Duomenų mokslininkas: nevakcinuotųjų epidemija neblogai įsibėgėjo

pritariu

pritariu portretas
Man atrodo, kai kam nuo trečio skiepo išsivysto demencija ir pasiutligė - šalutinis poveikis.

>Antivakseriai tokie baisūs, pikti, agresyvūs, nes labai...

>Antivakseriai tokie baisūs, pikti, agresyvūs, nes labai... portretas
Prašovei pro šalį. Esu labai laimingas. Bet tu nepatikėsi. Tavo išankstinė nuostata trukdo tau gyvent.

"Klausimėlio" herojai tie antivakseriai

"Klausimėlio" herojai tie antivakseriai portretas
Antivakseriai tokie baisūs, pikti, agresyvūs, nes labai labai nelaimingi ir nesėkmingi. Tačiau nelaimingi ir nesėkmingi todėl, kad pikti, tamsūs, agresyvūs, negebantys mąstyti bei atsirinkti informaciją.

To Gygy

To Gygy portretas
Ir dar priedo - parsidavęs š… gabalas

klausyk

klausyk portretas
nedakepes avine nevaryk savo propogandos nes Z Pinskuviene geriau su Kondratu galejo nustatyt tikraja padeti ir nekelk panikos lisdamas i subine valdziagyviams kuri gatava su savo saika suesti visus dar gyvus senjorus kurie skleidzia tiesa apie visus nusikalstamus veiksmus bet jie jau nebijo nes supranta kad kelio atgavlios nera ir emesi fasistyniu priemoniu nes saugo nato su jav krios tauta neprase nes niekas mus nepuola greiciau mes kazka juk gaubicas merkel pardave o sis griozdas tinkavmas tik puolimui o moderniu raketu palyginime tai metalo lauzas uz kuri gzybovska sumokejo MM pinigais o siandien visi kas nenori savanoriskai vergaut is jo tyciojamasi tos pridurku saikos kartu su jav lgbt issigimeliais nusokusiais nuo proto nes surinkti is preriju palaukiu===================================

yja

yja portretas
1 kart paskiepytų 1.704.3.. 2 kartus paskiepytų 1.574.233. Vadinas viso apie 3.278.523 žmonės, na apytikriai. Bet Lietuvoj, 2021 m sausio mėn surašymo duomenimis, gyvena tik 2.795.175 gyventojai ir tai su kūdikiais ir mažamečiais kuriems skiepas nepriklauso. Na atleiskit, bet .... na nesueina man tie skaičiai nors tu ką, net jei surašyti vien tik pilnamečiai

Violeta

Violeta portretas
Kodel neima pavyzdzio is Olandu, ten jau apie 4 men. kaukiu nereikia niekur parduotuvese, ten zmoniu neskirsto i juodus ar baltus, visiems issiunte laiskus su kvietimu skiepytis, bet kas to nedare nevykde jokios prievartos. Nesuprantu, kodel tik Kinijos metodai patinka.

Ryta

Ryta portretas
Nebejuokinkit savo saipolijimais va pas mama fabrikę paskiepiti žmones krenta rudenį sirgo ir dabar serga ir dar tikrinti tik neskiepitus yra juokinga,be kaukių parduotuvėsę nors ir persirgus bet NESINAUDOSIU TOKIA ŽMONIŲ DISKRIMINACIJA!

12

12 portretas
Neskiepyti dabar sėdi namie. Jeigu nueina iki maisto artimiausios parduotuvės, tai su kauke. O paskiepyti, persirgę, su tais pasais, vaikštinėja po visas parduotuves ir be kaukių. TAI KAS KĄ UŽKREČIA IR NUO KO KYLA SKAIČIUKAI? Tai kieno čia tas dabar karantinas?

tai

tai portretas
Labiau panašu į subadytų triušių epidemija.

netiesa

netiesa portretas
ir vakcinuoti ir nevakcinuoti serga vienodai. vakcina vysiskai neapsaugo. domekites mokslu ir mokslininku[ tik ne tu sistemos uzsakytu] isvadomis

>Kur dingo Dulkio 130 pandemijos suvaldymo punktų?

>Kur dingo Dulkio 130 pandemijos suvaldymo punktų? portretas
Dulkys tuos punktus į lombardą nunešė ir užstatė....

Anonimas

Anonimas portretas
Eilinė propaganda...

Duomenų mokslininkas:

Duomenų mokslininkas: portretas
Jūs nekreipkit į mane dėmesio. Aš ne Duomenų mokslininkas. Aš duomenų dundukas. Parašiau, nes gydytojas taip liepė. Sakė: arba rašyk, arba liksi be vakarienės. Ir be pietų dar... Ką turėjau daryti? Pusė Lietuvos parsidavėlių taip gyvena... Toks gyvenimas. Liepia - rašai, sakai, kalbi.

Anonimas

Anonimas portretas
Kauno diena nusirito iki Delfio šū_dų krūvos lygio. Spausdina žydo-masonų užsakytus straipsnius, kursto nesantaika. Skaldo Lietuvos žmones i kastas skiepytas / neskiepytas. 99% straipsniuose melas ir propaganda. Juos reiktų į teismą paduot už nesantaikos kurstymą ir melo skleidimą.

Anonimas

Anonimas portretas
Purvo pylimas jau nesibaigs. Platina virusą visi žmonės, ypatingai aktyvūs su galimybėmis, kurie galvoja, kad jau gali viską, o rezultatus nurašo neskiepytiems. Dar būtų nieko, bet šis skaldymas palaikomas valdančiųjų. Jei dar kas gali, pats laikas paieškoti saugesnės šalies. Ateities perspektyvos nieko gero nežada.

Sušpricinti

Sušpricinti portretas
Laabai pavojingi ir užkrečia , o geras bizniukas kai kam nesibaigia

Kawenskas

Kawenskas portretas
Taip taip burbulas pučiamas toliau, kad gautų pinigų iš Europos sąjungos! V. Balevičius paprastas duomenų rinkėjes, dabar gavo į vokelį biški pinigų, kad nusikalbėtu... Toki žmonės paprastai kaip nebūna reikalingi (prezervatyvai) jų atsikratoma...

mums

mums portretas
Įdomu, kaip propaganda ragins triušius susišvirkšti 5,6,7...dozes?

Gygy

Gygy portretas
Tu ne mokslynikas ,o š ū d o gabalas šlykš tynė

idomu

idomu portretas
Kur dingo Dulkio 130 pandemijos suvaldymo punktų? Apskritai ,kur dingo tas kibaldžiukas, slepiasi po lova?

taigi

taigi portretas
Mokslininkas pagal užsakymą :) Paskiepyta 70 procentų, persirgo apie 15 procentų, bet kalti sveiki žmonės :))) Nėra kur kišti 16 milijonų marmalo dozių?

išsigimėliui" mokslininkui"

išsigimėliui" mokslininkui" portretas
Už tokias kalbas ir už tokias antraštes tamstai reiktų dantis išmalt kartu su Kauno dienos redaktoriais Išsigimėliai kaip jūs drįstat sveikus žmones vadinti grėsme???? Pažiūrėkit į veidrodį neišsivyste padarai pamatysit dar didesnės idiojotų padermės grėsmę.

Greičiau

Greičiau portretas
čia vakcinuotų epidemija, nes jie taip pat suserga ir platina virusą. Ir dar jų niekas netestuoja, nereikia izoliuotis, o visur gastroliuoja ir dalinas šia zaraza.

"mokslininkas"

"mokslininkas" portretas
Tai tas b...s pasirodo jau ir "duomenų mokslininkas".

Špricas \\\\\.../////

Špricas \\\\\...///// portretas
Tam "mokslininkui" nupjauti kiaušius ir papilti druska,dėl dezinfekcjios,kad neužpūliuotų.---Juokdina pasaulį,jau dauguma valstybių (normalių) pripažino,kad tai sezoninė liga,prilygstanti gripui.O mūsų "mokslininkai" tą kvailių smagratį suka dar smarkiau.---Ciniškas G E N O C I D A S.

Zemlius-xulevicius

Zemlius-xulevicius portretas
Čiulpk tu. jeee

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
belvičiau ar išdarysi pasakyti tiesą : mirs net vakcinuoti , tai tik laiko klausimas

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
juoką sukelia tokie mokslininkai kurie net nežino kas bus su kita karta , ir kokie jie gims . Mokslininkas bele papliurpt , o faktus iškraipyti ir nuslėpti esmę .

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
kur praeitų metų statistika kai nebuvo visiškai vakcinuotų ? beje bolt su savo pavežėjais prisideda prie viruso plitimo . Bet valstybinė mafija seimas nei pirštu nepakrutino kad pažaboti nusikalstamą bolt veiklą

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
taip nes virusą įveža ir platina vakcinuoti ir medicinos įstaigos , medikai
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių