Kodėl tokios aukštos odontologijos kainos?

Rapolas

Rapolas portretas
Pletkų lygio straipsnis žmogaus, rašančio apie mediciną, bet joje mažai suprantančio. Išsireiškimai susirasti "neplėšikaujančią kliniką", sulyginimas, kad odontologai apgaudinėja pacientus taip, kaip autoserviso darbuotojai blondines, "ieškoti paslaugų kaip turguje" parodo korespondentės menką supratimą apie iškeliamą problemą. Odontologai dirba su žmogaus organizmu, tai nepaprastai sudėtinga ir atsakinga. Geros medžiagos ir gerų specialistų darbas tvarkingą kainodarą vedančioje klinikoje kainuoja. Jei randat pigiai, kelkit klausimą, kodėl. Šiaip "Kauno dienai" turėtų būti gėda spausdinti tokius medikus su žmonėmis kiršinančius "analitinius" straipsnius.

as

as portretas
taip taip pykit dantystai tai kuriu velniu moketes bet gerai gyventi norejimas gyvenkit i r verkyt kad daug kainuoja ir mes visi pradejome verslus su bankais bet kai tau danti sutvarko ir po to nuieni pas kita dantysta tai jis sako gal pats dantis nesitvarkyk ir blombos pacios pigiausios sudetos okaip paprasai kad susarytu ka dare padidarai didziausias priesas nors mano dantys visi geri man 60 m aciu dievui bet tekosusidurti su dantystais ziauru tai Kaune ir reikia rasyti ondotologu pavardes

Tadas

Tadas portretas
Ar kai Jus operuoja širdies kraujagyslių chirurgas, traumatologas, ortopedas ar anesteziologas jūs aiškinat jiems kaip dirbt? Kokius tyrimus, procedūras ar technikas naudot? Ar žinot kiek jų priemonės, įranga ir technika kainuoja? Ne, neaiškinat ir nežinot, nes neišmanot tokių dalykų. O pas odontologus ateinat atseit viską žinodami, suprasdami ir dar kainų politiką aiškindami. Mes 5 metus ir daugiau mokomės, dirbam ir tobulinamės ar Jūs rašantys tokius kvailus straipsnius???

Ona

Ona portretas
Kainos dideles,nes eina i dideles ir daug islaikymo pinigu reikalaujancias klinikas. Kuo didesnis personalas,tuo daugiau paklosit. O kad nepigi specialybe,tai faktas. Vien mokintis ilgai reikia ir tobulinimosi valandas eiti,kur kainos irgi nemazos t.y.simtais. tobulintis reikia ir del licenzijos pratesimo.

Atsipeikėkit

Atsipeikėkit portretas
Ar jūs žinot, kiek reikia mokytis, kad galėtum dirbti tokį darbą? Kiek reikia kelti savo kvalifikaciją? Ar žinot kiek mokslai kainuoja? Ir iš viso, ar jūs patys darydami savo verslą dirbtumėte veltui? Blevyzgojat čia nesąmones. Gal patiems reikėjo daugiau pastangų gyvenime įdėti ir nereiktų čia verkšlenti...

aš nuo 2004 metų išsitraukiau visus likusius dantis

aš nuo 2004 metų išsitraukiau visus likusius dantis portretas
Nors man tuo metu buvo tik 57 metai susigydžiau pas gera dantų gydytoja dantenas ir jis man padarė protezus,- plokšteles kurias nešioju iki šiandien,valgau netgi sunkiai kramtomus dalykus ir niekada nesiskundžiu dantų skausmu Visas šitas reikals man tada kainavo 1000 litų ir dar šiandien džiaugiuosi kad šitaip padariau.

Kristinai

Kristinai portretas
duok adresus, daug nešnekėjus..

Kristina

Kristina portretas
pasiieskokite kur ditba 1ar 2 odontologai jie negali iskelti kainu t.y.dirba uz protingas kainas pas tuos viskas pigiau nes ju mazesnes sanaudos jie paprastai buna issimokeje skolas ir odontologija nelaiko verslu tik uzsidirba sau kad pragyventu.Tiesa kai ateina VMI reikia teisintis kodel dirba zèmomis kainomis,jiems atŕodo kad galimai sukciauja.Dar yŕa aciu dievui gyd odontologu Lietuvoj kurie pereme tarnystes zmonems idejas institute iskiepytas prof.Zekonio,dest.Stucinsko

Uoga

Uoga portretas
Kelius taiso, o ne dantis. Dantis gydo. Verkšlenantys ir moka už taisymą.

Aukšta kaina

Aukšta kaina portretas
Ar tikrai būna aukštos kainos - vysokijie cieny? 10 metrų, 10 kilometrų... Autoriai bent antraščių pavadinimus turi suderinti su redakcijos lietuvių kalbos specialistais.

>bedančiai

>bedančiai portretas
prie ko čia Valstybė? Gal įvardinkime tuos, kurių pavaldume yra visa ši sukčiavimo sritis ( veikla prieštaraujanti LR Konstitucijai) ir kas už to stovi? Ar ne be reikalo Andriukaitis kai tik pamėgino pataršyti privačias klinikas ir gydytojų darbą dviejose/valstybinėje ir privačioje/ darbo vietose, greituoju būdu buvo išpirdolintas į Briuselio kopūstus? Jau seniai aišku, kad čia veikia toks galingas korupcinis farmacininkų ir medikų Kartelis, kad jam toks brangus veiksmas kaip elegantiškas aukšto valdininko pašalinimas paaukštinant, yra grynas juokas.

pacientai

pacientai portretas
jeigu odontologai neplesikautu tai piliu nepristatyu ir uzsienio kurortuose po kelis kartus per metus nevazinetu niekas nemato ir niekas tu lupikauitoju netikrina o jie sau ramiai apiplesineja zmones ir milijonus kraunasi

bedanciai

bedanciai portretas
O man atrodo, kad Valstybei, kurios pilieciai bedanciai, turetu buti geda. Padedame , vaziuojame i afrika gydyti dantu, remsime ukrainiecius, baltarusius pensinikus, pirksime brangia ginkluote, grozesimes turtuoliu akinanciomis sypsenomis, o vaizdelis tai, ponai, nekoks, kai tevynainiai bedanciai, o kad stomotologai uzsikele kainas, tai viesa paslaptis

Cha, cha, cha

Cha, cha, cha portretas
Pažiūrėkit kaip gyvena odontologai ir... bus aišku kur ta "brangi" aparatūra. Beja, kalti ir patys žmonės kurie eina į prabangiausias klinikas, o paskui skundžiasi. Paieškojus vis galima rasti ir neplėšikų. O kas jau tikrai labai taupo - pilna neoficialiai dirbančių odontologų kurie padaro metalo keramikos dantuką ir už 100€.

Vataip

Vataip portretas
Kainos aukštos bet čekiu niekas neduoda.

Kęstas

Kęstas portretas
"Yra kliūtis mūsų laimei. Ji vadinama kapitalizmu. Jis sukūrė naujai atsirandančią gausą, tačiau jis negali pasidalinti technologinės plėtros vaisiais. Sistemoje, kurioje viskas gaminama tik pelnui, kapitalizmas siekia racionalizuoti išteklius, kad užtikrintų grąžą. Kaip ir šiandien, ateities įmonės sudarys monopolijas ir ieškos rentos. Rezultatas yra prastas - kai daugeliui žmonių nepakanka maisto, sveikatos priežiūros ar energijos, nors visuomenė turi visko sočiai. Vis dėlto tam reikia naujos politikos. Tokios, kur technologiniai pokyčiai tarnauja žmonėms, o ne pelnui. Kai pirmenybė teikiama ne šiandieninėms fantazijoms pristatyti, bet kai siekiama konkrečios politikos - greito dekarbonizavimo, visiško automatizavimo ir socializuotos priežiūros. Ši politika, kuri yra utopinė horizonte ir kasdieninė pritaikyme, turi pavadinimą: „Pilnai automatizuotas prabangus komunizmas“." (Apie mokslą-studijas-ekonomiką)

cheea

cheea portretas
dar neaisku koki varzta ysuka,kobalto-chromo-nikelio lydinio ar titano lydinio...tie varztai nebrangus,cia tik medikai kosmines kainas uz juos lupa...prie litu vienas implantas su ysukimu kainavo 2500 lt,o dabar 1000eur, juk seniau paprasti protezai kainavo 300-600 litu,o dabar tiek pat eurais...pazystamas dantu technikas daug paslapciu pripasakojo...

Kosmosas

Kosmosas portretas
Kur uz cirkoni 200-250? Labai aktualu

Onutė

Onutė portretas
Kainos gydymo kosmines. Bet kai pažiūri kokias algas moka-minimuma! Ir kaip VMI neuzkliuna? Visi kiti pinigai juodi!

aha

aha portretas
puse seimo dantis taisosi ir dantistai visi savi,ir kainos 'saviem ' savos,todel nelieciami.

juk

juk portretas
tai kriminaline socmafijos salis 1 is 2 galo.....

Nuomone

Nuomone portretas
As slovakijoje ir lenkijoje esu dantis taises. Trecdalis ir daugiau pigiau. O dar ir paturistauji. Tai kuriu velniu lietuvoje taisytis? Jei ne emigrantai, lietuvos odantologai banrutuotu pilnu pajegumu. Dabar jie slepia mokescius taip dar daugiau prisidedami prie savo algos.

Trys geriausi lietuvio draugai, teikiantys labdarą -

Trys geriausi lietuvio draugai, teikiantys labdarą - portretas
prekybos centras, degalinė ir odontologas

Petras

Petras portretas
Čia Klaipėdoje,netingėkit pasisikambint ir pasitikrinti kainų ,gaila kai žiauriai mausto žmones

Petras

Petras portretas
Pas mus cirkonis 200-250
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių