Nauji COVID-19 atvejai: Kaunas ir vėl pirmauja, virusas plinta mokyklose

 • Teksto dydis:

Praėjusią parą šalyje buvo nustatyti 53 nauji koronavirusinės infekcijos atvejai. Iš jų 13 – Kauno, 12 – Šiaulių, po 9 – Vilniaus ir Panevėžio, 6 – Klaipėdos, 2 – Tauragės, po 1 – Marijampolės ir Alytaus apskrityse, pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

Nustatyti šeši nauji atvejai ir mokyklose, šeštadienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

Kauno apskrityje užfiksuoti keturi nauji užsikrėtimo koronavirusine infekcija atvejai yra siejami su židiniu Raseinių policijos komisariate.

Taip pat Kaune patvirtinti du atvejai apsaugos darbuotojams. Jų užsikrėtimo aplinkybės siejamos su anksčiau Alytaus apskrityje patvirtintu atveju.

Panevėžio apskrityje užsikrėtė devyni asmenys. Jie dalyvavo asmeninėje šventėje Panevėžio mieste.

Klaipėdos apskrityje užfiksuotas vienas atvejis, susijęs su kariuomene. Detalesnės informacijos  apie jį NVSC kol kas nepateikė.

Šiauliuose patvirtinti dar keturi atvejai siuvimo įmonės darbuotojams ir du antriniai jų šeimos nariams. Iš viso su protrūkiu šioje įmonėje siejami 34 atvejai.

Dar du nauji atvejai Šiauliuose yra siejami su kita siuvimo įmone. Jie nustatyti vienam įmonės darbuotojui ir jo šeimos nariui. Su šia įmone siejamų atvejų šiuo metu yra devyni.

Vilniuje du atvejai patvirtinti asmenims, kurie lankėsi viename iš Vilniaus barų.

Septyniolika asmenų užsikrėtė po kontakto su anksčiau patvirtintu atveju Tauragės, Alytaus, Marijampolės, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Vilniaus apskrityse vertinama, kad 17 asmenų užsikrėtė po kontakto su anksčiau patvirtintu atveju.

Nauji atvejai mokyklose

NVSC duomenimis, po vieną atvejį buvo patvirtinta Kauno Jono Pauliaus II-ojo gimnazijoje, Jurbarko rajono Viešvilės pagrindinėje mokykloje, Panevėžio „Vilties“ progimnazijoje, Vilniaus

Kunigaikščio Gedimino progimnazijoje, Šiaulių V. Kudirkos ir Šiaulių Jovaro progimnazijose. Šių

asmenų užsikrėtimas įvyko šeimoje.

Penki per paskutinę parą patvirtinti atvejai yra įvežtiniai.

Vilniaus apskrityje patvirtinti du atvejai asmenims, atvykusiems iš Ukrainos, ir taip pat du atvejai asmenims, grįžusiems iš Baltarusijos. Šiaulių apskrityje vienas atvejis nustatytas grįžusiam iš Ispanijos.

Šiaulių, Kauno, Klaipėdos apskrityse penkių asmenų užsikrėtimo aplinkybės kol kas nėra žinomos. Šie asmenys tyrėsi pajutę simptomus arba profilaktiškai. Epidemiologinių tyrimų metu nustatyta, kad asmenys išvykę į užsienį nebuvo, su patvirtintais COVID-19 atvejais nebendravo.NAUJAUSI KOMENTARAI

Labai ydomu

Labai ydomu portretas
kodel seime ir ministerijose , tarp zurnaliuguu nera viruso - ogi del to kad nebutu kas skleidzia panika raso pasakas ir vagia pinigus !!! Slove virusui !!!

Jurgis

Jurgis portretas
Kai alkoholį sumaišai su narkotikais tai ir vaidenasi virusai

lukka

lukka portretas
Kodėl žmonės taip lekia į tuos patikros punktus. bele slogą pasigavo ir testuotis. juk specialaus gydymo nėra-liepžiedžiai, gripekasa ir medus. Suprantu jei jau dusta-i poliklinika, bet dabar ... Juk testai turi paklaidą, gali nesirgdamas būti priskirtas prie Covid ir atvirkščiai. Nu mes tokie normalūs buvom iki kovo-mokėjom liaudiškom priemonėm virusinius kvėpavimo takų susirgimus išsigydyti. Kas čia pasidarė?
VISI KOMENTARAI 16
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių