Lietuvoje daugėja įvežtinių COVID-19 atvejų: vienas asmuo nesilaikė izoliacijos

Skraido

Skraido portretas
maskoliai privačiais lėktuvais(segantys), važiuoja iš rusyno infekuoti ale dirbt, mals čia š.... dą rašliavom...

Zita

Zita portretas
Jau mažai kas naudojasi apsaugos priemonėmis, kaip nebūtų keista pakankamai garbingo amžiaus žmonės ir tie be apsaugos kaukių, nesilaiko jokių atstumų, apsaugok Dieve, matysime, kas toliau rutuliosis.

NEBUKIT STRUCIAI IR NEVAIZDUOKIT , KAD NIEKS NEVYKSTA

NEBUKIT STRUCIAI IR NEVAIZDUOKIT , KAD NIEKS NEVYKSTA portretas
Nė vienas SAVO NORU NESILAIKYS TOS SAVIIZOLIACIJOS !

Nuomone

Nuomone portretas
Sienas reikia uzdaryti, o kai atidarys, prasides sirgimai.Iki siol dar nieko nebuvo.

Nereikia maišyti faktų.

Nereikia maišyti faktų. portretas
Senelis Landsbergis išvadino ne visą tautą,o tuoskurie Prunskienės kvietimų suvažiavo į Vilnių versti valdžios.Landsbergis neleido kelti maisto kainų ,nes padėtis buvo įtemta.Bet ,,Šatrijos ragana,,dirbo ne Lietuvos Nepriklasomybės naudai,o Rusijos politikams kurie buvo prieš Lietuvą.Tai ji norėjo su savo sukviestaisiais pakenkti Lietuvos nepriklausomybei.Ir atvyko tik tie kurie nepalaikė Nepriklausomybės.Nes tokio palyginimo suvažiavę ir buvo vert.

Ozelytes ismintis

Ozelytes ismintis portretas
SIANDIEN PER Lietuvos radio Ozelyte deste savo isminti,jog visai nereikia taip bijoti to karantino,o ypac seniems zmonems,nes kaip Skvernelis kalbejo,kad seni zmones ypac turi saugotis,nes jiems jis labai pavojingas-tai si konservine isvarte,kad buvo labai izeisti seni zmones,nes prase ,kad nevaiksciuoti,saugotusi-o tai suvarze siu zmoniu gyvenima.Kazin kodel si konservatore nesusidomejo kai jos mylimas senis lanzbergis iskoliojo visa tauta isvadindamas rusynu,burokais,avinais sunauja vatnikais tada nebuvo niekas izeistas- vadinasi sis ponas gali visus net izeidineti,o ministras pirmininkas graziai prasydamas senuolius saugotis viruso tai jau izeide juos. Taip karstai tai irodinejo,kad net slykstu pasidare klausyti sios konservatorine demagogijos.Kada pagaliau tie konserviniai igaus proto ir kazkiek nurims,negi cia jie viso pasaulio ,,protingieji,,susirinke.

na

na portretas
ar čia padaugėjo po mūsų Prezidento didelio baliaus, kuris šventė savo gimtadienį paskaitykit LR įdėta ir nuotraukos svečių pilna visi be kaukių ir dar susiglaudę net 5 cm nesilaiko atstumo. Baikit su ta korona jei taip būtų tai Prezidentas balių nedarytų ir nešvestų su didžiausia svečių kolona. Gal vieną kartą užteks pudrinti smegenis. Kas tiki lai tiki, kad ta korona yra...

Alis...

Alis... portretas
neduok Dieve patekt į ligoninę...

dar elitme drunkeliniam nedaeina ar nenori

dar elitme drunkeliniam nedaeina ar nenori portretas
uprast kad nanotech amziuje vyksta uzkretymai nuotoliniu budu ir per tuos testus ir kaukes o sedintiems uz /vairo/ dzin bus maziau burnu ir vietos /geroves/ saly sunsnukiai?...

Rimas

Rimas portretas
Manau reiktų patikrinti visus turguje ,urmo bazėje dirbančius prekiaivius.Kodel prie įėjimo nieks netikrina pirkėjams temperatūros.Visiskas atstumų nesilaikymas.O dirbančių be leidimų daug.nera tvarkos .

jirkajayde

jirkajayde portretas
Dabbar „Google“ moka nuo 6285 iki 7392 USD per savaitę už darbą internete iš namų. Įstojau į šį darbą prieš du mėnesius ir per pirmąją šio sandorio savaitę uždirbau 6457 USD. Šis darbas yra tikrai neįtikėtinas ir kiekvieną dieną man suteikia didelę pajamų dalį. Esu tikras, kad pasieksite geriausią rezultatą. Apie tai skaitykite čia.. ...............>>>>>>>>  cutt.ly/yyvKV2u

Kokie tikslai varžyti vienus ,kai kiti daro ką nori

Kokie tikslai varžyti vienus ,kai kiti daro ką nori portretas
Daugiau iš Švedų leiskit atvykstančių ir vėl galėsit karantiną griežtinti ,pamokų mažai? ,o gal norit iki rinkimų išsilaikyti tokiuose reitinguose ?.Tai darot dideles klaidas,žmonės tai mato ir supranta. Senolius ir rizikos grupe varžot ir patarinėjat be rimto reikalo niekur neiti ,o patys ką darot?.Baikit tyčiotis .

eeewerwer

eeewerwer portretas
o tai db visus gariunus izoliuos ir visi ka sten dirba ir lankesi sedes saviizoliacojoj ??

Taaip,

Taaip, portretas
"labai protingai padarė", kad skrydžius leido. Nesuprantami durnių keliai.

Kopustas.

Kopustas. portretas
Gryzusius Iskarto Nusaut Nachren Prie Sienos!

eeee

eeee portretas
na ka pradekite is pradziu..atverkime siena sir skaiciuokime simtais naujus susirgimus....proto uztemimas matyt ...2men pabuvo uzdarytas viskas jau atveria ir vel debiloidu privaziuos

Barnabas

Barnabas portretas
Grįžusius visus uždaryti 2savaitėm, nes niekad nesibaigs šita beprotybė.

Pifas

Pifas portretas
Bausti, nepasigailėti.....

Bukus įdarbinti ten kur serga virusu.

Bukus įdarbinti ten kur serga virusu. portretas
Nesilaikė savizoliacijos.O ar nereikia tokius bausti kurie nesilaiko taisyklių?ėl jų bukumo turime visi kentėti.Paskaitykite ,,Facebook,,komentarus apie užsikrėtusius Gariūnus.Tai toki kurie viskaą neigia ir tokie nesilaiko apsaugos.Visus tokius spjaunančius i virusą ir neigiančius,kad jo nėra reikia įdarbinti ten kur serga ir miršta nuo jo.Tegu padirba ten ir pamato.Tegu nesisaugo ir.....Kitaip visi sėdėsim per tokius bukus visą vasarą užsidarę.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių