Plataus spektro antibiotikais gydyti vaikai dažniau serga

Grįžti į straipsnį

Ela

Ela portretas
Kad ir maiste gyvuliniame yra tų antibiotikų, tuos antibiotikus valgome kiekvieną dieną , taip , kad nieko nuostabaus ,kad sergame ...)

>nuo

>nuo portretas
neeežinau, mane tai kažkada antibiotikai kelis kartus nuo mirties išgelbėjo. Tais pačiais laikais apie kokius rašot. Ir tada būdavo kad daktarai ilgai nenustatydavo diagnozės o ir tvarka gaut biuletenį buvo žvėriška - tik su 38' tempertūra šaip ne taip išrašydavo kelių dienų nedarbingumą tai ,,dasižaisdavai" gana nejuokingai.. Ir galėtumėt čia neskleist perteklinių, neteisingų išvedžiojimų apie tuos ,,baisius laikus" kai medicinos sistema ir gydymas buvo kur kas rimtesni už dabar esamus.Žinoma ir tada buvo netikusių daktarų bet negražu pone atvirai viešai ,,persūdyt" Mes gi dar viską atsimenam..

nuo ~ 1970

nuo ~ 1970  portretas
vaikai masiškai gydyti tik antibiotikais. Gauti siuntimą išsamesniam tyrimui, priežasčių paieškai buvo neįmanoma. Kosti, karščiuoji - antibiotikai. Nepraeina - dar didesnė dozė, arba dar stipresni. Nesvarbu, kad nuo jų viduriuoji, kad lieka kaulai ir oda, kad galvelės nenulaikai. - Buvome SSSR bandymų triušiai. Tais laikais kalbant su gydytoja iš Rusijos, jos akys išsprogo - jiems visai kitoks vaikų gydymas buvo nurodytas. Padariniai sveikatai ligi šiol nepraeina. Mano čia pateikiamu atveju, kaip vėliau buvo išaiškinta, vaikas sirgo bronchine astma ir antibiotikų nualintas vos nemirė. Tačiau vadovaujantis bandymui „autoritetas", matyt, vykdė CK nurodytą planą, kiek kg antibiotikų reikia sugirdyti litovcų vaikams.

taip

taip portretas
geriau gydyti gudobelių ekstraktu ir kitais žolelių preparatais, kurių kaip mėšlo pilna mūsų vaistinėse:D) Na dar galima nuolat naudot nuskausminamuosius ir taip įsivaryt ne tik chronišką turimos ligos būseną, bet ir puokštę tokio ,,gydymo" iššauktų gretutinių ligų.GRĄŽINKIT BERECEPTINĮ PAGRINDINIŲ ANTIBIOTIKŲ PARDAVIMĄ sau komercinės rinkos mūsų sveikatos sąskaita nekūrę!

Na

Na portretas
Paskaitykit bet kurių, ypač generinių, vaistų šalutinį poveikį ir ...antibiotikai atrodys kaip angeliukai. Plaučių uždegimą negydant žmogus miršta per tris dienas. Ar po kovido burbulo čia sekantis- uždrausti antibiotikus?

buvęs antibiotikų megėjas

buvęs antibiotikų megėjas portretas
šiaip antibiotikai yra puikus vaistas. Bet.., jais besigydant, turi gydytis steriliose sąlygose, nes bet koks šiknius šalia tave nusičiaudėja ir tu vėl atkrenti ir dar žymiai labiau. Tuomet supratau, kad antibiotikai užmuša ne tik bloguosius mikroorganizmus, bet dar labiau nukenčia gerieji mikroorganizmai. Tuomet vaistinėmis arbatėlėmis, natūraliais rūgimo probiotikais kaip kefyras, pasukos, rauginti agurkai, kopūstai, arbatos grybas, bei ryte ir vakare praplaunant nosį su drungnu vandeniu. ir 10 metų kai niekuo nesirgau.

Vaikų daktaras

Vaikų daktaras portretas
Tai kad jau antras mėnuo nėra mažiems vaikams skirto sirupinio penicilino ar amoksicilino.. Tenka gydyt tuo, kas yra, deja....
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių