Medikų sąjūdžio vadovė Prezidentūrai: galbūt prezidentui reiktų rinktis tinkamesnius ekspertus

Grįžti į straipsnį

Antanas

Antanas portretas
Gydytojus pačius jau reik ginti nuo nemandagių pacientų, chuliganų!! Visi mes išsidarinėjam prieš juos, mokytojus . Sakė, kadTrečioj ligoninėj poliklinikoj net pietų pertraukos neduoda…

O

O portretas
Nausėda yra plokščiažemis

Kaunietis

Kaunietis portretas
Įdomu kiek pinigų šiai asobai sumokėjo?

Nauja Aukstikalniene?

Nauja Aukstikalniene? portretas
Auristida,va kaip! :)))) Ir uz homoseksualias seimas,ir uz GP,beliko tik uz spygliuota viela gudijos pasieny parekauti ir bus zymiausia visuomenes veikeja.

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Pažiūrime į mūsų ilgaamžius. Visi ,kurie sulaukė šių dienų. O jų bendraamžiai ,dar vaikiukai negavę skiepų nuo įvairių ligų, sakykim difterito mirė jau prieš kokius 90 metų. Prezidentui jau reiktų pakeisti daug ką . Smegenims ko gera ,taip pat reikalingas kap. remontas.

Tam augis

Tam augis portretas
pats matomai būsi vienas iš kinofilmo-parodijos "Bukas ir bukesnis" personažų....

Tam Tegu ta ponia savim pasirūpina

Tam Tegu ta ponia savim pasirūpina portretas
tai, kad tarp tų Prezidento ekspertų tikrų virusologų beveik su žiburiu nesurasi........

Mano nuomone:

Mano nuomone: portretas
Šauni,protinga savo srities specialistė.Pilnai sutinku su Jos nuomone.

augis

augis portretas
Koks prezidentas tokie ir ekspertai ko čia stebetis dvasios ubagas

Beraščiui "aukštas"

Beraščiui "aukštas" portretas
Mūsų Prezidentas yra šaunus, viską apmąstantis. Tik va, beraščiams, kurie tik didžiąsias raides spaudyti tesugeba, jis nepatinka.

aukštas

aukštas portretas
DAUNAI NESISKĮPITES GREIČIAU KANOPAS UŽVERSIT ,NETURI LIETUVA PREZIDIENTO NETURIJEI PER MŪSŲ ŽUVUSIJŲ PAGEBIMA LENDAMA Į KRŪMUS TAI VISKĄ PASAKO O TIEMS RĖKSNIAMS KAD ANT JŪSŲ KAPO ATSITIKTU TAS PATS

Jons

Jons portretas
Anot “poniutės” tikresni ekspertai tik tie kuriuos ji pažįsta. Kaip gyvulių ūkio vadė, yra tikresnių ekspertų nei ekspertai

PSO

PSO portretas
Tai kad ir Pasaulio Sveikatos Organizacija jau i tuos skiepus pradejo kitaip ziuret. Pradzioj nesiulo per daznai daryt tuos stiprinancius skiepus, po truputi keicia pozicija apie juos

Tegu ta ponia savim pasirūpina

Tegu ta ponia savim pasirūpina portretas
O ne prezidento patarėjais ir medikais

To nezinau

To nezinau portretas
Prezidentas vienintelis is visos tos sutves, kuriam dar rupi eiliniai zmones ir ju rupesciai. Pagarba prezidentui.

Nezinau

Nezinau portretas
As tai prezidento nerinkau,nebuvo galimybes balsuoti.paskui suzinojau kad isrinktas kazkokio banko klapciukas-buhalteris.sekantis matyt bus santechnikas-suvirintojas

Besmegeniai

Besmegeniai portretas
Niekas negali nuspresti uz suaugusi zmogu skiepytis jam ar ne. Jau ir taip gyd.istaigose nera kam priziuret ligoniu, tai su prievarta ir likusius darbuotojus isvaikysit. Slaugytojai ar ju padejejai gali laisvai dirbt ir kitose srityse.

Purmaliai

Purmaliai portretas
Papusk kolhoznike konservatoriui kur vėjas nepučia !

Po šimts

Po šimts portretas
Kokie dar ekspertai reikalingi mūsų Prezidentui, kada turi nuosavą žmoną-antivakserių globėją?

Prizident.

Prizident. portretas
Galvoti pradėk galvoti galvok........

Dar 2ra

Dar 2ra portretas
Gal galva pasigydik ir parodyk banko kortele kiek gavai uz tokia kalbele 2ra?

na

na portretas
taigi šita ponia prieš kelis mėnesius lankėsi pas Prezidentą...rodė visi TV kanalai ..turi ji rūpesčių su savo 16-mete dukra, nes nori mylėtis taip pat su paaugle...tai ji ir ėjo pas Prezidentą, kad šis įteisintų dviejų mergaičių arba dviejų berniukų santykius, nors ponios dukrai dar tik 16, bet dukra jau žino pagal ponią ko nori. Taip kad ji pati taiko į ekspertės vietą visai kitu tikslu. Ir lai nejuodina visų medikų...tiesiog pati siūlosi į ekspertus...matyt nesiseka gydyti dantų...o ekspertų algelės prie kitos darbo algelės ar pamaišytų poniai ir dar kai kam padėtų...savo dukrelei sprendžaint draugių problemas.

Rita

Rita portretas
Dar iš kur tokia išlindo?

Sumokėji konservai , jog mūsų milionus tratina

Sumokėji konservai , jog mūsų milionus tratina portretas
Kazkokiai matildai, kad čiauškėtu nedamonės,naudingus bergu klanui. Kurio tikslas sumažinti populiacija....

na

na portretas
ko jūs stebitės kas netingi tas kalba...tas Belevičius dviem pavardėm keturiais vardais...gal jis turi du tėvus ar kaip iš ekspertų išmetė, tai dabar mokslininkas matematikas ištisai stripsnius kuria ir žmones gąsdina...buhalteris vadinasi ministras kuris baigias buhalterija koks jis medikas...čia kažkokia dantistė kalba už visus medikus...taigi jie rauna tokius pinigėlius iš mokesčių mokėtojų pinigų...nesuprantu vieno nejaugi nėra instancijos kuri parištų tą melagių šutvę...nejau Lietuvoj neliko sąžiningų žmonių...tie melagiai tik žeriasi į savo kišenes kiršina žmones...Srioga kuris baugino kiekvieną dieną ir tas jau prabilo kad žmogaus imuniteto toks pastovus aktyvavimas gali sukelti sveikatos problemų...baust visus pliurpenčius...tikrinti pirmiausia melagių šutvę Sveikatos centrą...pripaišantį skaičius...tikrinti ligonines nes žmogus bejėgis apsiginti...kai atveža į ligoninę sveiką be kovido...pvz. su širdim...o reikia važiuoti į namus jau pripaišytas kovidas. Statistika Dulskiui lo

iš šalies pažvelgus

iš šalies pažvelgus portretas
Matyt dantų niekas pas ją neina taisytis tai galvoja, gal konservai duos šiltą vietelę, papliurpsiu bele ją. Konservatorių elektroatui gi protingai kalbėti nei nebūtina.

Dalia

Dalia portretas
Esu medikų sąjūdžio narė, bet narių šiuo klausimu niekas neapklausė. Gal vadovė tik savo nuomonę pareiškia ir nekalba visų medikų vardu, nes dauguma prieš prievartą!!!

Kauniečiai

Kauniečiai portretas
Kai kurių kauniečių vardu - Medikų sąjūdžio vadovei: galbūt tamstelei reiktų užsiimti medicina, o ne politikavimu?

Man dzin ką galvoja kažkokio

Man dzin ką galvoja kažkokio portretas
medikų sąjūdžio vadovė ! Dzin ! Aš rinkau prezidentą , o ne kažkokią vadovę ! Aišku . Sėdėkite ramiai liberkonservatos . Prezidentas žino su kuo dirba .

Birutė

Birutė portretas
Kokie jie visi bepročiai nori nurodyti su kuo Prezidentas turi kalbėtis.Tai visiškai degradavusi vyriausybė.Jis su visais bendrauja,o ne jūs lbgt ištvirkėlių,narkomanų,kgb atmatos apsistatote barikadomis ir bijote visų.Jūms vienas kelias palikti tas šiltas kėdes ir liaukites mus naikinti.

Tai ir į seimą si konservatoriais

Tai ir į seimą si konservatoriais portretas
sulindo " sąjūdžio " medikai . Taip uoliai kritikavo buvusius ....Sėjonienės jau klausytis negaliu . O kur dar Šimonytės patarėja , buvusi sąjūdžio " veidu" ? Nuolatiniu per TV .

Fiasko

Fiasko portretas
Medikų sąjūdis virto valdžios užsakymų vykdytojais. Gėda. Jie tapo tokie pat degeneratai kaip ir Dulkio gauja.

ve

ve portretas
Negana, kad kelios lanzbergio pampersų keitimo sąjūdžio veikėjos patarinėja dulkiui ir piš – štai dar viena nusprendė pamokyti ir Prezidentą

Anonimas

Anonimas portretas
Santechnikai geri jie atliks darba kokibiskai,o gydytojai nugydis ,stomotologai,tai patylesiu,bet cia gal juokas

: )

: ) portretas
Aš kada išgirdau ,liberkonservatų mantrą " mokslu reikia tikėti " , supratau ji skirta jų bemoksliams patryjotams ir jauniems zombiams :))) Tikėti reikia bažnyčioje , o MOKSLĄ REIKIA STUDIJUOTI !!! Mokslas keičiasi . Taip kaip ir dabar dėl antikūnių , užsikrėtimų ir platinimų :))) Tik metai , o jau pasikeitė mokslas :) O jie vis kviečia " tikėti " :) REIKIA domėtis ir mąstyti ! Aš prieš GP , kuris nesaugo , nes saugausi AŠ : kaukė , atstumai , higiena . Pirmi simptomai - guliu . Besimptomės ligos nesuprantu . :) Paprasta , jei mąstai , o mane versti revakcinuotis neleisiu .

AAA

AAA portretas
Suprantama, stomatologai geriausiai supranta apie skiepus:). Ko gero, dar geriau apie skiepijimą supranta kokie nors santechnikai:))

Anonimas

Anonimas portretas
Kad zmogus sutvertas mirciai ir dievas zino,bet jeigu normaliai gyveni ilgiau gyvensi o korona tai biznisi ir labai geri pinigai ,o po 10 metu reikes vel kurti vaistus kurie gydis, suleistus dabar vaistus ir vel geri pinigai

uu

uu portretas
Tai tiems kurie nori gali ir uz tuos kurie nenori PASISKIEPYKITE. REIKIA TIKETI MOKSLU IR PARTIJA

Taip paprasta :)

Taip paprasta :) portretas
Nes jūs vienodi ir vakcinuoti ir ne ! Sergate , platinate vienodai !!! Gal mirsite skirtingai . Susitikti neturite kur :)) Baikite kiršinti žmones GP kurie nesaugo . Saugotis turime patys !

Paprasta

Paprasta portretas
Niekada niekas nesakė, kad skiepas 100% apsaugo nuo užsikrėtimo. Skiepas saugo (ir tai ne visus) nuo sunkios ligos eigos, mirties. Tad pasiskiepiję taip pat saugosi. Jie saugosi ir nuo virusą nešiojančių, buliaus sveikatą turinčių antivakserių. Nenoriu su jais susitikti nei parduotuvėje, nei renginyje. Niekur.

Kalba ne apie antivakserius , o

Kalba ne apie antivakserius , o portretas
apie revakcinaciją ir GP . Įvestas „galimybių pasas“ yra nesuderinamas su LR Konstitucijos 29 straipsnyje įtvirtintu visų asmenų lygybės principui, yra diskriminacinis, segreguojantis visuomenę ir nepagrįstai ribojantis konstitucines fizinių ir juridinių asmenų teises ir laisves.

Aha , vienodos :)

Aha , vienodos :) portretas
Tau uždarose patalpose jau respiratorius privalomas ! O ko tu bijai ? Pasiskiepijai ? :) O kaip tave nuo užsikrėtimo saugo GP . Konkrečiai . Jau viešai kalba , kad antikūniai " stipresni " neskiepytų , serga , platina ir paskiepyti t.y su GP .

4

4 portretas
O antivakseriams vienodai su kuo kavinėje sėdėti arba net bučiuotis, jiems COVID neveiksmingas, jie sveiki žmonės

4

4 portretas
O gal prezidentūrai reikėtų užmiršti apie žmonių sveikata ir politika ir pradėti galvoti apie šalies ekonomiką, tam jie ir sukurti, kad apie žmonių materialine padėti mąstyti ir veikti

Teisės vienodos. Ne tik antivakserių

Teisės vienodos. Ne tik antivakserių portretas
Antivakseriai nori naikinti galimybių pasą. Atseit - segregacija. Bet mes (gal ne visi) pasiskiepijusieji nesutinkame, kad būtų naikinamas GP. Aš nesutinku kavinėse, teatruose būti kartu su antivakseriais.

To nrk

To nrk portretas
Tai paziurek kaip jie-GP kitose salyse naudojami. Dazniausiai tik i naktinius klubus ar sporto sales tik reikalingi. O pas mus i Senukus zmogus negali be PISpaso nueiti sau dazu ar sluotos nusipirkti. Nesamone.

Anonimas

Anonimas portretas
O Celofano pravardę žmogų zemina atsieit skiepų punkte išmėtė skiepų buteliukus,ivyko incidentas.O išmėtė todėl galbūt, kad jam neleido pažiūrėti kas ant buteliuko parašyta ,galiojimo laiką norėjo patikrinti.Galiojimo laikas žinome kad būna praėjas,tačiau jais skiepina o Zigmas Vaišvila ,Sąjūdžio signataras pasakė per Youtube, kad tenai ne skiepai o vaistai kažkokie !!!!

Anonimas

Anonimas portretas
Zigmo Vaišvilas interviu paklausykite Yotube ,sausio 13 dienos, viskas aišku. Nors ir taip buvo aišku.

nrk

nrk portretas
Baikit visur kaisioti Konstitucija. Visoje Europoje corona pasai.

Deklaracija.sti

Deklaracija.sti portretas
Įvestas „galimybių pasas“ yra nesuderinamas su LR Konstitucijos 29 straipsnyje įtvirtintu visų asmenų lygybės principui, yra diskriminacinis, segreguojantis visuomenę ir nepagrįstai ribojantis konstitucines fizinių ir juridinių asmenų teises ir laisves. ___Spaudimas vakcinuotis bei skiepytų ir neskiepytų asmenų supriešinimo akcijos etiniu požiūriu yra nepateisinamos.

Deklaracija.sti

Deklaracija.sti portretas
Kviečiame visus, kuriems rūpi pandemijos valdymo priemonių proporcingumas, pagarba konstitucinėms teisėms ir laisvėms bei žmonių lygybei, pasirašyti deklaraciją.Remdamiesi tuo, kas išdėstyta, siūlome: 1. Nedelsiant Lietuvoje atkurti Konstitucijos ir įstatymų galiojimą; atsisakyti ekstremalios situacijos ar karantino teisinio režimo taikymo, kai tam nėra teisinio ir faktinio pagrindo. 2. Gerbti žmogaus teises ir laisves, atsisakyti suvaržymų, kurie nėra būtini teisinėje valstybėje. 3. Atsisakyti paskiepytų ir nepaskiepytų asmenų supriešinimo politikos; panaikinti “galimybių pasą”, diskriminuojantį ir segreguojantį tiek asmenis, tiek verslo subjektus. 4. Užtikrinti, kad vakcinos taptų visiems prieinamos, tačiau niekam nebūtų privalomos; kad asmenys būtų skiepijami gydytojui individualiai įvertinus naudą ir riziką, gavus laisvą ir informuotą sutikimą bei nekeliant sąlygų, susijusių su darbu, sveikatos priežiūros ar bet kokių kitų paslaugų

dar

dar portretas
viena jadze pradejo aiskinti apie dozes

Barbora

Barbora portretas
Ką tas medikų sąjūdis atstovauja? Kiek narių turi? Masė medikų paliko šitą "sąjūdį", kai pradėjo politikuoti. Dantistė nėra kompetetinga ir savo diktatūrinių nuostatų tegul nereiškia.

tas Jons

tas Jons portretas
turi būti paskiepytas nuo durnumo - visam gyvenimui. O gal ir ilgesniam laikui.

Anonimas

Anonimas portretas
Tuos ,,ekspertus,, i kalejima prie parases. Tegul zeku sudu ekspertizes daro.

PSO

PSO portretas
Valdžios pagalba mus pavertė eksperimentinės baltomis pelytėmis! Farmacinės įmonės turėdavo savanorius, oficialiai samdomas žmonių grupes klinikiniams skiepų tyrimams,bet jeigu ,sukūrus legendą,pagąsdinus eina eksperimentuotis savanoriškai tai ko nesinaudoti!

Kauno dienai

Kauno dienai portretas
Ar jūs žinote kokį proc.medikų vienoja šitas landsbergininkų sąjūdis? Tai gerliakienė tegu šneka landsbergininkų vardu, o ne medikų

o

o portretas
sita /garlasta/ matomai yra is tos pacios bergsaikos o 1 atsiklaust E Vaitkaus tai medikas su sazine netaip kai visi sie /ex/ kartu sudejus ir jokia prievole mediku negalima marmaliuot tai bus tragiskos pasekmes o si boba panasi i ozelyte ko gero is tos pacios saikos======

kažkas neaišku

kažkas neaišku portretas
Kur kas daugiau farmacijos "mafija" galėtų uždirbti iš nepaprastai daugelio žmonių mėgiamų psichotropinių, raminamųjų, migdomųjų vaistų: visokių ksanaksų, tazepamų ir panašių. Bet kažkodėl jų pardavimą suvaržė, galima įsigyti tik su receptu. Ir tik parašyto psichiatro. O jie kur kas brangiau kainuoja nei vakcinos. Oi, kiek uždirbtų! Klausimas: kodėl farmacininkai netručija žmonių psichotropiniais vaistais?

tai gal parašykit, kad Lenkijos prezidentas

tai gal parašykit, kad Lenkijos prezidentas portretas
išmetė visą gaują patarėjų, kurie kaip pasirodo dirbo dar ir didžiosiom skiepų farmacijos įmonėm, tai tokie patarėjai šiais laikais

Ko čia stebėtis

Ko čia stebėtis portretas
Koks Prezidentas ,tokie ir ekspertai........

Jons-pidarnas Balvons....

Jons-pidarnas Balvons.... portretas
zinoma kada pasiskiepys visi---uzkrest jau nebus ka galima ....tuomet pasibaigs ir formacininku mafijos biznis , reikes nauja ,,,zaraza,,, sukurt ir paskleist po pasauly ... ir vel pradet gamint ,,,,,vakcina,,,,

to jons

to jons portretas
Pandemija baigsis kai mąstyti pradėsite. Jau senai visi persirgs cofidu ir turi imunitetą. Viruso atmainos silpnesnės,nebus jau kaip pirminis variantas.

g

g portretas
Išvis kodėl gydytojų sąjūdžiui vadovauja odontologė? Nuo kada dantistai pasidarė skiepų specialistai?

berniukas

berniukas portretas
koks prezidentas tokie patarėjai.Ne veltui jis keičia juos kaip pirštines.Koks viršininkas pakęs protingesnį už save pavaldinį

Jons

Jons portretas
Visi turi bûti privalomai paskiepinti- tada ir bus pandemijos pabaiga.

jooo

jooo portretas
Paklausius mediku sajudzio vadoves, susidaro ispudis, kad gerai remiami farmacininku ir vyriausybes..

na

na portretas
medikų sąjūdžio vadove....pirmiausia buhalterį Dulskį pašalinkit...nes tik laukia lovų užpildymo ir žmonių mirčių, visos šios ligos pripaišomis tik reikia atsigulti į ligoninę...kol STT vyrai neužsiiims šita gauja...virusas nedings. Kur tai matyta, kad Dulskys kaip mažas vaikas krykštauja ..kad tik lovos užsipildytų....koks jis ministras, jam rūpi tik ES pinigai...tai jau visiems aišku.

mama

mama portretas
Zmones atsipeikekit, kokie privalomi? kokia prievarta? kaip galima versti privalomai priimti vaistus-nuodus kurie kekviena is musu veikia skirtingai !! Ar jus suvokiat ka jus darote? Vaikai pradeda bijoti rinktis mediko specialybes ! Visa salis pasimetus nuo jusu suknisto mastymo.. Tie zmones kurie nuosirdziai saugojosi, nesusirgo, nesirgo.. yra verciami skiepytis arba susirgti (tai siuo metu ir vyksta) naturalus persirgimas, nes kaip kitaip dirbti, mokytis, kai tokios kainos testu ?!

ne kitaip

ne kitaip portretas
Ar ne laikas baigti su tais prievartiniais skiepijimais? Kas nori, tegul skiepijasi, kas ne- tegul serga, jo tokie norai. Kas turi šiandien mirti- niekas neapsaugos.. Gal jau per daug žemėje gyventojų, kad teik nuomonių ir tiek priešpriešos. Gyvenimas parodis su kuo susitiksime pasisveikinę, o apie ką pasakysime Amžia atilsi..... .

Anonimas

Anonimas portretas
Kordinuotas korumpuoto ozio klano puolimas ant visu kas nepritaria ju korumpuotam rezimui.

Aferistai,sakė bus privalomi tik nuo kovido!

Aferistai,sakė bus privalomi tik nuo kovido! portretas
„Tas privalomumo mechanizmas naudingas dėl pačios apsaugos. Ir kalbama ne vien tik skiepus nuo koronaviruso, bet taip pat ir nuo gripo, B hepatito, ir jeigu tie skiepai medikams bus suteikiami nemokamai ir laiku, tai didelę dalį medikų apsaugos nuo ligų. Anksčiau niekas to skiepo nedramatizuodavo kaip priemonės, tačiau dabar yra dvi tendencijos, į skiepą žiūrima kaip į žalą žmogaus asmenybei, o ne kūnui“, – apie privalomus skiepus kalbėjo A. Gerliakienė.

Katalikiškos mokyklos mokinys.

Katalikiškos mokyklos mokinys. portretas
Labai eksperimentinė genų inžinerijos chemija apsaugo.Vakcinavosi tėvai,užkrėtė vaikus,o tie į darželį užkratą atnešė.Labai "ačiū",užkrato platintojams vakseriams!

senais laikais

senais laikais portretas
Tokias grupes kaip sajudis vadindavo komitetais ir ten rinkdavosi visi komjaunuoliai arba komunistai idejiniai arba ieskantys sau naudos,dabar tas pats tik jie konservatoriai patarejai ir vietoj zvaigzdes isisega trispalve.

Jūs čia rimtai?

Jūs čia rimtai? portretas
Medikų sąjūdžio pirmininkei laikas užleisti šiltą kėdę.Dar jei nori gali įsirašyti į koncervatos partiją.Tiktų ten jų giesmeles giedoti.

Parazituojančiam

Parazituojančiam portretas
Absoliučiam idiotui tai nepadės.

korporacijos gamina ,,,vakcinas,,, vakseriai

korporacijos gamina ,,,vakcinas,,, vakseriai portretas
vakcionuojasi , - platina uzkrata, daugeja serganciu , ..korporacijos naujas vakcinas gamina , -skiepija , antra , trecia,...ketvirta karta ... uzkratas daugeja pleciasi --korporacijos zeriasi y kisenes simtus milijardu ir vel gamina naujus uzkratus ,,,,vakcinas ,,, su kuriais vel skiepija zmones platindami uzkrata....

Kvaiša !!!

Kvaiša !!! portretas
Kaip visi nori patarinėti , nes žino kas yra geriau ? Net ekspertai kurie geresni ? :) oi tas konservatų medikų sąjūdis ...

sios duros protas

sios duros protas portretas
tarpukojy ---ji nieko bendro su medicina neturi ir nieko apie ja neismano...

skiepytas vakseris ar medikas ---tampa

skiepytas vakseris ar medikas ---tampa portretas
uzkrato[covido] nesiotoju ir jo platintoju , gaves dvi -tris -dozes vakcinos jis tampa pavojingas visuomenei .... is jo ir nuo jo sklinda covido bacilos kaip muses prie sudo.. kadangi ju imunitetas nuo pstovaus skiepyjimo nusilpsta --jie serga , uzsikrecia ir mirsta 10 kartu dazniau nei kad neskiepyti , kuriu imunitetas kovoja naturaliai ....priedo juos visus lydi neigiami vakcinos [ kuri nera istirta iki galo] esamos ir busimos komplikacijos ju organizmuj ,sveikatai ir ju palikuonims ....

mm

mm portretas
Cia kaip ir ANTIASTRAVO SAJUDIS, po to per tarpininkus Latvijoje perka elektra, kad galetu brangiau savo zmonem parduoti. Jau 2 is sajudzio yra valdzioje, viena patareja kita seimo nare,o is viso sajudyje 3. Ten buvo svarbu pries Veryga kalbeti, o dabar uzduotis pries Prezidenta

to tik nuomonė

to tik nuomonė portretas
Dėl mirčių kaltink marmalą o ne žmones.Miršta dvidozininkai užkratą nešioja tai pat skiepyti tai kad nereikia ...

Tik nuomonė

Tik nuomonė portretas
Prezidentūra tampa antivaxterių prieglauda. Ar mažai jums mirčių? Gėda.

Klausimas

Klausimas portretas
Ar šiai medikų atstovei pritaria patys medikai? Čia valdžios statytine, ji ne kovos už medikus, ji pritaria prievartai, tai baisu.

dvejopa žala

dvejopa žala portretas
Tai žala kūnui ir žala asmenybei.O visokiom " gerklienėm ir kitom bobelkom norėčiau priminti.Kad prievarta atsisuks prieš jus.Nežinosite kada kokia plyta anr galvos užkris....
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių