Kas vyksta su vaistininkais Lietuvoje?

Grįžti į straipsnį

Dar nemires

Dar nemires portretas
Lietuveleje visiskas idiotizmas su vaistinemis.Konkurencijos jokios,karteliniai susitarimai.Vartotoju teisiu,konkurencijos tarnybos tik popieriuje.Ir visai nesvarbu kas laimes rinkimus.Korumpotas,pasvinkes aparatas sklandziai suksis toliau.Idomu pagal Wilmorus padorumo koeficientas Lietuvoje 0,01 ar 0,15?

Daktaras Mengelė

Daktaras Mengelė portretas
Jokių skiepų ir vaistinių.Gimsta žmogus tam, kad apsišvarinęs krematoriumo ugnyje ,galėtų džiaugtis Dausose. Šlovė antivakseriams pasirinkusiems artimiausią kelią į Dausas.

fgg

fgg portretas
Skiepijosi tik idiotai, tai juos galėjo ir bomžai skiepyti, būtų bonkai užsidirbę. Kam tų vaistininkų? Seni vaistininkai išmirė, o nauji visi debilai, kaip ir visoje medicinoje. Jie nesugeba atsakyti nė į vieną klausimą. Nreceptiniai gali būti pardavinėjami bet kuriuose supermarketuose. O receptiniai poliklinikos. Išrašė gydytojas receptą- ten pat ir gavai vaistus. O vaistinės iš vis nebereikalingas reliktas. Pažiūrėkit kaip yra jav- vaistinė tai ne antibiotikams dalint. Ten ir parduotuvė ir baras ir biblioteka, nes per brangu laikyt vien tik vaistinę, kuri beveik visą dieną tuščia. O vaistus pardavinėti daug mokslo nereikia. Paduodi pagal receptą ir viskas. O patarimus turi gydytojas dalinti, o ne vaistininkas. Bet kai Lietuvoje neliko šeimos gydytojų, nes tie tingi dirbti ir jų niekas neverčia, tai dabar ieško kas juos pakeis- vaistininkai ar batsiuviai.

Kodėl neskiriami

Kodėl neskiriami portretas
antibiotikai kurie iš karto padėtų atsikratyti daugeliu ligų?Ogi todėl kad farmacininkai ir gydytojai netektų savo komercijos kišant mums šlamštą. Ir nereikia skiesti apie antibiotikų žalą ar žmonių saugojimą nuo perdidelio jų naudojimo - produktuose jų tiek kad kasdien gaunam mini doze o kitą kartą žmonės apie naudojimą išmano geriau už gydytoja. Kurie nesitobulina, neseka pasaulinių atradimų vaistų, žmonių gydymo srityse, ir iš viso dabar jau arti veterinaro lygio:D)

X

X portretas
Man pvz aktualu kodėl dingo daug vaistų. Jų vietoj žymiai brangesni, prastesni pakaitalai.

geda

geda portretas
Lnk reportažus perpsausinate? Nebbera kd žurnalistų??

taip yra

taip yra portretas
ka jus kalbat vaisininku truksta ieini i vaistine nei vieno pirgeju gal sakykite vaistiniu daugiau negu pirkeju tik vaistu truksta nezinia kodel nebera vaistu jokio pasirinkimo specialiai isakyta nevesti kad gyventojai greiciau iseitu i kita pasauli

Ita

Ita portretas
Vaistiniu ant kiekvieno kampo

jo

jo portretas
alga maza

Nesupratau,

Nesupratau, portretas
ar, čia žąsis gagė kalba, ar atsakindas asmuo, kurio slapyvardė naminio pauksčio vardu??

Nieko

Nieko portretas
nesuprantu. Senais laikais buvo didmiesčiuose tik kelios vaistinės,gyventojų Lietuvoje kur kas gyveno daugiau ir užteko tų vaistininkų,ir vaistų. O dabar ant kiekvieno kampo vaistinė užtad ir trūksta. Matyt farmacijai labaaaai gerai apsimoka. Visuomenė sensta? Kiek gi belikę tų žmonių. Užsakytas straipsnis.

cia apie lietuva?

cia apie lietuva? portretas
Katastrofiška situacija: sužeistus ukru karius gydo lt gimdymo namuose, nėščiosioms nėra vietos
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių