Nauji COVID-19 atvejai: virusas plinta „Carite“, pataisos namuose, šeimose

 • Teksto dydis:

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja apie per praėjusią parą Lietuvoje fiksuotus koronavirusinės infekcijos protrūkius.

Per praėjusią parą izoliuoti 2194 asmenys, iš viso izoliacijoje, įskaitant žmones, kuriems patvirtinta COVID-19 liga, šiuo metu yra 89 436 asmenys.

Atvejų, kai asmenų užsikrėtimo aplinkybės nėra aiškios, t. y. epidemiologinių tyrimų metu nustatyta, jog asmenys išvykę į užsienį nebuvo, su patvirtintais COVID-19 atvejais nebendravo, šiuo metu registruota 163 (iš tų atvejų, kurių epidemiologiniai tyrimai atlikti).

Atvejai fiksuoti protrūkiuose

Tauragės apskrityje, Pagėgiuose fiksuojamas naujas židinys Pagėgių palaikomojo gydymo, slaugos ir senelių globos namuose. Su šiuo protrūkiu siejami šeši atvejai, patvirtinti sausio 13 ir 14 dienomis senelių globos gyventojams. Taip pat tirti ir darbuotojai, kurių testo rezultatai neigiami. Gyventojai ir darbuotojai tirti profilaktiškai.

Per vakar parą penki koronavirusinės infekcijos atvejai užfiksuoti Šilutės rajone įsikūrusiuose Macikų socialinės globos namų darbuotojams.

Su Marijampolės socialinės pagalbos centru siejami keturi užsikrėtimo koronavirusine infekcija atvejai. Atvejai buvo patvirtinti dviem klientams ir dviem darbuotojams.

Per vakar parą taip pat du užsikrėtimo virusu atvejai patvirtinti su Suvalkijos socialinės globos namais siejamame protrūkyje.

Du susirgimai COVID-19 liga patvirtinti Telšių rajono Dūseikių socialinės globos namų gyventojams.

Vilniaus arkivyskupijos „Carite“ nustatyti keturi koronavirusinės infekcijos atvejai. NVSC Vilniaus departamento specialistai dirba šiame židinyje ir aiškinasi užsikrėtimo aplinkybes.

Penki susirgimai COVID-19 liga patvirtinti VšĮ Regioninės Telšių ligoninės pacientams. Pirmieji susirgimai COVID-19 liga registruoti spalio mėnesį ir tęsiasi iki šiol. Šis židinys yra suvaldytas ir stebimas susirgimų mažėjimas ypač tarp sveikatos priežiūros specialistų, tarp pacientų nustatomi pavieniai susirgimai.

Aštuoni atvejai, patvirtinti per vakar parą yra Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų židinyje.

Du užsikrėtimo atvejai registruoti ir Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės židinyje.

Taip pat du koronavirusinės infekcijos atvejai patvirtinti Marijampolės pataisos namų židinyje.

Atvejų, susijusių su protrūkiais šeimose, praėjusią parą visoje Lietuvoje, šiuo metu turimais duomenimis, registruoti 91.

Savo ruožtu, visuomenės sveikatos specialistai ragina žmones laikytis visų koronaviruso infekcijos plitimo prevencijos priemonių – rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, dėvėti asmens apaugos priemones, laikytis fizinės distancijos ir kita.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių