Nauji COVID-19 atvejai: keturi įvežtiniai, virusas toliau plinta „Adform kiemelyje“

 • Teksto dydis:

Iš 22 naujų koronaviruso atvejų trylika žmonių užsikrėtė Lietuvoje nuo žinomų sergančiųjų, keturi atvejai yra įvežtiniai, penkių užsikrėtimo aplinkybės neaiškios, penktadienį informavo Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

Keturi nauji koronaviruso atvejai siejami su protrūkiu Kauno senamiestyje veikiančioje renginių vietoje „Adform kiemelis“.

NVSC teigimu, trys nauji atvejai, susiję su „Adform kiemeliu“, patvirtinti Kauno apskrityje, vienas – Vilniaus. Du asmenys yra darbuotojai, taip pat užsikrėtė apsaugos darbuotojo kolega ir rugpjūčio 7 dienos renginyje dalyvavęs lankytojas. Iš viso su šiuo židiniu dabar siejama vienuolika atvejų.

Dar devyni žmonės – trys Panevėžio, po du Kauno ir Klaipėdos bei po vieną Vilniaus ir Šiaulių apskrityse – užsikrėtė po kontakto su asmenimis, kuriems patvirtinta COVID-19 liga. Visi asmenys jaučia koronavirusinei infekcijai būdingus simptomus.

Šiuo metu epidemiologams dar nepavyko nustatyti, kaip užsikrėtė penki asmenys: du Kauno ir po vieną Klaipėdos, Šiaulių ir Tauragės apskrityse.

NVSC informuoja, kad vienas iš šių asmenų dirba Respublikinės Kauno ligoninės Vaikų reabilitacijos skyriuje „Žibutė“. Apie šį atvejį ketvirtadienį pranešė pati gydymo įstaiga.

Šiuo metu nustatyta, kad tiesioginį kontaktą su šiuo darbuotoju turėjo 20 vaikų, iš kurių septyni jau yra išleisti į namus. Taip pat nuo rugpjūčio 10-ąją tame pačiame korpuse buvo stacionarizuota dar 15 vaikų, kurie neturėjo tiesioginio kontakto su užsikrėtusiuoju asmeniu, tačiau bendravo tarpusavyje. Visiems vaikams atliekami tyrimai koronavirusinei infekcijai nustatyti.

Per praėjusią parą nustatyti keturi įvežtiniai atvejai. Du iš jų registruoti Vilniaus apskrityje asmenims, į Lietuvą atvykusiems iš Turkmėnistano. Dar vienas įvežtinis atvejis Vilniaus apskrityje nustatytas asmeniui, į Lietuvą grįžusiam iš Lenkijos.

Taip pat koronavirusas patvirtintas Klaipėdos apskrityje gyvenančiam asmeniui, į Lietuvą grįžusiam iš Ukrainos.

Lietuvoje iš viso patvirtinti 2352 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 567 asmenys, pasveiko – 1691.


Šiame straipsnyje: Koronavirusas LietuvojeCOVID-19 saviizoliacijanauji viruso atvejaiviruso plitimasįvežtiniai atvejai

NAUJAUSI KOMENTARAI

Praeivis

Praeivis portretas
Gal užteks to karnavalo su kaukėmis, nieko tas virusas mums nekenkia, visi tuoj pagausiu ir gyvensim ramiai toliau, čia silpni užsieniečiai ir mūsų invalidai kurie maitinasi ir gyvena nesveikai kaip amerikiečiai. Sugalvotų nors kitokias kaukes, pvz. zuikio, vilko, linksmesnis tas karnavalas būtų....

Kodėl

Kodėl portretas
blokuoat komentarų apie aziatų įvežimą į Kauną reitingavimą?

Tik imituojama kova su virusu

Tik imituojama kova su virusu portretas
Virusas niekad nesibaigs. Per tuos gobšuolius verslinykus, ypač "Hegelmann Transporte:,Kaunas tapo didžiausiu viruso židiniu Lietuvoje. Vežam, vežam ir vežam virusą į Kauną, į Dainavos mikrorajoną iš Uzbekistano, Tadžikistano, Ukraimos, Baltarusijos, jau ir iš Turkmėnistano. Jau nebežinome ar Lietuvoje ar Vidurinėje Azijoje begyvename. Kur bepasisuksi vis susiduri su įvežtiniais, jau ir mūsų kiemais jie grupėmis vaikšto. O jūs kauniečiai, būkit sąmoningi, nešiokite už savo pinigus pirktas nepigias veido kaukes, dešimtimis litrų pirkite dezinfekcinio skysčio, malkitės prekybcentriuose su įvežtiniais viruso nešiotojais ir jeigu užsikrėsite jūs ar jūsų vaikai, patys kalti, reikėjo badauti ir neiti apsipirkti.
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių