Tokių skaičių Lietuvoje dar nematėme: nustatyta 9490 naujų COVID-19 atvejų, mirė 12 žmonių

Grįžti į straipsnį

Daktaras Mengelė

Daktaras Mengelė portretas
Nesiskiepykite. Krematoriumai nukels į Dausas laimingus ,ką čia kankintis, ten laukia amžina laimė. Svarbu pasirinkti gerai degantį karstą ir baltas drapanas, galima įsidėti į kišenę gintaro gabaliuką.

Anonimas

Anonimas portretas
Papasakokit geriau kaip greitosios važiuoja , ant mirgalkių, varo per miestą greitoji, užkampį kokiam apsisuka ir toliau varinėja , degina kurą.....

Gyv.J.K

Gyv.J.K portretas
Anglijoje niekas neserga,tik peršalimų ,kaip visą laiką ,tokių metų laiku.Nuo ketvirtadienio ir kaukių jokių niekur nereikės o visi kiti apribojimai seniai panaikinti.

Anonimas

Anonimas portretas
Jeigu peršalimas vadinamas korona,tada nėra ką ir kalbėti,bepročiai yra visi tie kurie taip galvoja ir nori ,kad kiti taip galvotų.Simuliantu priviso todel nėra kam dirbti.

Vardenis

Vardenis portretas
Apklausa Anglijoje: du trečdaliai su „Omicron“ teigia, kad anksčiau sirgo Covid.

Bukas ir bukesnis

Bukas ir bukesnis portretas
Čia antivakserių išrastas "skiepijimosi" būdas. Sėkmės!

4

4 portretas
Žymiai daugiau užsikrečia vakseriai negu antivakseriai. Didžiausia antivakseriu pusė yra neutralus COVIDui, jiems koronavirusas, kaip stiklinė vandens isgerti, jokios žalos

VAGIE KEPURE DEGA

VAGIE KEPURE DEGA portretas
VAGIE KEPURE DEGA> O KARALIUS YRA IR BUVO NUOGAS. TUOI NUKRIS KARŪNOS> KARALIAI TUOI BUS PAKARTI>>>

Pudra i akis nuo pat pirmo karantino

Pudra i akis nuo pat pirmo karantino portretas
Pudra i akis nuo pat pirmo karantino. Politinis bizniuko lobistinis šou tesiasi. Cenzura ir manipuliacija non stop. O ra kur trauktis tiek prisidirbus?

faktas

faktas portretas
Dūlkio radijas praneša - rekordas fiksuotas dėl techninių trikdžių, rusų hakeriai puola :)

tai

tai portretas
> kažkaip. Verslas farmacijos korporacijoms, laidojimo firmoms kas liko nuo stalo. 300 milijardų per metus užkalė, o valstybės dar liko skolingos, ateityje pasaulį valdys farmacijos korporacijos.

Kazkaip

Kazkaip portretas
mazai pelno laidojimo firmoms,neziurint skelbiamu skaiciu... Visai nesirupinate verslu,ponai!

AAA

AAA portretas
Suprantama, artėja Vasario 16-ji, turi būti kokia nors priežastis įvesti karantiną. Kitaip vėl tie nežmonės trukdys Žmogui kalbėti:(

badesi

badesi portretas
ne ispruse

Anonimas

Anonimas portretas
zmona gavo 3 ir serga !! as ANTIKAKSERIS ir NESERGU !!! va taip MARMALINIAI ziuresim po 6 men kas bus DDDD

Vakseris

Vakseris portretas
Aš jau savo galvą seniai galandu sekančioms dozėms. Priimsiu tiek dūrių, kiek reikės, kiek partija ir vyriausybė pasakys.

pritariu

pritariu portretas
LOBOTOMIJA jus išgelbės nuo COVID slogos - pasitikėkite "mokslu".

Ponai,

Ponai, portretas
nesistenkite debilų vakserių įtikinti, kad jie nėra debilai. Tai beviltiška. Mokslas seniai nustatė, kad kvailiui negalima sakyti, kad jis toks, nes nepatikės. Tuščiai laiką tik sugaišit.

>taigi

>taigi portretas
tu gimei zombiu ir mirsi zombiu

DV

DV portretas
"Tokie skaičiai" - tai sudėti šeštadienio, sekmadienio ir pirmadienio teigiami testai. Taigi nėra jokio rekordo, kaip nebūdavo "rekordų" ir pernai.

Anonimas

Anonimas portretas
yra žmonių kurie ir prie grabo sėdėdami šauks, kad niekas nemirė

taigi

taigi portretas
Kaip manote, kodėl slepiama, kiek iš susirgusių COVID yra subadyti zombiai?

sernas

sernas portretas
SIMONYTE uzkrete Kauna nuvaziavo su savo ,,,,,bliuska,,,,. ji jau yra uzkresta pastoviai su ja tai ir gavosi tokie skaiciai cia jos svajone buvo jau senai 9000 o dabar ruos sventem karantinus iki kovo 13d pildoso koncervu svajones

vilte

vilte portretas
na tai kur to stebuklingo marmalo veikimas????As manau,kad sitas tirpalelis ir skatina liga.O skaicius galima rasyti is lubu,kad vasario 16 nebutu neramumu

na

na portretas
pasiskiepiję tikrai labai serga...kirpėja pas kurią lankausi po trečio skiepo guli su 39 pusseserė po trečio su 40 draugė po trijų skiepų irgi serga....o visi kiti serga dėl to, kad nereiktų marmalo leistis į savo organizmą ...vat čia didžioji dalis turi eiti į darbus verčiami skiepytis, tai geriau tipo suserga, ir atsikrato tų skiepų bent kuriam laikui. O dar kiek pripaišo širdininkam, vėžininkam ir kitiems sergantiems kitomis ligomis. Baikit juokit žmones visi ne durni pasikalba su paskiepytasis ir visi žino kaip viskas vyksta. Čia tik kokia 80 metė gal ir tiki šia Švabo propoganda...

bob

bob portretas
speciali daro kad uzdrausti ivesti karantina ir vasario 16 konservai svesti drasiau

S.S.S.

S.S.S. portretas
tai skaičiai ir didės, nes gi dabar turint kontaktą nereikia izoliuotis darbe. O kadangi omikronas ta pati sloga, tai tų sloguojančių pilna bus. Sirgs, prasirgs ir pasibaigs viskas. Plius dar ir sergantys galės dirbti, tai labiau prisidės prie skaičiukų didėjimo. Tad viską sudėjus kartu testavimas logiškai nebetenka prasmės, nes tai tik skaičiukai, kurie nebeturi jokios įtakos. Lygiai taip pat ir su GP. Jeigu jau duotas leidimas sergantiems dirbti, tai jie ir dirbs ir parduotuvėse apsipirkinės, kontaktus turėję lygiai taip pat. Tai ir GP nebeturi prasmės. Bet aišku yra dar naiviai tikinčiųjų valdžia ir baisiuoju virusu ir kaltina nepasiskiepijusiuosius, nors realiai patys pasiskiepiję ir yra faktorius dėl kurio vyksta plitimas staigus.

VILNIETIS

VILNIETIS portretas
NA VA PIS APKRETE VISA KAUNA BE RESPIRATORIAUS REZE KALBA BUCIAVOSI OT SIMONYTE DABAR VER VISKA ANT SELO KONCERTO HA HA?:)))

azuolas

azuolas portretas
tai kad serga visi skiepyti mano giminaite 3 gavo serga jos dukra 2 gavo serga cia mano artimi zmones tai kam badytis vistiek sirgsi jauni zmones o kita ta vakcina jusu jau pasenusi ir su ja notite zmones nuodyti gal visai smegenu nebeturite per tuos milijonus jus

Anonimas

Anonimas portretas
Švabas Tabore jau šeštą dozę daliją- NEMOKAMAI. Paskubėkite , dozių kiekis ribotas, o sekančios bus mokamos.

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
> Svarbiausia......Gerbiamasis, esate ne tik mažo raštingumo, kas akivaizdu, bet ir menko intelekto individas.

to liksiu neskiepintas??tol liksi

to liksiu neskiepintas??tol liksi portretas
Kol sutvarys sliekai,ir kurmiai??????

Liksiu

Liksiu portretas
Paskutinis neskiepytas ,bet vistiek nediskiepysiu kam man to reikia ,jeigu esu visiskai sveikas. Skiepas turi apsaugoti pilnai nuo covino ,tik kodel to neivyksta ???

Svarbiausia,kad dvesia mazarasciai kaimu dveselenos??

Svarbiausia,kad dvesia mazarasciai kaimu dveselenos?? portretas
Kurie vis maziau loja,pries skiepus,nes jau daugelis nustipe??

Užkriesk kitus

Užkriesk kitus portretas
Ministras sakė, sergi eini į darbą.

O kiek

O kiek portretas
Susirgo neskiepytu,vieno antro ,trecio ketvirto skiepo gaveju,kurrrr jų skaiciaiiii ????

Anonimas

Anonimas portretas
N E P I S K I T proto uzrurytiems baudziauninkams. Jie jau nebijo ir NETIKI jusu ,isgamos .,,statistikom,,. Atrodo reikes sita fasistini rezima iskarti jeigu nenustos psichuoti su slogu pandemijom.

Skaiciai

Skaiciai portretas
O kur gripo,bronhito,virsutiniu kvepavimo taku susirgimai ,viska matyt priskiria covinui? O skaiciai ir kitka valdanciuju jau senai tapo melagiena.

Mazeja antivaxiniu dveselenu,kurie bando

Mazeja antivaxiniu dveselenu,kurie bando portretas
Pakomentuoti,savo dauniskas nesamones?tuoj manau visi nudves...

Ne ligonis

Ne ligonis portretas
Kol kiekviena sloga bus laikoma covidu ar omikronu, tol egzistuos pandemija, kaukės ir visos kitos nesamonės. Jau pusė Lietuvos persirgo, kita pusė pasiskiepijo, o sergančiųjų nemažėja? Kažkas čia ne taip, kažkam labai reikia šitų skaičių. Tikriausiai šitie skaičiai labai pelningai konvertuojami į pinigus?

Antiantanas

Antiantanas portretas
Girdejau neskiepytus saudys.

idomu

idomu portretas
O man įdomų, kokia kaina 6 "nemokamų" dozių eksperimentinio tirpalo su visa tiekimo bei sumarmaliavimo infrastruktūra, juk jau akivaizdu, kad 6 dozės bus mažiausiai. Dar įdomiau, po kiek narkomanams bus pardavinėjamos 12,13...18 dozė?

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
> anonimas. Na taip, nepatenka skiepyti su trombais smegenyse ir miršta tarpuvartėse dėkodami partijai ir vyriausybei už švabo taboro suteiktą nemokamą dozę.

Anonimas

Anonimas portretas
skiepų ir gydymo kaina skiriasi. O per tokius agresyvius gudručius į ligonines nepatenka nekalti žmonės, sergantys ne tik kovidu.

Super

Super portretas
Tegyvuoja Kauno Kovidiankos kultūros sostinė,masiniai renginiai, koncertai, spektakliai ar sumokėjo Šveikas bauda dėl respiratoriaus nedevejimo??

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
TAM AŠ Sakote susirgę neskiepyti turi susimokėti už gydymą? Išsigimėli, o tu mokėjai už marmalo dozes kurias gavai į savo makaulę, juk nemokamai- už mūsų pinigus. Jei marmalą gavai nemokamai ir sugebėjai susirgti, tai gydykis pats, du kartus nemokamai nebus :)Tie zombiai realiai nuo marmalo tapo demenciniais imbicilais.

girdėjau

girdėjau portretas
Zombiai su dviem švirkštais smilkinyje skelbiami ANTIVAXSERIAIS :)

4

4 portretas
Visa gyvenimą tokie skaičiai buvo šalto laiku, tik niekas ne skaičiavo ir ne reklamavo kaip dabar.

taigi

taigi portretas
> AŠ Serga tiek skiepyti, tiek neskiepyti, ligoninėse guli tiek skiepyti, tiek neskiepyti, miršta nuo covid tiek skiepyti, tiek neskiepyti, tik nuo eksperimentinio tirpalo mirštą vien skiepyti , trombukai retina tikinčių "mokslu" gretas, o juk mokslas ne dogma, juk neseniai gydė gyvsidabriu, elektra, darė lobotomiją ir tada zombiai aiškino esą tai "mokslas". Žinoma mokslas - eksperimentinis, o jūs eksperimento žaliava. Apsičiupinėk, gal jau tapai antivaxseriu, juk du skiepai turi 0 poveikio, reikia trečio, neabejotinai bus ketvirtas sustiprinti sustiprinamąjį trečią, kuris sustiprino antrą, kuris sustiprino pirmą ,o perspektyvoje laukia ketvirtas bei penktas, apie juos jau palengva kalba - pratina, sako bus labai tobuli VIPiniai.

Tai (ar) tam AŠ

Tai (ar) tam AŠ portretas
Kokioj ligoninėj gulėjai? Bangų gatvėj? Ir išleido? Būtų mano pamaina - nebūčiau išleidęs dar kokį pusmetį.

Jūs čia rimtai?

Jūs čia rimtai? portretas
3 dozė veikia.Kuo daugiau eksperimentinės chemijos naudotojų,tuo skaičiai didesni,kaip ir kitose šalyse,kur žmones prievartauja dalyvauti eksperimente.Ir nereikia pamiršti,kad gavusius 2 dozes,bet nustojusius galioti valdžios švablervės paskelbė neskiepytais.

AŠ portretas
Kai pagulėsi ligoninėje ir apie gerą verslą užmirši. Tai ,mačiau pati, tik sirgau kita liga.Neguldyti tu antivakserių į ligonines. Tegu serga namuose. Jie serga savo noru ir užimavietas kitu pacientų. O lova ligoninėje kainuoja daug. Ir rėkiate kur pinigai? Tai jūsų mulkiu amatas.

mirė dar 12 žmonių

mirė dar 12 žmonių portretas
Kiek iš jų dėl to kad paskiepyti tais nuodais?

taigi

taigi portretas
Geras verslas.

ir ką?

ir ką? portretas
Kaip galima tuos skaičius matyti? Jie tik lietuviškose medijose...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių