Quantcast

Paslaptingoji aura: žvilgsnis į kūną ir sielą

Miestas ir kaimas

XXI a. vadinamas įtampos, streso, depresijos laikmečiu. Visa tai matyti ir auros nuotraukose.

Vis dėlto, specialisto pastebėjimu, galima išskirti miesto ir kaimo žmones. Provincijoje streso lygis yra daug žemesnis nei mieste. Ypač išsiskiria didmiesčiai Kaunas ir Vilnius – šiuose miestuose streso lygis aukštesnis dėl nuolatinio skubėjimo. Čia žmonių energetika silpnesnė.

"Kaimo apylinkėse žmonės ramesni, bet nugara, stuburas yra  nesveiki, prasta kraujotaka", – pastebi specialistas.

Moterims, sulaukusioms 40 metų, pradeda trikti endokrininės sistemos, skydliaukės ir kiaušidžių veikla. Vyresnio amžiaus žmones ima kankinti kepenų, tulžies ligos, ypač jei jie vartoja alkoholį.

Šiais laikais populiarėja vegetariška, veganiška, gliuteno ir kitos dietos, kai atsisakoma kai kurių maisto produktų. A.Dabkevičiaus pastebėjimu, žmogaus mitybos įpročiai auroje neatsispindi. Skirtumas buvo pastebėtas tik keletu atvejų.

"Kiekvienas esame individualus. Jeigu tinka valgyti lašinukų ar cepelinų su spirgučiais, tai ir valgykime. Jeigu žmogus, atsisakęs mėsos, valgys tik košę ir jausis blogai, tai matysis ir energetikoje, ir auroje. Tačiau jei žmogus jaučiasi gerai nevalgydamas mėsos, turi daugiau energijos, tada ir energetika bus gera", – tvirtina specialistas.

Jis turi nuomonę ir apie organizmo valymą, nes yra atlikęs auros diagostiką prieš valymą ir po jo.

"Valyti buvo pasitelktas baltasis molis, kuris nugremžia žarnyno sieneles. Iš tiesų organizmas išsivalo ir fiziškai, ir energiškai", – pastebi A.Dabkevičius.

Žalingi įpročiai

Išskirtinai žmogaus aurai kenkia alkoholis ir narkotikai. Specialistas pasakojo atlikęs su stipriaisiais gėrimais eksperimentą, per kurį tiriamajam kas 10–15 minučių išgėrus po 50 g brendžio buvo fotografuojama aura.

Dvi valandas trukusio eksperimento pradžioje auros plotas padidėjo. Tai, anot diagnostiko, natūralu, nes išgėrus alkoholio suaktyvėja kraujotaka, nervų sistemoje pagerėja elektriniai impulsai. Tačiau po valandos auros plotas pradeda mažėti, o po pusantros energetika sumažėja itin smarkiai ir iki eksperimento pabaigos išbūna daug mažesnė negu pradžioje. Auroje atsiranda įtrūkimų, apkraunamos kepenys, inkstai.

Specialistas pastebi, kad išvaizda nebūtinai atitinka jo aurą. Žmogus gali būti tvarkingas ir gražus, o aura skylėta. Viskas priklauso nuo gyvenimo būdo. Įtakos turi ne tik žalingi įpročiai, bet ir poilsis, vandens vartojimas, emocinė harmonija, dvasinė būsena. Narkotikų žala yra stulbinanti.

"Viename festivalyje žmonės prisipažino vartoję amfetamino ir kitokių miltelių. Žinoma, tai atsispindėjo ir auroje", – A.Dabkevičiaus teigimu, narkotikus vartojančių žmonių aura yra visiškai sudarkyta, matomos didelės skylės.

Iš išorės jauno ir gražaus žmogus aura iš tiesų yra tarsi ligonio. Specialistas alkoholio ir narkotikų vartojimą įvardija kaip savarankišką ėjimą į mirtį. Jo nuomone, turime klausti – iš kur tai kyla? Įtakos gali turėti šeimoje patirti nemalonūs įvykiai, abortai, neišnešioti kūdikiai, savižudybės. Dėl šių priežasčių vaikas ar anūkas, norėdamas palengvinti naštą savo tėvams ar seneliams, iš meilės dažniausiai visiškai nesąmoningai prisiima kaltę ir taip pradeda vartoti kvaišalus. Tokiu atveju gali pagelbėti psichoterapija.

Auros fotografavimas neturi neigiamo poveikio, bet to daryti negalima žmonėms, kuriems implantuoti kardiostimuliatoriai ar kiti elektroniniai prietaisai, nerekomenduojama paskutiniais mėnesiais besilaukiančioms moterims.

Kava ir cigaretės

Rusų mokslininkai, atlikę tyrimą, pastebėjo, kad surūkius cigaretę susiplnėja energetika gerklės ir plaučių srityse, o visiškai atsikuria maždaug po keturių valandų. Visų priklausomybių priežastys yra psichologinės. Rūkymas tarsi suteikia nepriklausomybę, būdamas kompanijoje žmogus gali išeiti tam, kad parūkytų. Jis tarsi tampa išskirtinis. Vis dėlto, kodėl jam reikia to dėmesio, tos nepriklausomybės? Galbūt jis tai pasąmoningai demonstruoja savo mamai ar tėčiui. Galbūt tėvai jo net nemato, bet jaunuolis taip kompensuoja dėmesio ar meilės, kurios negauna iš tėvų, trūkumą, sako specialistas. Kava, kuri taip pat sukelia priklausomybes, yra stimuliantas. Išgėrus puodelį kavos energetika kiek pakinta, tačiau po pusvalandžio viskas daugmaž vėl susibalansuoja.

Meilė gydo

Profesorius Konstantinas Korotkovas yra atlikęs eksperimentą, kai į aurą fotografuojančią kamerą du žmonės dėjo po vieną pirštą. Vieni žmonės buvo atsitiktiniai, kiti – įsimylėję. Pirmuoju atveju fotografijoje užfiksuotas dviejų žmonių auros spinduliavimas liko vienas prie kito, o mylinčių žmonių – susijungęs. Teiginys, kad meilė gydo, patvirtina: įsimylėję žmonės vienas kitam duoda ir ima vienas iš kito, taip kompensuodami trūkumus ir perteklių. Jei vienas sukaupęs per daug energijos tam tikrame centre, ją gali perduoti kitam, o jei kažko trūksta – paimti. Tokiu būdu vyksta gydymas meile.



NAUJAUSI KOMENTARAI

Hmm...

Hmm... portretas
Tai kur tų aurų nuotraukos? Manau kad tai šarlatanizmas.

Zilvinas Sirvinskas

Zilvinas Sirvinskas portretas
Man labai patiko jusu straipsnis. Smagu kad bandoma moksliskai irodyti - mes neesam tik kaulai Ir oda ar tik molecules. Juk mes esam kazkas daugiau Ir visi ta jauciam. Saunuole. Aciu tau Karolina!

dgdgg

dgdgg portretas
Pasidariau savo auros foto,bet tik prie pim pa lo ............ji buvo didele.....o taireiskai kas vaikia bus galiunai ))))))))))))))
VISI KOMENTARAI 7

Galerijos

Daugiau straipsnių