G. Nausėda: aš ir mano šeimos nariai netrukus skiepysimės trečiu skiepu

  • Teksto dydis:

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį paragino visus dar nepasiskiepijusius nuo COVID-19 priimti sprendimą vakcinuotis ir teigė, kad netrukus trečiąja doze skiepysis ne tik jis, bet ir jo šeima.

„Skiepai saugūs ir naudingi: vakcinos Lietuvoje jau išgelbėjo nuo mirties ir apsaugojo nuo sunkios ligos tūkstančius žmonių. Pasiskiepykite. Aš ir mano šeimos nariai netrukus skiepysimės trečiu skiepu. Netikiu prievarta, bet tikiu mūsų – lietuvių sąmoningumu ir vienybe. Pasiskiepykite ir paraginkite skiepytis savo artimuosius“, – į Lietuvos žmones kreipėsi prezidentas.

Kaip skelbta anksčiau, G. Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, grąžino Seimui pakartotinai svarstyti Žmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo pakeitimo įstatymą, siūlydamas jį laikyti nepriimtu.

Vyriausybės inicijuotu ir Seimo priimtu įstatymu nuo gruodžio 1 d. atsisakoma iš valstybės biudžeto lėšų apmokėti darbuotojų privalomą periodinį testavimą, numatant, kad už testavimą moka darbuotojas arba darbdavys.

Šalies vadovas pabrėžia, kad įstatyme numatytas reguliavimas gali reikšmingai pabloginti privalomojo sveikatos tikrinimo – testavimo dėl užkrečiamosios COVID-19 ligos – prieinamumą ir žmonių motyvaciją atlikti šiuos tyrimus. Tai reikšmingai sumažintų privalomai tikrintis sveikatą dėl užkrečiamosios ligos turinčių darbuotojų skaičių ir lemtų pavėluotą COVID-19 ligos diagnostiką ir nekontroliuojamą plitimą.

Netikiu prievarta, bet tikiu mūsų – lietuvių sąmoningumu ir vienybe.

Prezidentas atkreipia dėmesį, kad ekstremaliosios situacijos metu valstybė privalo užtikrinti žmonių sveikatos apsaugą ir visų trijų pandemijos valdymo dalių – vakcinavimo, testavimo ir gydymo – prieinamumą. Pritardamas įstatymo iniciatorių deklaruojamam tikslui padidinti vakcinacijos lygį, šalies vadovas pažymi, kad vienintelis kelias pandemijai valdyti – taiklus testavimas ir aktyvus skiepijimosi skatinimas.

Pasak šalies vadovo, testavimo ir skiepijimo negalima priešpriešinti vienas kitam. Tai – kartu veikiančios priemonės, todėl skiepijimas turi būti skatinamas, o testavimo prieinamumas – užtikrintas. Be to, ekspertų teigimu, nėra mokslinių tyrimų, kurie pagristų mokamą testavimą kaip vakcinacijos skatinimo priemonę.

„Neapsigaukime ieškodami lengvų, bet nepagrįstų sprendimų. Venkime visuomenę skaldančių, pasitikėjimą valstybe mažinančių praktikų. Kovokime su nesiskiepijimo priežastimis, didinkime žmonių sąmoningumą“, – sakė prezidentas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Paulius

Paulius portretas
Šiknoj ant tavo trečio skiepo.

O

O portretas
Hienos veidelis rodo visai ką kitą, žiūrėkite koks aš gerutis,chameleonas, šlykštus tipas.

Gerb. Prezidentui

Gerb. Prezidentui portretas
Nerašau Jūsų šviesybė ar kitais tarptautiniais žodžiais išreiškiančius garbinimą...Suprantu esate pasaulietis. Nei karalius nei sultonas . SKIEPIKITES kiek norit kartų, tai Jūsų ir Jūsų šeimos reikalas. Tik , žinot, paprasta liaudis sako "REKLAMUOJAMA PREKĖ PIGI"....Negi Jums reikia papildomai uždarbiauti kokiai farmacijos kompanijai teikiant reklamos paslaugas ? Aš esu gyliai tikintis žmogus ir sakau MES DIEVO VALIOJE..Štai neseniai sužinojau iš medikų , kad ketvirtos stadijos vėžys kažkur išnyko.Moksliniai metodai jo neranda jo mano organizme..O KOVID 19 testai parodė pagal kraujo ir testų parodymus, kad viruso aš neturiu..TAI KODĖL mane žemina ir uždraudžia lankytis maisto parduotuvėje be to (atsiprašau) GALVIJO PASO..AŠ NEGALIU ką nors užkrėsti tuo ko pats neturiu. Tad ir JUMS LINKIU buti sveikam ir pasikliauti DIEVU o ne farmacijų kompanijų aferistais.....
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių