Lietuvoje per parą patvirtinti 2 307 COVID-19 atvejai, dar 12 žmonių mirė

Dirbantys

Dirbantys portretas
slepia kad serga todėl virusas tik plinta.

Persirgus kovidu

Persirgus kovidu portretas
antikūniai išsilaiko pas žmogų tik pusmetį. Paskui vėl gali usikrėst ir sirgt iš naujo. Virusas tikrai nėra gydomas o daktarai ligoninėse tik padeda smaugiamam ir dūstančiam pacientui. Kadangi kažkiek gelbėja tik plaučių ventiliavimo aparatas ir deguonis. Persirgt kaip mes matom, pavyksta ne visiems ir niekas net nežino kodėl. Ir kodėl vieni serga lengva forma (kuri irgi yra sunki) o kiti sunkia forma po kurios net vaikščiot reikia iš naujo mokintis. Ant negyvo paviršiaus virusas išlieka tik 2 val. , taigi, žmonės , būkit protingi, negi sunku biški būt atsargesniems ir drausmingesniems kad ta visa zaraza greičiau praeitu ir viskas atsistotu į savo vietas. Kam reikia dėl kažkokiu sudu, t.y.rankų neplovimo, kaukių nenešiojimo ar distancijos nesilaikymo turėt toki bardaką? Užsimaukit PC nors ant vienos rankos pirštine arba tik per plastmasinį maišiuką čiupinėkit produktus...Laikas jau žiūrėt rimtai į ta kas dedasi.

Valdas

Valdas portretas
O kodel niekada neraso kiek mire nuo vezio, isulto, nesulauke planines operacijos, a ? Tik nuo korono mirsta, lyg lietuvoje kitokiu ligu nera.........

Ale vistiek atsiranda brudų kurie ieško koronos

Ale vistiek atsiranda brudų kurie ieško koronos portretas
Nebijo net ilgo pagaliuko kurį sukiša į nosį iki pat smegenų. Randa teigiamą testą tai įzoliuokitės ir stipkit, nes jūs to ieškojotg

Laimai

Laimai portretas
neužjaučiu aš medikų, nes jie labiausiai korumpuota kasta, kiek teko susidurti dėl sveikatos problemų tai nulis pagalbos kol nepaduodi pinigų, nors esu socialiai draustas aš vistiek turiu papildomai jiems susimokėti, kitaip negydo, tad už ką juos gerbti???? Jie eina į darbą tik tam, kad užsikalti pinigo, tikrai ne dėl to, kad trokšta padėti kažkam

.

. portretas
mažiau isterikuokit, persirgsim visi ir įgausim imunitetą, susitaikykit verksniai

Laima

Laima portretas
Užuojauta medikams.Jiems sunkiausia. Todėl belieka tik dėkoti už jų pasiaukojimą. Tik kartais kyla klausimas ar statistika tiksli? Ar testai patikimi? Kodėl pavasarį mažiau buvo,o dabar kažkas keisto ir neįtikėtino? Gal jau tai nebe Covid-19, o jau Covid-20? Nes keisti tokie dideli skirtumai tarp kelių mėnesių laiko tarpo? Žmonės laikosi saugumo, labai mažai tų, kurie rizikuoja? Juk tokių buvo ir pirmoje pusėje pandemijos. Nesuprantama.

Manau

Manau portretas
Netikintis virusu ir užkreęiantis savo artimus apsivalys nuo savo senuku.Kam juos sarginti ir slaugyti.Mirs nuo viruso ir ligoninėje.Nereikės nė piršto pajudinti dėk savo tėvų.Juk taip sąmokslo teorijos įtikėje buduliai.???

XX FAKTOR

XX FAKTOR portretas
O GAL GALIMA BUTU PILNA SKAICIU KIEK IS VISO IR NUO KO MIRSTA AR DABAR TIK NUO ,,KOKONOS 99'' MIRSTA ;ANIa

2 Čiaupas

2 Čiaupas portretas
Tai vis dėlto nuo Covid-19 negydo ?

Čiaupas --> 2 Patarimas

Čiaupas --> 2 Patarimas portretas
Gydomas ne Covid-19, o jo sukeltos komplikacijos. Bet tik tiems, kas to nori. O jei tau tokia liga neegzistuoja, gali ir nesigydyti.

2 Verygacare

2 Verygacare portretas
O kas tas Karvauskis ? Draugas tavo ?

2 Patarimas

2 Patarimas portretas
O kuom Covid gydomas ? Atrado jau gal vaista ?

Patarimas

Patarimas portretas
Būtų teisinga, neigiančius Covid 19 suregistruoti ir negydyti susirgus Covidu.

Kawenskas

Kawenskas portretas
Iš kur tokie skaičei??? Ar logos yra bent? Ar gal ir numirusių testuojant kapinėse? Kiek reike žmonių pratestuoti, kad būtų 2+ tūkst. Ant LT tik 3mln.? I parą mažiausei 5/6 tūkst turi pratestuoti,kad gautum ta 2+tūkst. pozit. BRIEDAI. Nebent iš EU gaunami nurodymai ir aišku finansavimas :)

Anonimas

Anonimas portretas
LT nusirito žemiau plintuso,vien melas,gasdinimai,korupcija.sukilimo didelio reikia.

Taip yra

Taip yra portretas
Kai pradės vadovauti Šimonytė ,COVID atsitrauks .Senmergių COVID vengia ,nelimpa prie jų ,tai įrodyta po jos susitikimų su Čmilyte.

Verygacare to Babunė

Verygacare to Babunė portretas
Koronaviruas yra niekis palyginus su Karvauskiais, Verygomis ir kitais politikos da l b a jobais.

Babunė

Babunė portretas
jeigu sveikatos ministru paskirs Slušnį ar šiaip bet kokį konservatorių,, koronovirusas bus sudorotas per dvi savaites.

Verygacare

Verygacare portretas
Dabar svarbiausia, kad Karvauskis ištikrųjų atsisakytų mandato, tik taip galima sustabdyti kovido plitimą
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių