Nacionalinis kraujo centras skelbia, kur šią ir kitą savaitę nuo COVID-19 bus skiepijami žmonės

  • Teksto dydis:

Pasiteisinus Nacionalinio kraujo centro (NKC) iniciatyvai skiepyti gyventojus nuo koronaviruso (COVID-19) didžiausiuose šalies prekybos ir pramogų centruose, šią savaitę norintieji pasiskiepyti tai padaryti galės Vilniaus „Oze“, CUP prekybos centre ir Panevėžio „Babilone“, kitą savaitę – Vilniaus ir Klaipėdos „Akropoliuose“, Kauno prekybos miestelyje „Urmas“.

Čia visi suaugusieji ir vaikai nuo 12 metų galės pasiskiepyti be išankstinės registracijos sustiprinamąja trečiąja, pirmomis bei antromis dozėmis kompanijų „BioNTech“ ir „Pfizer“ sukurta vakcina „Comirnaty“. Atvykstant būtina turėti asmens tapatybės dokumentą, kad tą pačią dieną būtų galima pratęsti galimybių paso galiojimą.

Šį pirmadienį, sausio 10 d., 11.30–17 val. skiepytis bus galima Vilniaus prekybos ir pramogų centre „Ozas“, o penktadienį, sausio 14 d., NKC mobili komanda dirbs dviejuose miestuose – Vilniaus CUP prekybos centre 12–17 val. ir Panevėžio prekybos centre „Babilonas“ 14–19 val. 

Kitą pirmadienį, sausio 17 d., Vilniaus „Akropolyje“ laikina vakcinacijos vieta veiks 12–17 val., antradienį, sausio 18 d., 12–17 val. – Kauno prekybos miestelyje „Urmas“, o ketvirtadienį, sausio 20 d., 12–17 val. – Klaipėdos „Akropolyje“.

NKC direktoriaus Daumanto Gutausko teigimu, džiugina tai, kad būtent tokia galimybė pasiskiepyti pasiteisino, nes sulaukiama vis didesnio susidomėjimo ir norinčiųjų skiepytis.

„Visų iki šiol buvusių išvykų metu į didžiuosius prekybos centrus driekėsi norinčiųjų skiepytis eilės. Akivaizdu, žmonėms yra patogu, kai vakcina atvyksta kuo arčiau jų ir nereikia papildomai registruotis, planuotis laiko. Užtenka tiesiog stabtelėti keliolikai minučių mobilioje vakcinacijos vietoje, vykstant su reikalais ar apsipirkti į prekybos centrus. Tad įvertinę, kad šios paslaugos poreikis yra didžiulis, į kai kuriuos prekybos ir pramogų centrus jau suplanavome vykti dar kartą“, – sako D. Gutauskas.

Pirmosios išvykos metu Vilniaus „Akropolyje“ NKC mobili komanda paskiepijo 111 žmonių, Kauno „Akropolyje – 300, Vilniaus „Panoramoje“ – 366, Panevėžio „Babilone“ – 185, o Klaipėdos „Akropolyje“ – 208 gyventojus.NAUJAUSI KOMENTARAI

Praeivis.

Praeivis. portretas
Naujojoje turgavieteje tualete galetu skepiti ,nes vis vien moki.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių