Skaičiai auga: per parą patvirtintas 2861 naujas COVID-19 atvejis, mirė 28 žmonės

Ką padaro valdantieji tokius rezultatus ir turime.

Ką padaro valdantieji tokius rezultatus ir turime. portretas
Dabar aiškėja kodėl tiek daug užkrėtimo atvejų. Tai pasekmės visų nesąmoningų draudimų ir ne laiku padarytų ribojimų pasekmės .Kai yra spėliojama ir žmonės tampa bandomaisiais ,o neišmanantys daro kas į galva šauna ,ar klausoma ,,gerų ''ekspertų. Rezultatai kalba už save.

DL

DL portretas
IMF ir WEF kalba apie finansinės sistemos pakeitimus, daromi rimti veiksmai su XRP blockchain sistema. Todėl atsiranda didelis potencialas. Dalinuosi, nes noriu pagelbėti kitiems, pats labai tikiu potencialu, norisi, kad ir kiti bent jau žinotų apie tai ir turėtų pasirinkimą, ką daryti. Informacija: drive(.)google(.)com/drive/u/1/folders/1YpIKrYhP-lOHcn23L-rfS5tsG_Qk0-Ox (trinti skliaustelius).

Vat iš kur užsikrėtusių statistika

Vat iš kur užsikrėtusių statistika portretas
Paskiepytas nuo Covid žmogus mažiausiai 3 sąvaites (o gal ir visą laiką...) platina Covid užkratą. Paskiepytų (priverstinai) žmonių Lietuvoje - 66%. Kas antras žmogus platina Covid. “Dėkokite” už tokius įstatymus Seimą.

Dėdė Ignui

Dėdė Ignui portretas
Nuo savo pradedančių pūti smegenų, pradedi mutuotis. Atmink, septintu skiepu (jei dar ištempsi) būsi čipuotas. Tave valdys kaip marionetę, kol tapsi zombiu.

Klausimas

Klausimas portretas
Tarp mirusiųjų nuo COVID-19 buvo nepaskiepyta arba paskiepyta nepilnai 24 žmonės. Jūs parašykit kiek is tu žmonių buvo išvis negavę tų bandomu vaistų taip vadinamos vakcinos. Ir pažiūrėsim kiek lieka tu neskiepytu? Kam suplakat viską į vieną?

4

4 portretas
Dėl galimybių paso pradėjo visi skiepytis ir iškart visi silpnesnio imuniteto žmonės užsikrėtė, čia kaip diena viskas aišku

Po velniu!

Po velniu! portretas
Iš kur tokie skaičiai jug šitiek žmonių pasiskiepije keliom dozėm ir šitiek susirgimų ir mirčių. Ar čia nebus tie skaičiai iš piršto laužti. Pakol niekas nebuvo paskiepytas nebuvo ir tiek susirgimų

ANGLIJOJE VISKAS VYKSTA

ANGLIJOJE VISKAS VYKSTA portretas
CIA ATSIRANDA DURNU KOMENTARU, KAD BASEINE PILNA ZMONIU. JEI BIJOTE BAILIiAI VISKO, TAI SEDEKITE IR TOLIAU BIJOKITE VISKO, KAS JUMS NELEIDZIA. SEDEKITE, SKIEPYKITES IR BIJOKITE TOLIAU. IR NELYSKITE LAUK. TIESIOG BIJOKITE VISKO. NUO TO TIK VALDZIAI GERIAU.

VISI PRASIRGSIME

VISI PRASIRGSIME portretas
IR DAR AUGS IR AUGS. KLAIPĖDOS BASEINAS SAUSAKIMŠAS. JOKIOS KONTROLĖS PAŽIŪRĖKITEKAS DAROSI VAKARAIS. Pilna pilna. Mokyklose mokiniai sėdi atskirose klasėse, o į ekskursijas vežami vienu autobusu 2-3 klasės.

Nebesuprantu

Nebesuprantu portretas
Ar 70 proc paskiepytu ar 20 proc kodėl skaičiai vis dar tokie kosminiai? Kas čia negerai?

balievič

balievič portretas
Dirbam, dirbam..

To10 33 28

To10 33 28 portretas
Tau kaimieti į galvą reikia skiepo

Rasykit

Rasykit portretas
Kiek iš 2861 pasiskiepijusiu? Visi? Ar 99 proc.

pyderui anonimui

pyderui anonimui portretas
varyk i morga; tau visus duomenis pateiks mirusiu))); idiote varyk skiepytis kol gyvas nekliedejas cia!!!

By. Rka paklojęs

By. Rka paklojęs portretas
CHA CHA CHA..... GERAI TROLYNAT :-))))) PARODYK MAN VISUS DUMENIS 28 MIRUSIU !!!! KUR YRODYMAI ???? BET LaNSBergyS tai gyvas ? :-/ AŠ noriu TOKIOS WAKCYNOS

AnI nuomonė.

AnI nuomonė. portretas
Niekas jūsų nebaido antivakseriai , bet mąstymo pas jūs jokio. Čia ne šiaip komedijos. Už Domeikavos kaimas Kauno rajono.Darželyje pasiskiepijusi dukra užsikrėtė nuo vaikų ir persirgo nežymiai. O mama nesiskiepijo ir jau po žeme. Tai jūs taip atsikratote artimaisiais ir pačius savimi. Rašau ką žinau. O tokių mirčių žinau ne vieną. Ir jokios reklama mano neužsakyta.

dėdė Ignas

dėdė Ignas portretas
SOS!!! 2861 užsikrėtė, 28 mirė, 24 iš jų neskiepyi! Negi dar gali būti abejingų savo ir kitų savo artimųjų likimui? Tik teroristai-savižudiai taip gali elgtis. Nelaukite, kol jums plytos ant galvų pradės kristi... SKIEPYKITĖS!!!

Jah city

Jah city portretas
katik mano motina numire nuo covid 19; buvau antivaxer....; bet daba pakeiciau nuomone; butinai eisiu skiepytis

Be baimes

Be baimes portretas
siandie mano drauga pagulde i ligonine....; plauciu ventiliacija nepadeda....; buvau antivakceris....; bet daba begu skiepytis...; sekmes...

Tai

Tai portretas
Ar yra logikos, kai korono virusu serga vaikai, o skiepytai jų mamai net karantinuotis nereikia. Taigi visiškai nerūpi kiek suserga ir miršta, rupi tik ar susiskiepiję.

pypenas

pypenas portretas
NE..............IT ŽMONĖMS SMEGENŲ............??????????????????????

Patarimas

Patarimas portretas
Dabar bus vaikų atostogos, galėtų pratęsti jas 2 savaitėm, kaip pernai, pertrauką ilgesnę padaryti, vis mažiau užkrato būtų.

Be baimės

Be baimės portretas
Kiek norit tiek bauginkite savo statistikom. Įsitikinome, kad miršta nuo nuodų vakcinos.

?

? portretas
kur zemlys?

k

k portretas
KOKIO AMZIAUS ZMONES ,KOKIOSE LIGONINESE ,KIEK PASKIEPYTU,BENT VIENA DOZE,KIEK PERSIRGUSIU,,KODEL NESKELBIAMA TAI IDOMU AR VEIKIA SKIEPAI

TAIP ISEINA, KAD TUOJ ZMONIU NELIKS.

TAIP ISEINA, KAD TUOJ ZMONIU NELIKS. portretas
JEI SIMTAIS KAS DIENA MIRSTA. LIKS TUŠČIU NAMU. PERNAI SOKO IŠSIŽIOJE, O SIEMET MARINA.

Jah city

Jah city portretas
Jai tai rimtai,tiek mirsta.. tai tik del vakcinos,bet valdziai nesvarbu,kiek zmoniu ir nuo ko. Svarbu plana ivykdit su vakcinon,bet kokia kaina. O kad puse Israele ,sirdinnkais tapo,jauni zmones 27 36. Bet… planas yra planas.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių