes buvo apristos su geltona juosta, kad vaikai nesisuptu ir neuzsikrestu Covidu. ar nebus panasiai su vakcinomis?

na

na portretas
neturi kur dėti pasenusių vakcinų su pasibaigusiais galiojimo laikais...vat buhalteris Dulskys pratęsė galiojimo laiką..vat taip medikas vadinasi...ir dar ministras...o Čaplinskui žiūrėjau per TV prisijuokiau iki nukritimo vadinasi jis žinovas kad aiškina kad aiškina toolete per visus vamzdžius kur tik skylutė mikronas veržiasi...ar jums neatrodo, kad Čaplinsko visas skylutes reikia pleistru apklijuoti...jau tiesiog nežino kaip žmones gąsdinti...kol sirgdami kitomis ligomis bus pripaišoma korona tai jų tie cirkai tęsis dar 10 metų. Nesuprantu kur žiūri STT vyrai gerai pakratytų tą Sveikatos visą sistemą ...NSC gal baigtų tuos pripaišymus...kaip ir Vilkaviškyje parduodamus GP...

4

4 portretas
Kad išvengti rimtų ribojimu, reikia kad valdžia nelistu i žmonių sveikatą, o tai tiksliai vieni invalidai pasaulyje liks ir tai trumpam

Loni

Loni portretas
Dabar ypač svarbu susibadyti iš karto 4 ir 5 vakcinas, tikime, kad ,,ooooo....mikronas,, aplenks tokius vakserius.

Nagi

Nagi portretas
Pirmą - nuo kada caplinskas patapo virusologu? O antrą - valdžiai uodega dega, nes nežino ką daryt, kaip iskist pasenusias niekuo nepadedancias vakcinas, variantas paprastas peršalimas, taigi reikia gąsdinti zmones karantinais , kad dar skiepytusi...visą laiką reke apie 240 lovų, dabar jau suka galvas, kaip čia sirgimo atvejus išlaikyti ir naujas teorijas pritaikyt

Šviesos jėgos vistiek laimės..

Šviesos jėgos vistiek laimės.. portretas
ivardinkit kas yra sudėtys bonkiukų, nedurnine žmonių jau beveik 2 metus. SM 102, Kitos kraupios medžiagos....Lukašenka yra pasakęs savo valdžios atstovams, bus prievarta kokia dėl kompotavimo, vertimas žmones tai daryti, kalėjimas iškart tokiems medikams ar valdžios atstovams , susimastykit kas vyksta iš tiesų, link kur tai veda viskas. Info galima rasti susivedus WWW.LAQUINTACOLUMNA.NET
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių