Nė lašo alkoholio, o pasekmės tragiškos: homeopatiniai vaistai pražudė vyrą

Taip ir sakau

Taip ir sakau portretas
Taip ir sakau, kad homeopatija ne padeda, bet dar ir pakenkti gali. Pati kažkada gavau pagert homeopatinių žirnelių, gydyt ligai, kurią tie žirneliai neva puikiai gydo. Mano laimė, kad kol juos gėriau, liga nepaūmėjo ir visai balso stygos neparėjo bei, kad laiku ėmiausi tų priemonių, kurias gydytoja nurodė - liaudies medicinos (druskų vonelių garai, virtų bulvių garai, druskos tirpalas, arbatos ir kt.). O aiškinantiems, kad jie ėjo pas homeopatus ir jų duoti vaistukai padėjo turiu vieną klausimuką: po pasveikimo nuo vienos ligos po kiek laiko neatsirado kita, nepradėjo kokio kito šono skaudėt ar šiaip kas negerai darytis? Po kiek laiko nuo ,,pagijimo" vėl bėgot/bėgiojat pas homeopatą, jei bėgot/bėgiojat ir kas kiek daugmaž laiko vis dėl kitų, naujai atsiradusių, problemų ir skausmų lekiat pas homeopatą? Visokie šamanai, ekstrasensai ir pan., kaip ir homeopatai, išgydo nepagydomas ligas, bet ne be milijonus kartų didesnės kainos už milijonus šlamančių ir ne be pririšimo prie savęs.

Nežioplinėkit

Nežioplinėkit portretas
Valerijono, sukatžolės, propolio ir t.t tinktūros yra alkoholinio pagrindo. Tai jei , Žmogau, žinai, kad NEGALIMA, tai kodėl vis vien tai geri? Ne heomopatiniai vaistai, bet trūkumas asmeninės atsakomybės dažnai tampa lemtingi. Statistikos kiek cheminiai vaistai pražudė žmonių , kažkodėl nėra

Anonimas

Anonimas portretas
Taigi visi homeopatijos šalininkai teigi, kad homeopatiniai vaistai-tai panacėja. Kaip galėjo taip atsitikti, jog jie pražudė žmogų????? Sutinku tik su veinu- vartojant bet kokius vaistus, būtina tartis su gydytoju arba homeopatu

JOOO

JOOO portretas
Tik nereikia čia ,,stumti,, ant homeopatijos! Žinoma - tokių straipsnelių MISIJA!

Anonimas

Anonimas portretas
Kuo mažiau tų vaistų-tuo ilgiau gyvensi.

Homeopatiniai vaistai

Homeopatiniai vaistai portretas
Prieš daugybę metų pragaro kančias kėlė baisus, nė minutei neslopstantis galvos skausmas. Tai truko daugiau, kaip pusę metų, jaučiau jį net „miegodama” (jei tai galima miegu pavadinti). Nepadėjo niekas. Nejaučiau nei skonio, nei kvapo, viskas aplink buvo vienodai pilkos spalvos. Nebeturėjau vilties, kad tai praeis. Pas homeopatą nuėjo nesitikėdama, kad padės. Veikiau - dėl ramios sąžinės, jog tikrai viską išbandžiau. Patikėkite, skausmas liovėsi. Ne staiga, o laipsniškai, nepastebimai. Kol vieną dieną atkreipiau dėmesį, jog man kažkas „ne taip”. Ne iš karto suvokiau, jog tas „ne taip” - beveik išnykęs skausmas. Po to - daugybę metų neskaudėjo. Gal kartais šiam žmogui ne gydytojas, o šarlatanas tokį „vaistą” davė? Gal nė nestudijavęs medicinos? Ar gal kokioj juodojoje rinkoje pirko? Vilniaus daktaras, pas kurį buvau, buvo pavarde Pavliukevič, ar kažkas panašaus.

mulkis

mulkis portretas
18% tai tik organizmo ir mikrobų erzinimas. Aš, jei imu tai ne mažiau kaip 45% užpiltinė. Nudiegia viską nuo kasos iki kepenų ir.. porą mėnesių ramu. Amžiną atilsį.

julius

julius portretas
idomu— ka tu cia kalbi nesamones? paimk ta pacia gudobeliu trintura- apsimest nuo spirito gali

įdomu

įdomu portretas
kokius čia homeopatinius vaistus iškasė su 18% alkoholio. Paprastai ten būna mėnesį kratyta 1 molekulė kažkokios veikliosios medžiagos statinėje vandens. Geriau gerkite vandenį iš krano, bus pigiau.

Anonimas

Anonimas portretas
Taip,ir hemopatinia vaistai at tinkturos taip pat gali buti pavojingi, Tad,reikia gerai peskaityti tu zoleliu poveiki ir veikima.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių