Lietuva pagal sergamumą COVID-19 – ketvirta, pagal mirtingumą – antra Europoje

Lietuva pagal naujus užsikrėtimus koronavirusu per pastarąsias dvi savaites atsidūrė ketvirtoje vietoje tarp Europos ligų kontrolės ir prevencijos centro (ECDC) vertinamų Europos valstybių, pagal mirtingumą Lietuva yra antra.

Remiantis ketvirtadienį atnaujintais centro duomenimis, dviejų savaičių sergamumas šalyje siekia beveik 1004 atvejus 100 tūkst. gyventojų.

Pagal šį rodiklį, pirmoji 30 valstybių sąraše yra Čekija, kur per tą patį laiką 100 tūkst. gyventojų teko beveik 1513 atvejų, antroji – Airija su 1254 atvejų rodikliu, trečioji – Slovėnija su 1172 atvejų rodikliu.

Per pastarąsias dvi savaites 1 mln. Lietuvos gyventojų teko 345 mirtys nuo COVID-19. Pagal šį rodiklį Lietuva yra antrojoje sąrašo vietoje.

Pirmojoje vietoje – Lichtenšteinas su 573 mirtimis 1 mln. gyventojų.

Geriausi rodikliai tarp ECDC vertinamų valstybių – Islandijoje ir Suomijoje.

Islandijoje per pastarąsias dvi savaites 100 tūkst. gyventojų teko 48 naujai užsikrėtusieji, o 1 mln. gyventojų – 2,8 mirčių, Suomijoje – 63 užsikrėtusieji ir 9,2 mirčių.

Naujausiais Statistikos departamento duomenimis, nuo pandemijos pradžios COVID-19 Lietuvoje užsikrėtė 164 tūkst. 414 žmonių, 97 tūkst. 511 asmenų pasveiko, 63 tūkst. 490 – tebeserga.

Nuo koronaviruso iš viso mirė 2346 žmonės.NAUJAUSI KOMENTARAI

Da

Da portretas
pinigu švaistymo opopedijos mulkink kuo daugiau į rateli kuo daugiau ir bėga pilnu hodu pirmin, mes pagal mirtinguma esame pirmi, bet kitokiu kampu žiūrint iš tikro tokio posakio nerandu savija, ;ligos visos nukeliavo šalin lygoniai serga senovinėmis ligomis į tas priežastys niekas nežiūri nuotoliniu baubu gydyti bajeri pusti išmokome ir žodi neištrinem iš proto bokšto duokite pinigu daktarai, pavargo miršta, odesejos labirinte, man ir yra o kokios bėdos ir dar sirgdamas šeip ne taip pas šeimos gydytoja šeip ne taip užregistravo o ten tik nuotoliniu būdų kojos kaip kalades ištino inkstai vos velka esu dispancerizotas kas puse metu turiu eiti pas urologa o ten nepriima juk korona visas platybes užėmusi, mano kaiminu vos tik keli likome po šiai dienai, neišlaikė nabagai inkstai širdis kepenis ir taip suedė visos kitos ligos, baikite bajeri, tempiame iš paskutinio kenčiam o šaknys yra korona nusinešė, statystikos irašas,

kur

kur portretas
Jei antra pagal mirtinguma, tai klausimas , kas tai per medicininis lygis? Jei pvz. kitos ir neturtingos salys kaip Rumunija , Bulgarija tvarkosi akivaizdziai geriau . Gal praneskit kiek Lietuva gavo milijonu , milijardu kovai su COVID-19 ir kur jie panaudoti?

Kavenskis

Kavenskis portretas
Lietuva pagal praplautasmegeniu (idijotu) kieki 1000 gyventoju uzima 1 vieta pauksciu tako zvaigzdyne....
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių