Koronavirusas Lietuvoje pasiglemžė jau 13 žmogaus gyvybę

Anonimas

Anonimas portretas
Tai kada svesime jubiliejini 1000 uzsikretusio virusu DIBILOIDU BALVONU VALDZIAI gana ticiotis is tautos!!!!!

ne gydytojas

ne gydytojas portretas
pasakykite kokiais vaistais gydote,nei veinas gydytojas nei zurnalistas nezino pavadinimu kuriais gydo coronovirusinius.Keista? gal ramuneliu antpilu? viena pasveikta kiti lenkiasi-tai kokie vaistu pavadinimai,nei italai,nei kinai,nei usa nezino pavadinimu..keista ta pasaulio medicina ir tie zmones ,kad nenori zinoti kuo gydo?

WWw

WWw portretas
Taip ir neaišku kas iš 811 gydoma,o kas paleidžiama namo gydytis.?ar žmogus dar neblogai jaučiantis kartais nepaleidžiamas namo iki pilno pablogėjimo,kai jau negalima padėti?Ir kokiais vaistais gydoma jei žmogus be pašalinių ligų miršta? Nes ligoninės jau turi būti uškištos ,bet apie tai tyla,tai atrodo ,kad 2k nepatikrinus paleidžiama.

V

V portretas
Karantinas del lobio pamanykit mire 15 zmmoniu ir tai puse nuo savo ligos

chi - juokas

chi - juokas portretas
Labai keista, kad miršta seni - anksčiau jie nemirė - "su saule gyveno"

Ha

Ha portretas
Veryga,už savatės 40-mečiai bus rizikos grupėje

Kiek

Kiek portretas
aš prisimenu šis verslininkas buvo Raimundo Karpavičiaus pusbrolis. Kažkada,gal rudenį buvo rašyta. Manau,neklystu.

. Kaunietė

. Kaunietė portretas
Puolam Verygą. Galim kelių eurų daktarams, o pilnos gatvės atsilapojusiu, be apsaugos būriuose. Ir dar pykstame, kad per mažai testuoja. Atsipeikėkim ir atsigręžkim į save. Pažiūrėkim kaip didvyrius vadindami saugomės. Pradėkim nuo savęs.

Kokia

Kokia portretas
čia rizikos grupė dar 61 m.ir buvo sveikas žmogus. Kai į darbą 61 m.rizikos nėra,o mirt jau rizikos grupė. Dar buvo rašyta,kad gal krešulys ėjo ir mirė dėl to. Bet jeigu nuo koronaviruso,tai turėjo būt su ventiliuojamais plaučiais. Ar šis virusas nebutinai sukelia plaučių uždegimą,o gali pakenkt tik širdį ar kraujagysles,inkstus? Juk vien tik straipsniai iš medikų ,kad prasidėjus plaučių uždegimui liga toliau pakenkia ir kt. Būt gerai,kad paaiškintų ir tai. Labai mažai paaiškinimų,nes dabar atrodo mirė būdamas sveikas,bet nuo koronaviruso.

Romualdas

Romualdas portretas
Kodėl vieni ,kaip 12 miręs įvardintas ir aplinkybės paaiškintos ,gal reikia kažkam sumokėti, kad būtų informuojama visuomenė ,ar pagal turto lygi tai daroma?.

to anonimas

to anonimas portretas
Dar pridesiu- veido kaukes neapsaugo, skareles iki 10%, veido kaukes paprastoss iki 17%, respiratoriai daugiasuiai, bet nepavaiksciosi su jais. Apskritai veido kaukes daugiau zmogui psichologiskai nuraminti. Na o apie skydelius as visiskai patyliu, marazmas kazkoks. Viruso dalele nera 1mm dydzio, ten yra mikronai.

Anonimas

Anonimas portretas
Kai ruošės pirkti iš kiniečių apsaugos priemones,tai nepranešė kiek mokės,o kai atvežė,ir jos buvo netikusios,tai pranešė kiek milijonų išleista...va čia jau ir išplauta pinigėliai,ar ne taip?O a.a. žmonės tie paskutiniai 2, buvo sveiki kaip ridikai...bet vėliau jie tapo rizikingais ir jau su coronos dgn. keliauja į krematoriumą....Gerai Skvernelis sakė:mielieji senjorai, tupėkit namie ir nevažiuokit į priėmimo skyrių,nes iš ten gyvi negrįšit...Taigi, blefo daug Lietuvoje.

Ačiū

Ačiū portretas
verygai už eilinę mirtį

To alis

To alis portretas
Svarbiausia nepliurpt nesamonių

Anonimas

Anonimas portretas
Nuo širdies- kraujagyslių ligų mirė 20 kartų daugiau, bet niekas nepanikuoja. Visi bijo tik koronos.

Alis...

Alis... portretas
sakau, kažkaip mažoka aukų nuo tos koronos... bet panika pasėta tai neadekvati... na,manau, tikriausiai mūsų miela vyriausybė gerai dirba ir pilnai susitvarko... dėl to, palyginus su konservatorių valdymu, dabar yra dar labai-labai gerai... pasinaudodamas proga, prašau piliečių nepanikuoti(panikai-ne), ir vykdyti vyriausybės nurodymus, nepamirštant saikingai ir nesibūriuojant mėgautis atėjusia šiluma ir pavasario nuojauta... būkim visi sveiki... svarbiausia NE PANIKUOTI...

masonas

masonas portretas
sekanciam etape dirbtinio kvepavimo aparato pagalba globalistai gales reguliuot rizikos grupes.leis gyvent arba numarins...

Alis...

Alis... portretas
sako dabar blogai,- krizė gresia... o aš sakau, kad dabar yra neblogai... nes, jeigu pasisaugosim,- koronos negausime... pramonė ir žemės ūkis yra geroje padėtyje... visos valstybės yra kiek ten skolingos,- nacionalizuosim bankus, ir skolas suvaldys Valstybė... o dabar turim atostogas,- pailsėsim nuo darbų, pasidžiaugsim ateinančiu pavasariu... sutramdysim prisivogusius oligarchus, ir suklestės visuotina draugystė, bendrapilietiškumas ir gerovė... žmogus juk visuomeninė būtybė... sveikatos visiems mums... su atėjusiu verbų sekmadieniu ir ateinančiom Šventom Velykom tautiečiai...

AS manau

AS manau portretas
Žinos .Vilniuje žurnalistai kalbina senukes.Jos sako nesuprantančios lietuviškai.O kaip joms išdavė pilitybės pažymėjimą.Gyvena visą amželį ,o kalbos nemoka.Nenori išmokti tegu važiuoja ten kur kalbą moka.Lankstinukus leis 3 kalbom.Manau tai pažeidžiama Konstitucija.

Brrr

Brrr portretas
Ne kiek.todel ir neraso.

naivuolis

naivuolis portretas
beveik jie visi vaikšto tarp mūsų, retai nubėgančių į parduotuvę, nes gi daug prisivežė nesąmoningų žmonių - jau reikia steigti naujus laidojimo namus, kad nebūtų pavėluota taip, kaip su reagentais ir apsaugos priemonėmis.

Anonimas

Anonimas portretas
Kur gydomi 811 zmoniu? Gal jie paleisti i saviizoliacija? :)

Anonimas

Anonimas portretas
Kiek kvepavimo aparatu jau nupirkta? Kiek nauju lovu irengta ligoniams?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių