Ar galima padovanoti sveikatą?

 • Teksto dydis:

Artėja gražiausios metų šventės. Jų proga visuomet norisi savo brangiems žmonėms dovanoti tai, kas geriausia. O ar galime mamai, tėčiui, draugui ar kaimynui padovanoti sveikatą ar geresnę savijautą? Paraginti juos pradėti rūpintis savimi galime nuo paties paprasčiausio kasdienio dalyko – vandens vartojimo!

Vandens trūkumas – daugelio negalavimų priežastis

Kiek, kodėl ir svarbiausia – kokio vandens turėtume gerti? Apie tai pasakoja gydytojas chirurgas Gintautas Laurinavičius.

„Kuo mažiau vandens geriame, tuo organizmas greičiau ir sausėja, ir rūgštėja. Žmogaus organizme vykstant medžiagų apykaitai susidarančios atliekos – rūgštinančios medžiagos, sukeliančios oksidacinį stresą – turėtų būti išplaunamos vandeniu. Tačiau kai jo geriame nepakankamai, atliekos kaupiasi ir teršia organizmą“, – įsitikinęs gydytojas G. Laurinavičius.

Pasak kauniečio gydytojo, toli ieškoti pavyzdžių nereikia – taip nepasišalinusios organizme kaupiasi druskos ir formuojasi kaulų ataugos, daugėja „blogojo“ cholesterolio, užkemšančio kraujagysles, žmogus gali susirgti akmenlige, cukriniu diabetu ir kt. ligomis. Pasak kauniečio gydytojo, organizmo rūgštėjimas – daugybės ligų ir senėjimo priežastis, todėl labai svarbu išlaikyti tinkamą rūgščių ir šarmų pusiausvyrą.

Šarminis vanduo – kas tai?

Būdas, kaip gaminti šarminį vandenį, žinomas jau pusšimtį metų. Tuomet žmonės naudingą šarminį vandenį vadino „gyvu“, o rūgštinį – „negyvu“. Tokį vandenį galima pasigaminti vandens jonizatoriumi. Jonizuotas vanduo gaunamas elektrolizės būdu. Įpylus vandens į jonizatorių, vienoje indo sekcijoje prie katodo kaupiasi teigiami šarminių metalų kalcio, magnio, natrio, kalio (jonizuotas šarminis vanduo), o prie anodo – neigiami chloro, fosforo, sieros ir vandenilio (jonizuotas rūgštinis vanduo) jonai.

Jonizuotas šarminis vanduo išsiskiria savo takumu, jis daug lengviau nei įprastas vanduo prasiskverbia per membraną, todėl atitinkamai pernešama daugiau maisto medžiagų. Šarminis vanduo taip pat perneša daugiau deguonies, todėl suteikia energijos, lengviau išplaunami toksinai. Taip pat labai svarbios jonizuoto šarminio vandens stiprios antioksidacinės savybės, kurios neutralizuoja laisvuosius radikalus, kurie gali būti rimtų sveikatos problemų priežastimi.

Kam naudingas jonizuotas šarminis vanduo?

Jonizuotas šarminis vanduo profilaktiškai naudingas tiek sveikiems, tiek sergantiems įvairaus amžiaus žmonėms. Jis tinka sergantiems širdies ir kraujagyslių ligomis, po patirto infarkto, insulto, įvairių trombozių. Toks vanduo skystina kraują, daro jį takesniu, neleidžia sulipti eritrocitams, teigiamai veikia odą, stabdo senėjimo procesus organizme, teigiamai veikia imuninę sistemą, padeda kenčiant dėl vidurių užkietėjimo. O štai sergantiems diabetu šarminio jonizuoto vandens vartojimas gerokai sumažina insulino poreikį. Jonizuoto šarminio vandens vartojimas turi teigiamos įtakos ir esant degeneracinėms stuburo bei sąnarių susirgimams.

Rūgštinis vanduo taip pat vertingas

Elektrolizės metu gaunamas ir rūgštinis vanduo, kuris ypač aktualus šiuo laikotarpiu, nes pasižymi baktericidinėmis savybėmis, todėl tinka naudoti dezinfekcijos tikslais. Namie, pavyzdžiui, šiuo vandeniu galima dezinfekuoti rankas, valyti paviršius, odos pažeidimus, skalauti gerklę.

Unikali funkcija – sidabringas vanduo

Jau daugiau nei 25 metus Lietuvoje gaminamu vandens jonizatoriumi galima pasigaminti ir sidabringo vandens. Sidabro jonai pasižymi baktericidinėmis savybėmis, tad toks vanduo jums tarnaus kaip puikiausias antibakterinis vaistas. Taigi tai puiki apsauga nuo virusų ir bakterijų, siaučiant gripui, peršalimo ligoms, taip pat ir jų profilaktikai. Jei jūsų kolektyve siautėja virusai – gerkite sidabringą vandenį. Jei vaikai daželiuose dažnai serga – tai taip pat puiki profilaktikos priemonė.

Šventės – tai puikus metas nudžiuginti savo artimuosius. O geriausia, ką galime dovanoti jiems – tai sveikata ir gera savijauta!

30 eurų nuolaida visiems vandens jonizatoriams iki gruodžio 31 d.

Įsigyti galite:

• el. parduotuvėje www.vandensjonizatoriai.lt;

• salotų bei žaliųjų kokteilių bare „Fresh Post“ Kaune, verslo centre „Magnum“, Karaliaus Mindaugo pr. 38, I-V nuo 9 iki 18 val.

Informacija tel. 8 655 35398NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių