Farmacijos įstatymo pataisos veda į ligonių, sergančių šlapimo nelaikymu, teisių pažeidimus?

Grįžti į straipsnį

Livija

Livija portretas
Norisi padėkoti gydytojai Jurgai Misevičieneu už pastangas kovoti už tokių ligonių teises. Sėkmės Jums daktare.

senelis......

senelis...... portretas
....šikit į kelnes, ir viskas tuo pasakyta.

Tomas

Tomas portretas
Tai samokslas pries vaivorikstinius. Tai ka dabar seimunai seime sedes su pilnom kelnem laimes?

Kai

Kai portretas
į valdžią ir ministerijas pateko tiek "verslininkų", o ne specialistų, tai tokie i sprendimai ir priimami....

Nesuprantu

Nesuprantu portretas
Komentaruose jau buvo užduotas klausimas dėl antibiotikų. Aš taip pat nesuprantu, kaip XXI a gali žmonės mirti nuo plaučių uždegimo? O tos gydytojų nesibaigiančios nuotolinės konsultacijos! Tokie atvejai akivaizdūs ir masiniai. Taip kad tų žmogelių, kurių liga šlapimo nelaikymas, problema nežinia kelintoj vietoj.

Na

Na portretas
Belieka besirdiskai palinket tokio istatymo priemejams ir siulytojams patiems patirt, ka tai reiskia ir turet labai ribotus resursus priemonems isigyt.

Šimonytės vyriausybė pati blogiausia !

Šimonytės vyriausybė pati blogiausia ! portretas
dar reikia faktų dėl "Sveikatos " ministro Dulkio veiksmų ? Konservatorė premjerė Šimonytė asmeniškai už jį prisiėmė atsakomybę ? Artėja rinkimai į savivaldą galvokime ką renkame !

Anonimas

Anonimas portretas
Jei pars, Jūsų artimieji senukai, neįgalieji, nesate su šia problema susidūrę- Jums tokios problemos nesuprast. O ji didelė!

joo

joo portretas
negalima nusipirkt vaistu be recepto pav.uvamin.Pas urologus eiles baisines,jei privaciai,tai daug tenka moket..O ka daryt,jei spanguoles ir arbatos nepadeda?

nuomonė

nuomonė portretas
Škia skant "slava" konslibams, anot jų pačių - jie yra tai, kas geriausia galėjo nutikti Lietuvai. Kai juos išrinko, iš karto pasakiau, dabar viskas brangs, kils chaosas ir korupcijos lygis, bus karas, akivaizdu neklydau

To Pilietiškas

To Pilietiškas portretas
Ka padare? Visu pirma bando isvalyti mesla, kuri paliko praeitoji vyriausybe. Galu gale jie pereme valdzia per krize. Bet tu to nepastebejai, matosi. Kad lengviau tau kaip valstieciui butu susigaudyti, pavardinsiu: pakele pensijas, pakele minimalu atlyginima, pakele bedarbio pasalpas, subsidijuoja tavo energija… Neuztenka? Noretum, kad ir tavo tvarteli pavalytu nemokamai?

Pilietiškam

Pilietiškam portretas
Politologai ir sąmoningi piliečiai sako, kad ši vyriausybė puikiai sprendžia šiuo sunkiu laiku Valstybei iškilusius klausimus. Atsiranda putiniškai pilietiškų komentatorių, kurie net suskelnes naudoja putiniškai propagandai, stengdamiesi suniekinti mūsų šalį, pasitarnauti visuomenės skaldymui bet kuria proga.

senis

senis portretas
kaip suprantu valdžia sėdi ir galvoja kja dar padaryt blogai žmonėm kad jie kentėtu.

Klausimas

Klausimas portretas
Jei žmogus serga viršutinių kvėpavimo takų uždegimu ir jam nenorima skirti antibiotikų, tai čia irgi žmogaus teisių pažeidimas, juk be recepto jis negali jų nusipirkti. o liga vystosi toliau, laukiama plaučių uždegimo ar kitos komplikacijos?

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
O ką toji valdžia gero padarė Lietuvos piliečiams? Jei manote kitaip, parodykite bent vieną naujsi priimtą palankų mums įstatymą arba kokį nors darbą! Ji graibosi už Taivanio, Ukrainos, Baltarusijos ir Rytų šalių piliečių bei savo asmeninės gerovės! Juk ir turto mokesčio, ir elektros bei dujų kainų pokyčių, ir covid 19 suvaldymo, ir negalios nustatymo bei kuti priimti įstatynai "riečia visus mus į "ožio ragą"! Baisuokliai/globalistai
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių