COVID-19 užsikrėtė Panevėžio fizinės medicinos ir reabilitacijos centro darbuotoja

Antradienio, liepos 28 dieną, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Panevėžio departamento duomenimis mieste patvirtinti 3 nauji COVID-19 ligos atvejai. Naujienų portalo jp.lt žiniomis, vienas iš šių patvirtintų atvejų nustatytas Panevėžio fizinės medicinos ir reabilitacijos centro darbuotojai – masažistei.

Panevėžio fizinės medicinos ir reabilitacijos centro direktorė Rūta Pranculienė patvirtino, kad vienai iš darbuotojų vakar buvo nustatytas teigiamas COVID-19 testas.

Tai pavienis susirgimas, todėl centro uždaryti neplanuojame.

„Taip, vienai masažistei vakar buvo nustatytas COVID-19 susirgimas. Darbuotoja užsikrėtė kontaktuodama su savo šeimos nariu, kuriam virusas buvo nustatytas liepos 24 dieną. Liepos 25 dieną Nacionalinis sveikatos centras susisiekė su darbuotoja ir liepė jai izoliuotis. Ji informavo mus. Liepos 26 dieną atlikome pilną patalpų dezinfekciją ir valymą“, – pasakojo įstaigos direktorė.

Sužinojus apie užsikrėtimą, buvo sudarytas visų kontaktinių asmenų sąrašas.

„Tai pavienis susirgimas, todėl centro uždaryti neplanuojame. Kai darbuotoja vakar paskambino ir pranešė apie teigiamą jos tyrimą, visus kontaktus, kuriuos ji turėjo, perdavėme Nacionaliniam sveikatos centrui. Šiuo metu visi asmenys yra saviizoliacijoje. Taip pat papildomai atlikome dar vieną dezinfekciją centre. Patys darbuotojai dirbo su apsaugos priemonėmis, todėl, manome, kad daugiau užsikrėtimų nebus“, – naujienų portalui jp.lt teigė centro direktorė R. Pranculienė.


Šiame straipsnyje: Koronavirusas LietuvojeCOVID-19 saviizoliacijavirusas Panevėžyjeužsikrėtė koronavirus

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių