A. Veryga: Lietuvoje užfiksuotos 22 mirtys nuo koronaviruso

Nu nu

Nu nu portretas
90%procentu mire savo mirtim,tik,kad pas juos virusa rado...cia panasiai kaip per kara visi didvyriskai zuna,nors daugelis per klaidas ir ziopluma...

Lietuve

Lietuve portretas
pagal komentarus matosi ,kad karantinas reikalingas dar ilgesni laika.

Ačiū veryga

Ačiū veryga portretas
Pusė šių mirčių ant tavo sažinės

Jahcity

Jahcity portretas
Idomu ka gali pasakyt patologaantomas. Ar nuo karonos,ir kaip atrodo plauciai

Man tai

Man tai portretas
įdomu, kiek nuo koronaviruso mirė statybininkų? Tiems, kaip ir parkų/gatvių medkirčiams, joks karantinas negalioja, net be antsnukių dirbančius mačiau. Gal norint neužsikrėsti reikėtų visiems į statybininkus persikvalifikuot, visi sveiki būtume ir jokio karantino nebereikėtų?

Monika

Monika portretas
Šiandien mirė žmogus. Po kelių sekundžių mirs kitas , kuris is jusu bus kitas ?

to, tulpes@lrpk.lt

to, tulpes@lrpk.lt portretas
Tulpe, kad tave tokia liga suestu,s u k a!!!

Žinuklis

Žinuklis portretas
.... Cha, iš jų 12 nuo pandemijos, kiti du nuo vėžio, vienam infarktas, keturi nuo senatfės, ir dar šešios įvairios ligų dauguma

Darbštuolis

Darbštuolis portretas
Argi tai Verygai nenusibosta kasdien po keliolika kartų tą patį per tą patį iki užkimimo pliurpti.Tai tik toks jo pagrindinis darbas?Juk ir mirusius skaičiuoja ne jis pats,o nežinomi jo talkininkai,kuriems net neleidžiama padėkoti,kad jo šlovė nesumenkėtų.

Laikykimes karantinoo

Laikykimes karantinoo portretas
Gluspetris, visi viska skaito, tik pas mus zmones suserga po nakties, diena nesuserga.

anupras

anupras portretas
„Kadangi dalis informacijos iš gydymo įstaigų mus pasiekia šiek tiek vėluodama..." Ministro super paaiškinimas. Gal informaciją iš gydymo įstaigų nešioja Lietuvos pašto laiškininkai? Bandykit naudoti pašto karvelius.

Laikykimės karantino taisyklių

Laikykimės karantino taisyklių portretas
Tiems nežinantiems>>>>> šiuo metu mirę 22 žmonės.Ar ir pavadinimo nesugebat perskaityti?Įnikę tik rašyti,patys nesuprantat ką komentuojat.Ar neklausot nei radijo,nežiūrit televizoriaus.?Atsilikot nuo gyvenimo )).Gerų visiems šv.Velykų.

Klaipedietis

Klaipedietis portretas
Visus kas mirsta priraso prie pandemijos statistikos , informacija 100%

Kęstas

Kęstas portretas
Dažnai girdime, kad, girdi, stropiai sėdėkime namie ir išgelbėsime gyvybes porai senelių. Naivumas neišpasakytas. Šis virusas dešimtis kartų padidina šansus numirti šiais metais kiekvienam. Išgelbėkite jūsų pačių gyvybes. "JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centrų atliktame išankstiniame Covid-19 pirmosios bangos atvejų tyrime teigiama, kad 2572 iš beveik 150 000 patvirtintų koronaviruso atvejų, apie kuriuos pranešta JAV nuo vasario 12 iki balandžio 2 dienos, buvo pacientai iki 18 metų. Bent trys vaikai mirė." Kas platina gandus apie viruso pavojų išimtinai seneliams? Tie, kurie pasamdo kasininkes už centus sėdėti kasose su idiotiškais veido skydais, kurie nuo viruso patys neapsaugo. Juk pirkti kasininkėms tikrą apsaugą yra brangu. Mokėti kasininkėms už rizikavimą gyvybe - irgi brangu. Kaip kitaip surinksi milijardinius turtus iš Maximų, jei neskleisi melo apie senelius tokiu atveju? Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Aha

Aha portretas
O ne nuo koronaviruso per tą patį laikotarpį kiek mirė, gal pateiktumėte statistiką?

KLP

KLP portretas
TAI NUO VEZIO NUO PLAUCIU UZDEGIMO NIEKAS DABAR NEMIRSTA PAGAL VERYGA TIK DEL KORONOS"::::::??????

Anonimas

Anonimas portretas
Laukiu kada isgirsiu kat veryga renimacijoi

Aso

Aso portretas
Ojazau, kada cia spejo. O kiek serganciu?

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
17 buvo iki pietu

Anonimas

Anonimas portretas
tai nesupratau-17 ar 22???

Nuomone

Nuomone portretas
Man ydomu ka jie vartoja as irgi to noreciau nes blemba nera nei vieno mirusio grynai nuo korona viruso bet jie raso i statistika zmones turejo begale kitu ligu jiems net sloga butu buvus mirtina. Ir seip jau pamirso seis metais gripas kitoks mire nuo jo 10 zmoniu kodel jiems uzuojautos nera per sita vadinamaji virusa daug zmoniu kurie negali gaut gydimo nes jei nesergi korona tau neprivalu gaut mediku pagalbos nors tau šakes bet zinoma irasys i korina nes statistikos reikia kitaip negausim ES pinigu. Juk patys italu medikai pasake dauguma is mirusiu ne nuo viruso mire ispanai tapati sake bet zinoma bando nutildyt.

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Visose situacijose reikia izvelgti teigiama puse. As manau, kad mes galime pasidziaugti, jog sitie zmones yra ypatingi lietuvos patriotai, kurie vaiksciojo i Zalgirio rungtynes

Tokia atrodo bus ...

Tokia atrodo bus ... portretas
Galima tik spėlioti kokie komentarai bus per Velykas jau dabar panašu yra švenčiančių .

As

As portretas
cia tiems, kurie skaiciuija , kas kitunpirkiniu krepseliuose. Ar uz jusų oinigus valgys ir gers ? Ar jus psichiskai nupuse norit labiau, kad visi pirktu tik medicinines kaukes, pirstines ir dezinfekcini skysti ? Ir namuose deperesuotu ir stresuotu ? Šveskim gyvenima, o pavyduoliai mirkit is pavydo. Lietuviai ne tokia tauta, jie net Sibire isgyveno.

Tiesa

Tiesa portretas
Klausyk informacijos mirę 16 o ne 22 žmonės

Ginti, Saugoti, Padeti

Ginti, Saugoti, Padeti portretas
Pateikite informacijos apie tautybe ir buvusias pareigas mirusiuju a.a.

pamatysite po velyku kokia bus banga

pamatysite po velyku kokia bus banga portretas
is to ka matau prekybos centruose zmones tikrai sves,pilni vezimai alhogoliniu gerimu ir maisto.jei ne kaimuose tai miestte namuose sves,ko pasekoje bus viruso platinimas.ZMONES JEI MATYSITE KAD KAIMMYNAI SVENCIA SU SVECIAIS KVIESKITE POLICIJA.SAUGOKIME SAVE IR KITUS .BUKIME PILIETISKA ATSAKINGA VISUOMENE.

ALGIS

ALGIS portretas
TAI , KAD JAM RANKOS DREBĖJO KAI REIKĖJO PIRKTI IR TUOS NUPIRKO KITI , JIS KAIP PAPŪGA IŠMOKĘS VIENĄ FRAZĘ -''VISI VISKUO APRŪPINTI PILNAI''.

Anonimas

Anonimas portretas
Kazko stipriai mirti pradeda. Kiek kvepavimo aparatu jau nupirko ir uz kiek?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių