Norint pasinaudoti turinčiųjų imunitetą lengvatomis, reikės e. sveikatos ar gydytojo įrašo

Įsigaliojus tvarkai, kai imunitetą įgiję žmonės turi laisvesnes karantino sąlygas nei jo neturintieji, imunitetą nuo koronaviruso reikės pagrįsti e. sveikatos arba gydytojo dokumentu.

Sąlygos, kokiais dokumentais remiantis ir kam tikrinant bus galima pasinaudoti persirgusiems ir pasiskiepijusiems skirtais atlaisvinimais, nustatytos ketvirtadienį įsigaliojusiame operacijų vadovo sprendime.

Laisvesnes sąlygas galės turėti asmenys, persirgę COVID-19 liga, kai diagnozė buvo patvirtinta PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu ir nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau kaip 180 dienų. Taip pat paskiepyti nuo COVID-19 pagal skiepijimo schemą.

Priklausantys šioms kategorijoms galės tai patvirtinti e. sveikatoje esančiais vakcinacijos įrašas arba teigiamo laboratorinio tyrimo rezultatų protokolu, kuriuos asmuo gali pateikti atspausdintus arba išsaugotus skaitmeniniu formatu, arba tiesiogiai prisijungęs prie e. sveikatos.

Taip pat žmogus galės turėti sveikatos priežiūros įstaigos išduotą dokumentą, patvirtinantį, kad persirgo COVID-19 liga arba kad asmens skiepijimas yra baigtas. Jį taip pat galima patekti atspausdintą arba išsaugotą skaitmeniniu formatu.

Tikrinti šiuos duomenis galės karantino režimo priemonių laikymosi kontrolę atliekantis pareigūnas bei paslaugas tokiems asmenims teikiantys fiziniai ir juridiniai asmenys.

„Persirgę ar paskiepyti asmenys, norėdami pasinaudoti teise į švelnesnes karantino režimo priemones Nutarime numatytais atvejais, pateikia vieną iš (...) nurodytų dokumentų karantino režimo priemonių laikymosi kontrolę atliekantiems pareigūnams arba paslaugų teikėjams“, – rašoma sprendime.

Imunitetą turintys žmonės gali rinktis grupėmis po 10, rengti šventes, dalyvauti ekskursijose. Jiems numatyta galimybė aplankyti globos įstaigose ir ligoninėse esančius artimuosius.NAUJAUSI KOMENTARAI

By...Rka CEO

By...Rka CEO portretas
Šúdas tos adatos, skiepai... bailiams !!!! Kiek visokio šúdo primaišo y jusu dievinamas vakcinas, bet gamykla BIJO PARAŠYT TEISYBE apie sudety 100% ... Vakcinos su GYVSIDABRIU

Virusui

Virusui portretas
Žeme apvali ir sukasi aplink savo aši. Nesergu "slogute" ir ka dabar daryti specialiai persirgti? Ar testa kas savaite daryti:) kad tau lengviau butu!

virusas

virusas portretas
Taip save vadinantys "sveiki žmonės" patyliukais perserga COVID, vadindami tai "slogute", sirgdami eina į darbą, nešioja virusą ir sundžiasi, kad juos, sveikuolius, kažkas susargdinti nori. Nu daug tokių su spragom, be jų ir žemė nesisuktų. Bet paprastai šie visų galų žinovai nelabai ir tiki, kad žemė sukasi. Jie mano, kad saulė sukasi aplink žemę.
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių