Neatmetama ir ketvirto skiepo būtinybė: prakalbo apie neigiamas pasekmes imuninei sistemai

Grįžti į straipsnį

Patriotas

Patriotas portretas
Tai, kad niekas nepergyvena, kad mirsite, pensininkams padidės pensijos

Laima

Laima portretas
Niekam neįdomu ką kalba žmonės susiję su medicina. Geriausi profesoriai seime. Kiek, ko ir kada susileisti žino geriau

to Lala

to Lala portretas
Zombis esi kubiniam laipsnį, nesuvoki kas yra globalistai, žmonės priešinasi kampanijai kompotavimo, yra planas karo, yra C, D, E.... IR t.t... Karas daromas kad sukelt krizes, badą, neturėsi pvz. darbo, ką valgyt, sakys tau nori pašalpos? Davai susivaryk marmalo, tada duosim egzistencijai tavo dar prątesti, GRIMUARE blogeris jau vasarą kalbėjo, neisis gerai jei planas kompotavimo, bus ir karas ir dar belekas, yra seniausiai viskas apgalvota, scenarijai. Maistą net naikina, ūkininkų gyvūlius, Rusijoje įpatingai tas vyksta

norintiems žinoti tiesą apie šitą genocidą

norintiems žinoti tiesą apie šitą genocidą portretas
laisvaslaikrastis taškas lt

galima išeitis

galima išeitis portretas
Mokantiems rusiškai ir norintiems nusipirkti marmaliuoto EU vergo žalią šunpasį realiai nesiskiepijant ir taip išsaugoti savo sveikatą ir gyvybę. Sertifikatas tikras,viskas daroma oficialiai-puikiai tinka kelionėms Europoje, su visais įrašais atitinkamose duomenų bazėse ir galiojančiu QR kodu. Kaina nuo 300 EUR. Jį galima užsisakyti parašius į Telegram šiam pardavėjui: t.me/ZLOYVZLOM

v

v portretas
jau ir avinui turetu daeiti,kad skiepija tik avinus!

Kam reikia???

Kam reikia??? portretas
Cia vaistas su receptu,kurio nieks neraso,vaistas be kodu ir data pasenusi,tas vaistas nuo deltos,bet ne no omikronu,PSO trecio nepataria,Briuselis leido spręsti ekonomista ms PIS ir Dulkiui,ar ne keista cia viskas ???????

Lala

Lala portretas
Laukiu karo, nereikės nieko - ištaškys viską, visas vakcinas, nafik. Kitaip čia niekad nesibaigs tos nesąmonės

Arturas

Arturas portretas
Tai visiškas debilizmas...Pirmą skiepija,po to apie pasekmes galvoja...visus tuos protingus,suskiepyti po kokias 8 dozikes ir pažiūrėti kas bus...

ne kitaip

ne kitaip portretas
Aiškėja sena tiesa: yra pristeigta šimtai komisijų, kurios"dirba" algas gauna, o kai kas netikėto nutinka, niekas nežino kaip elgtis ir ko griebtis.Turime suprasti, jeigu toks tavo likimas, tai nei skiepai, nei chirurgai ar renimacija nepadės. Bet bandyti galima ir niekas nedraudžia.

Rožė

Rožė portretas
Eikit kur nesimato su savo skiepais.

Aš portretas
GALIU PALINKĖTI TIK SVEIKATOS TIEMS KURIE PASISKIEPIJO...Skiepytis reikės kas 4mėnesius, o jūsų imuninei sistemai aleliuje, nu ka sveikas kūnas sveika siela.Būkite sveiki sugadinta liaudis

H

H portretas
Pirmus du kartus pasiskiepijau, gal ir visai be reikalo . Nes susidarė ispudys - skiepai tai tik politikavimas . Daug valdžios melo ir tikros statistikos slėpimas tikrai neskatins mane toliau nuodyti savo organizmą

Pipo Klaipeda

Pipo Klaipeda portretas
STOP STOP STOP STOP TAT THEATER DIRECT..! Pleace stop gill the healthy people with feek and Laings..! Stop direct. Corona are a Feek it are a Flue, and noting more,.! Old weeklies and sik people have a problem with the flue. STOP direct gilling young children, and healthy People .!

Katė

Katė portretas
Kokios čia nesamonės su tais skiepais. Lai seimas ketvirtą skiepą ir gauna. Žmonės jau pavargo nuo tų jūsų skiepų.

Kur logika?

Kur logika? portretas
Besimptomis yra toks pat užkrato nešiotojas, kaip ir lovoje gulintis. Tai čia tyčia liga platinama, kad visi susirgtų? A, Šimonyte?

Didelis skiepų kiekis

Didelis skiepų kiekis portretas
Paaštrina ir net sukelia autoimunines ligas!

Čikmbė

Čikmbė portretas
Nu bl...kas čia ler nesąmonė Po gripo prieš 40metų apsirgau miokarditu,pasekmės lig šiol yra jaučiamos,o dabar šeimos daktarai liepia skiepytis,kur jų logika. Tikriau nori pribaigt galutinai mane.

Procedūra

Procedūra portretas
Leisti dirbti sergantiems besimptome forma yra nusikaltimas, nes taip yra platinamas užkratas. Panašu, kad valdžia siekia, kad pandemija tęstųsi kuo ilgiau, nes pavasarį atkeliaus naujos Pfizer vakcinos " adaptuotos", skirtos omikron atmainai ir vėl teks apnuoginti petį adatai.

O kokia nauda iš to GP?

O kokia nauda iš to GP? portretas
Nulis!

Leopoldas

Leopoldas portretas
Nesipykim! Svarbu visiem išgyvent šitą Kinijos sukurtą košmarą! Nebepirk made in China!

Gch

Gch portretas
Izraelio mokslininkai paskelbe isvadas kad po 4skiepo netgi neapsaugo nuo omikrono atmainos rai kur logika? As ne pries skiepus nu bet nesuprantama

JE

JE portretas
tu ne kukutis, tu savizudis???

nija

nija portretas
durna,kad skiepijausi trecia karta,o ketvirta .penkta te valdzia skiepijasi,po trecio savaite akiu nesumerkiau,galvojau nuprotesiu,dar kazkas patarinejo diena pamiegok,migdomuju isgerk,niekas nepadejo,o antra diena po skiepu tv be spalvu buvo,dingo jos,te jau atstoja jie su savo skiepais

Kukučiui

Kukučiui portretas
Duok adresiuką, atnešiu vainiką, kai gausi galą nuo autoimuninės ligos sukeltos begalės skiepų.

O

O portretas
Panašu, kad Izraelis savo piliečiams suorganizavo antrąjį holokaustą. Nereikėjo nė austro pagalbos.

Kukutis

Kukutis portretas
Jei reikės Lietuvai skiepysiuos ir ketvirtą ir penktą ir šeštą kartą. O verksniai man niekada nebuvo ir nėra pavyzdžiu. Seilėkitės ir virkaukite toliau. Naturali atranka vyksta gamtoje. Tie kurie nesugeba arba bijo savimi pasirūpinti miršta anksčiau.

Anonimas

Anonimas portretas
Pagal mokslinius tyrimus vakcina veikia tik DU mėn. ir niekas nežino kas darosi su organizmu, ką išprovokuoja , kai iškyla problemos su sveikata iš niekur nieko, pagalbos nesulauki, atsakymai tai gal tas tai gal anas, tai žinote amžius ir t.t. Persirgusius skiepyti nusikaltimas. Bet kam tai rūpi, netikiu nei vienu žodžiu, kad valdžia ir pasaulio "didžiažmogiai" rūpinasi eilinio žmogaus gerove, kada taip buvo ?

Jonas

Jonas portretas
Izraelis paskiepyti ir prezidentas su zmona,nekabynkit makaronu kuom paskiepyjo-fiziologiniu?

Jonas

Jonas portretas
Manau, per gobšumą valdžia prusišauks nemalonumų. Aplinkui neramu, Ukraina, Baltarusija, o čia valdžia nori prisijungti prie konflikto? Kam dirba - viskas aišku, na, bent panašu-vatinukai.

Įdomu

Įdomu portretas
Atsakykite ekspertai , o kodėl dabar prasidėjo masinis susirgimas būtent tarp skiepytų kurie turi po du ar trys skiepus ? Žmonės juk tai mato bendraujant su aplinkiniais . Tai kas tada vyksta ? Kodėl ir toliau brukama skiepytis norint net priverstinai ?

Senukas

Senukas portretas
Ka jus cia pezat vel su savo tais antikuniais,organizmas pats turi kovot su tom bacilom,cia paprasciausia sloga ir daugiau nieko,kaip jum zmonem tikrai protelis pavaziaves,badytis ir dar karta badytis,duosit farmacininkam uzdirbt o patys i zeme...

Yggggg

Yggggg portretas
FAŠISTBERGIU ŠUTVE SU ŠIMONYTE REIKIA TEISTI

Mantui

Mantui portretas
p x jiems tie protestai. Pats matai kad nekreipia dėmesio. Tik tokie protestai kaip per sausio 13 veikia..Reik padaryt kad tie spjaudantys ant Tautos parazitai niekur viešai pasirodyt negalėtų.Kai tik pamatai reikia švilpt

Dalia N.

Dalia N. portretas
Vienas geriausių Europos virusologų, vokiečių virusologijos inst. Direktorius prof Hendrik Streek skeptiškai atsiliepia apie Booster'ius. " Jeigu jau reikia ir trečio, ir net ketvirto skiepo, tai iškyla klausimas, ko verta tokia vakcina?" - taip sako profesorius.

Jei demonukratu valdziai

Jei demonukratu valdziai portretas
Rupetu zmoniu sveikata tai jie kasryt nepurkstu dangu chemikalais, nejungtu 5G, kai krenta net paukciai, ir nelaikytu uzdarytus su kaukem po 30 vaiku 50 kvadratu klasese!!!

Zemes Dulkei

Zemes Dulkei portretas
Nedaeina, kad tie, kurie nemirsta po 3,4,5 skiepo tai yra dokumentus nusipirke, ir nesiskiepija!

Kodel susilaikyti

Kodel susilaikyti portretas
Reikia skiepytis kas tris menesius tada galimybiu pasas visada bus sviezias. Laukiu, kada penkis kartus skiepyti durniai isstips ir bus zemej lengviau kvepuoti.

Mantas

Mantas portretas
Skiepiti irgi serga bet dar niekam tas nedaeina. Lengviau per serga nejuokinkit taip pat serga kaip ir ne skiepiti. Kur pamatyta šitiek skiepų ir vis dar ne gana. Apsurdas ar kokie žmonės jau kvaili. Tuoj pradės ne nuo ligos o nuo skiepų mirtį nuo šalutinio poveikio. Nes širdelės neatlaikys o kaltu nebus kaip visada. Bus išvada turėjo šalutinių ligų. O visi tyli ir toliau eina skiepitis gal verta jau už save pastovėti ir pasakyti gana tu skiepų vaistų.

Jurga

Jurga portretas
Čia dar ne pabaiga skiepų. Juk šitokie pinigai valstybei eina. Gaila žmonių.. Nori nenori priversti skiepitis. Dabar valdžia nusprendžia žmogaus likima ne pats žmogus baisu..

Lelija

Lelija portretas
Priimtas " saliamoniškas" sprendimas leisti dirbti besimptome covid19 forma sergantiems asmenims švietimo, sveikatos sistemose ir kt. strategiškai svarbių tarnybų įstaigose. O tai reiškia, kad įjungtas covid19 platinimo mechanizmas, nes pavasarį Pfizer atsiųs adaptuotą vakciną, skirtą omikron atmainai, todėl reikia tinkamai pasiruošti apnuoginti petį 4-ai adatai. Bus pavojinga patekti į igoninę, lankytis gydymo įstaigose , mokyklose ir kt., nes valdžia pasirūpino, kad toliau klestėtų farmacijos lobistų interesai.

Liubove

Liubove portretas
Kazkaip reike greztai visem suleist 4 dozes i vsio je neuzkres nekaltu zmoniu visokie m baktereom i virusu.

Itariu

Itariu portretas
Tie, kurie atsilaikė ir išliko nesiskiepije, bus sveikiausi. Geriau būti paskutiniu, bet gyvu. Prievarta, spaudimas skiepytis kaip tik rodo velniškus tikslus.

Opa

Opa portretas
Tai kai asilų Lietuvoj net 850 k susiskiepino trečią kartą nu ką tuoj galėsit varyt jau 4 karto, kol avinai nusileisdinesit tai durins visa Lietuva, sergantys galės dyrbt o jus beeeeee bėgat skiepytis.

Pasiūlymas

Pasiūlymas portretas
Eikit na**** !!!!!

Untanas

Untanas portretas
Imuninė sistema tai ne Windows, glušiai!

che

che portretas
ir kas galėtų paneigti? Virusas ir paleistas tam, kad greitai kistu ir "šienautu" senus, ligotus ir neatsparius? Pakeliui kraudamas pelną farmacijų akcininkams?

na

na portretas
vis dėl tai negali kurti medicinos politikos , jei „Mūsų žiniomis, kovo–balandžio mėnesį labai tikėtina, kad ES nares jau turėtų pasiekti ir adaptuotos vakcinos omikron atmainai“, – viliasi sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys", tai klausimas nuo kuo nevakcinuojamaisi ir dar su straipsnio pavyzdžiais , kurie ir taip persirgę? tai ne batus remontuoti, tai žmonių sveikata, kurios remontas gali būti po tokių besaikių revakcinacijų ir beviltiškas,.

4

4 portretas
Tikriausiai taip ir neišeis sukurti vakcinos prieš COVID, žmonės greičiau pripras prie šito viruso arba kaip išsigydyti susirgus. Gaila tik paskiepytu, dauguma jų gali turėti labai didelių sveikatos problemų ateityje, netgi po 20 metu

supratau

supratau portretas
vakcinuotis ,tol kol gyvas reikes o jeigu kas nutiks,na kagi- atmaina stipresne buvo..

kubilas

kubilas portretas
Nesvarbu visai ką sako PSO, o tik svarbu DULKLIGEI ką sako Dulkys. Jis varys ir ketvirtą ir penjtą iš šeštą ir t. t. kas du mėnesius, tol, kol žmonė pradės mirti be perstojo bet kokio amžiaus. Jų tikslas - žmogžudystė?

na

na portretas
100 balų komentatoriui Interesas

Be zodziu

Be zodziu portretas
Viliasi sveikatos mnistras,kad pavasari mus pasieks omikron atmainai sukurtas skiepas.Bukenos prakeikti,dar nedaeina,kad pavasari busim visi prasirge tuo omikronu ir skiepyti ir neskiepyti,visi.O kas dabar jau serga,tai paprasto sezoninio gripo eiga gerokai sunkesne nei ''baisiojo''omikrono.

Interesas

Interesas portretas
Artimiausioje ateityje nusimato milžiniškas pelnas dirbtinio apvaisinimo klinikoms, nes vaikų ir jaunimo vakcinacija duos akivaizdžius nevaisingumo problemų rezultatus, todėl Ūsonis taip uoliai ragina vakcinuotis.

Projektas

Projektas portretas
Kodėl nepasirodo vaistai, skirti covid19 gydymui, todėl, kad tęsiamas farmacijos lobistų biznio planas, p/l kurį kiekvienam ES piliečiui skirtos 6-ios vakcinos.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
> Gff ..........................Melas ir propaganda, kad Putiną užlaužė afrikinis kiaulių maras.

na

na portretas
na gražios tos Reklamos...man tai gražiausia buvo Petis už petį ypač ponas Usonis...taip ir norisi paklausti, kaip ten brolelis laikosi? Susižėrė milijoną už Reklamą ir petingieji dingo...dabar vėl...vat taip ir švaistomi pinigai, o eiliniam žmogui keliami tokie mokesčiai, kad reikia pagalvoti kaip susidėlioti ..sumoki už butą ..kas lieka ypač pensininkam...švaisto į kairę ir į dešinę...nuo kada taip uoliai mūsų sveikata jie rūpinasi...pas akių gydytoją jau metai niekaip į Kauno klinikas negaliu papult. Tas pats ir su rimtom širdies ligom...tai gal petingi vyrai patartų sunkiai sergantiem ligoniam. A-ū ponas Usoni, kaip gyvenat Jūs

AAA

AAA portretas
O aš tai nieko prieš likti paskutinis, pirmumą noriai perleidžiu dabartiniams ministrams:) (Dėl kvailos reklamos)

Kauniete

Kauniete portretas
Nu žinai Čaplinskai tas virusas už tave tikrai gudresnis.Kaip tu mums nusibodai,jau antrus metus neužsičiaupi !

Lauris

Lauris portretas
Koks ketvirtas skiepas ten šudo marmalo eksperimentas jei norite būti šudais eikite eksperimintuotis

Gff

Gff portretas
Kokius skiepus naudoja žydai,- nieks nežino. O, kad jie taip uoliai skiepijasi- tai melas ir propaganda. Žydukai žino, kaip suknisti protą.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių