Kodėl pritilo kalbos apie kamieninių ląstelių stebuklingą naudą?

Grįžti į straipsnį

Patyręs

Patyręs portretas
Pirmutinės kandidatės į Vėžinas. Nėra ko net abejoti.

ruskeliai mėgo kamieninių lastelių terapiją

ruskeliai mėgo kamieninių lastelių terapiją portretas
Zadornovas, Zavoratniuk ir daugelis kitų mirė nuo smegenų vėžio

runkelis

runkelis portretas
Uz ka moka mokslinciams? Uz „junk moksla". Tokie tinka Ig Nobeliui gauti.

Nei pensijos nesulaukia

Nei pensijos nesulaukia portretas
Kaune kamieninių ląstelių transplantacija atlikta dėl leukemijos ir po pusės metų kapai , verslas klynikų klesti net iš mirštančių nesibodi imti ir ale teikti viltį...

Nu, tai atvažiavo ukrainietės su vaikais, ląstelių donorais

Nu, tai atvažiavo ukrainietės su vaikais, ląstelių donorais portretas
Ir dabar iš mokesčių mokėtojų pinigų turėsim išlaikyti virš 64000 įvažiavusių po vasario 24 d su jai išimtimis tomis kamieninės ląstelėmis ir panaudotos turtingesnių diedų ir jų giminaičių neva amžinai jaunystei užtikrinti ir vos ne nemirtingais tapti. Kodėl mes turim juos išlaikyti? Gal Lietuvos žmonės naudojosi jų kamieninės ląstelėm? O gal įvežė nepilnamečių, kurios sutinka būti ir kiaušidžių donorėmis senutės, norinčioms atjauninti, ir gimdyti surogatinius vaikus seniems, kurie paims tų vaikų kamienines kąsnelis ir vėl tuos vargšus paliks mums išlaikyti?

kam tai naudinga?

kam tai naudinga? portretas
lygiai taip pat galima pasakyti ir apie nano technologijų perspektyvą, atsitiktinai teko pavartyti žurnalą "iliustruotas mokslas"priešpaskutinį numerį, ten yra publikacija apie virusų gaudykles nanocelemis, tiesa pasakius tokie projektai atrodo nepatikimi, nes niekas negarantuoja, kad tai neišeis iš saugumo ir kontroles ribų, kaip ir bandymai su varlių lasteliniais robotais, niekas nežino papildomų faktorių. o žiniasklaida, kaip visada, plačiai reklamuoja, bet apie pasekmes ir faktus nutyli.

Autoriui iui

Autoriui iui portretas
Kas valdys tikra DI tas valdys pasauli , sake Putin

Anonimas

Anonimas portretas
Padare biznį iš patiklių ir užtenka ,nes kitaip nukentesi.

knbrs

knbrs portretas
Str parodė, jog karalius visgi yra nuogas. Kamieninės ląstelės netapo panacėja, nors pirminiai tyrimai bei eksperimentai jei nežadėjo labai daug, tai bent kažką. Dėl DI - čia visai ne į šio str temą, bet, kaip atskira tema, DI aktualumas šiandien yra neabejotinas. Užuot klausę nuomonės kitų, pirmiau patys įjunkim daugiau arba visą savo kritinį mąstymą.

Autoriui

Autoriui portretas
dabar blaiviai paaiškinkite, kodėl mokslininkai taip skuba ir stengiasi sukurti dirbtinį inelektą, kuris gali būti žmonijai pavojingesnis už atominę bombą, asteroidą ar marą?. tik naivuolis melagis ar kvailys gali sakyti, kad tai nepavojinga.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių