Vaistinėje apsilankęs Stano dar negali atsigauti: man pasidarė gėda

As

As portretas
Esu girdejusi kad Norvegija dar 2 pasaul.karo metais buvo prisiruosusi begalę zuvù taukų o dabar tiesiog juos supilsto ir eksportuoja kaip gerą produktą

Elena Rutkovski

Elena Rutkovski portretas
Aš ir galėdama sau leisti , nusipirkti žuvų taukų jų net neperku, nes tai esą grynas brudas kurį tik geri o jokios naudos nematai , tik alia toks įsitikinimas vartosiu tai čia ojojoj kaip man bus gerai ir būsiu sveikas - šioks toks pamokslas ačiū už galimybę išsakyti nuomonę ... :)

GODA

GODA portretas
ZUVIES TAUKAI TAS PATS SUDAS KAIP IR VISI KITI VITAMINAI

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Tačiau visi komentarai tikslūs Lietuva mūsų skriaudžia varkšus lietuvaičius oturtuoliai bujoja

Airija

Airija portretas
Airijoj vaitai pigus. Jei yra vaistai, kad ir vitaminai kuriuos naudoji gali issirasyti nemokamai pas gydytoja, kitu atveju perki. Kainos pvz kaip paracetamolis 3 pakeliai uz 1£. Ziurejau kiek kainuoja zuvies taukai, kaina nesikandzioja. Paprasti po kelia svarus, geresni iki 10£ bet per akvijas per puse nukrenta kaina. Buvo tokie zuvies taukai kuriuos siuntem i Lieruva, nes ten neipirko o cia jie po 13-15£, bet jau aukstos kokybes dar uztaikem ant akcijos kur 2 perki 3 nemokamai gauni. Kaip jums kainos?

Op

Op portretas
Prekybininkų apetitas begalinis. Reiktų LT Baltarusų batkos tvarkos. Žmonės pasiskundė, kad maistas brangus, buvo sušauktos visos institucijos , gamintojai, pardavėjai ir viskas tikrinama kodėl taip yra, o LT... Kavos bizalo puodelis 2,50 ( Venecijos centre 1,5€). Per išpardavimus LT gyventojai į Norvegiją skraido apsipirkti, nes ten daug pigiau nei lietuvoje. Gėda.

Anonimas

Anonimas portretas
Kas buvo litais ,tai dabar eurais ir tegul valdzia neaiskina ,kad atpigo.APETITAS VIS TOLIAU AUGA.Tik kazkodel pensijos sumazejo per puse ir algos taip pat.Jei mano pensija buvo kaip pav 700 litu ,tai ir turejo likti 700 euru,o kas dabar zemiau skurdo ribos.Dadeda kelis eurus ,o po to sako -pakelem ,net zvakem neuztenka.

Ggg

Ggg portretas
Ir už ka mokėti mokesčius kad sulaukus pensijos amžiaus eiti prie parduotuviu prasyti kapeiku pragyvenimui?

Opa opa i europa su sikna nuoga

Opa opa i europa su sikna nuoga portretas
Lenkai protingi napig jiem tas euras

ne 80 o 8

ne 80 o 8 portretas
atsiprašau

sesuo iš vokietijos

sesuo iš vokietijos portretas
parvežė vitaminų nėščioms mamoms -čia kainuoja 24 eurai o ten 80- visiškai tokie patys ir tas pats kiekis

Buhalteris

Buhalteris portretas
EURO MYLĖTOJAMS. Tai, kas anksčiau ant tos Lietuvos kainavo, pvz., 10-20 litų, dabar kainuoja 10-20 eurų (?!)... O atlyginimai ir pensijos tokios pat kaip Vakarų Europoje?! Taigi. Susikiškite savo šlykščius liežuvius į savo užpakalius ir tylėkite!!!

Kiek neišmanėlių

Kiek neišmanėlių portretas
Ir iš kur imasi tokie gluši,kaip kurių komentarų rašeivos?Prisimena Brazausko laikus,betgi tuomet vaistai buvo daug kartų pigesni.Tai ką jūs neišmanėliai pliurpete?Yra besmegenių,kuriems niekada nebuvo ir nebus gerai.Tai,jeigu minite Brazauską,matomai turite galvoje,kaip jis buvo pirmasis CK sekretorius,tai tuomet vaistai kainavo kapeikas.Bet jums buvo negerai.dabar tie vaistai pabrango dešimtis,o kaip kurie ir šimtus kartų-jums vėl negerai.Tai kada jums bus gerai? Taip,dabar vaistų kainos daug kam tiesiog neprieinamos,bet tai niekam nerūpi.Aligarkams svarbu tik pinigai.

Anonimas

Anonimas portretas
Doppelherz aktiv Magnez Retard 400, Lenkijoje apie2,80 eur .Lietuvoje vaistinese apie8 eurai va koks skirtumas

stai Lenkijos vaistiniu nuorodos

stai Lenkijos vaistiniu nuorodos portretas
paziurekite ant kiek ten vaistai ir maisto papildai pigeni. www..doz.pl www.nowafarmacja.pl www.aptekagemini.pl

stai Lenkijos vaistiniu nuorodos

stai Lenkijos vaistiniu nuorodos portretas
paziurekite ant kiek ten vaistai ir maisto papildai pigeni. www..doz.pl/apteka/ www.nowafarmacja.pl www.aptekagemini. www.doz.pl

alyvuogiu aliejus dar sveikeu

alyvuogiu aliejus dar sveikeu portretas
nei tie zuvu taukai sudetis ta pati.

> LR piliečiui ir jo komentatoriui.

> LR piliečiui ir jo komentatoriui. portretas
Euras nieko dėtas čia ir žmonių užvesti - klaidinti nereikia. Pinigas yra pinigas, kuo jį bevadinsi, kad ir "šūdiniu". Popierinis pinigas buvo sugalvotas dar Prancūzų karalių laikais, kaip pažadas vykdyti prievolę atsiskaityti "skolos ar įsipareigojimo raštelis". Šalies finansinė nepriklausomybė priklauso nuo to ar šalis gali ar ne gali spausdint popieriukus - alia "pinigus". Lenkai prispausdina popieriukų nieko nepadengtų ir paleidžia į vartojimą, taip jie iš dalies reguliuoja šalies konkurencingumą. Amerika su Doleriu, Europa su Euru ir kt. šalys daro tą pat. Pvz. šiandien turi 100 EUR, bet Europos centrinis bankas į rinką įmetė dar vieną naują 100 EUR banknotą, kaip pažadą. Kiek realiai dabar turėtų būti EUR vertė? Matematiškai 50 EUR (nes jau dvi tos pačios vertės kupiūros), bet kadangi žmonės tiki pažadais ir tikimybė, kad piniginės kupiūros vienu metu ir toje pačioje erdvėje bus panaudotos tuo pačiu laiku yra beveik lygi 0, tad reali spausdinto pinigo vertė max. iki 25% sumažėja

senjoras

senjoras portretas
taip baisu , gal iš tikruju reikia valstybiniu vaistiniu, nes dabar privatinikai, kokias nori kains, tokias pasiskiria ir dar tyčiojasi iš žmoniu su savo akcijom.. o patys savininkai nežino nei kur lėkti per pasaulį, nei kur gyventi, nei kur vaikus siust mokytis, nes pinigai plėšia kišenes... ir kur valdžios pažadai prieš euro įvedimą, kad niekas nebrangs? ar anksčiau kad ir tie minėti žuvu taukai kainavo virš 20 litu?

Anonimas

Anonimas portretas
broliai ir seses, ateis laikas kai mes tuos burzujus krausime kaip malkas ir apipyle benzinu deginsime. Tai bus tautos aukos demokratijai. Zinos sutraukos kaip gerti liaudies krauja.

> LR pilietis

> LR pilietis portretas
euro įvedimas buvo toli gražu ne mūsų kvailystė, bet konkrečių prasisukusių ant to asmenų gudrus sprendimas

SAKES

SAKES portretas
suprantu vaistai bet kaip remonto ar statibu medziagos ir priemones pabrango siaubas

LR pilietis

LR pilietis portretas
Visada buvau prieš euro įvedimą. Ne todėl, kad esu labai išmintingas, tiesiog jaučiau, jog tas valdžios skubinamas euro įvedimas mums dar atsirūgs... Kažin, kodėl lenkai, būdami tokie gudrūs biznieriai, neįsivedė euro? Na, klausimas, gerbiamieji, retorinis. Jie nebuvo tokie kvaili kaip mes.

Oi oi.....

Oi oi..... portretas
Ko čia nustebo.....turiu galimybę pirktiVokietijoje.....tie patys Deischman batai Lietuvoje brangiau 30eurų....rūbų kainos skiriasi vos ne dešimt kartų.apie maisto produktų kainą ir kokybę net nediskutuojama....mažiau klausykitės bankininkų ir psiaudo ekonomistų.kad Lietuvoje pigu.kad darbo našumas žemas....

senelis

senelis portretas
Pasiklausikite ką kalba valstybės statistikos dapartamentas ir banko analitikai,kad kainų vidurkis Lietuvoje per metus didėja apie 2-3 procentus,panašiai,kaip infliacija.Bet realiame gyvenime visai kitaip kainos kyla,o jau apie paslaugas ir kalbėti nėra ko?Kodėl valdžios žmonėms ir seimūnams tas nesimato,todėl kad jie pasikelia algas,priedus prie atlyginimų,nekainuoja transportas,nes mes visi apmokame,todėl kainų augimas,jiems jokių problemų nesukelia,jų didžiausias galvos skausmas kaip išsilaikyti valdžioje.Pasižiūrėkite,kokia užvirė kova dėl europalamento ir visi kaip susitarę eina tenai ne dėl didelio atlygimimo,o kovot,kad mes tie vargšai pensininkai nenumirtumėme! Pasžiūri į jų abrozdėlius ir norisi nusikeikti,tie nutukote, kad grįžę, greit pro duris nebepralendate,tai gal taip atsipenėjote nuo sunkaus darbo?

Vika

Vika portretas
Visu tu papildu yra taip ispustos kainos, kad atrodo perki kazkokius ypatingus vaistus nuo ypatingos ligos. Seniai neperku jokiu papildu,nes manau,kad tai yra pinigu metymas i bala. Pirma reikia isitikinti,ar tau ju reikia,o tik po to eiti i vaistine. Nusiperki, geri geri, o jokio pagerejimo, pvz. sveikatos sustiprejimo, nejauti. Tik gydytojas, padares tyrimus, gali pasakyti, kokiu papildu reikia (jeigu reikia), o siaip geriausia naturalus - iv.darzoves ir vaisiai.

Juokinga

Juokinga portretas
gal jis iš dangaus iškritęs, kad taip viskuo stebisi, ar 1-a kartą į vaistinę užėjo, kad kainų nezino, atradimą mat padarė Čia tau ne dainuška sukurti ir pinigus už tai gauti!

Aš+

Aš+ portretas
Aš perku žuvų taukus tik tada, kai būna akcijos. Specialiai jų nesivaikau, jos per tiek raklmų ir taip mus randa :) buteliuko skystų taukų užtenka ~50 dienų. Ar brangu vienai dienai 0.1-0.13eur? Na nemanau. Perku geriausius, o ne kažkokius neaiškius. Bet ateity (kai dukra bus labiau paaugus) vaistų trauksim į Lenkiją. Ten kainos jų tikrai super geros. Tuo pačiu ir maisto kokio pasistversim. Uždirba mūsų šeima ~3k eur, bet kažkaip užkniso kiekvieną mėn išleisti tik maistui po 500-600 eur., kai iki euro išleisdavom po 500-600 lt. O perkam tą patį, gal net mažiau.

Juozas

Juozas portretas
Mieli zmones, nebukit kvaili ir nepirkit jokiu tariamu PAPIDU, tegu jie sukirmija vaistinese, o zmones uz kelis eurus geriau nusipirkti sveikesnio - naturalesnio maisto.

Pensininke

Pensininke portretas
Saunuolis Stano, kad netyli, nors visiems ir zinoma , kad farmacija pinigu godumui neturi ribu. Ziaurus verslas gyventi daugumos vargsu saskaita, o is tikruju visi sie tariami papildai daromi is VIENOS BACKOS del visko pakeiciant pakuotes.

demesio trūkumo

demesio trūkumo portretas
zuviestaukai negydo.

Man

Man portretas
tai gėda dėl Stano ( Stanislav Stavitsky)

Anonimui

Anonimui portretas
O tau vatnike - komentaru teršale, geros ilgos keliones su seksualine pakraipa

@Stano

@Stano portretas
Tu dar su šešiais eurais i kirpykla nueik :) ir dar daig vietu, kur anksčiau 20 lt uztekdavo

Kalafioras

Kalafioras portretas
Ar tik vaistai brangus? Lt žemės žvaigždės sušviečia kai juos asmeniškai paliečia. Tik tada. Žmonės duonos neturi už ką nusipirkti. Paklauskit garsiai ir svariai lietuviškos valdžios-kodėl taip???!!!

Leo

Leo portretas
Reikia pagalvoti kiek kartų padidintos kainos jeigu yra akcija du perki trečias nemokamai . Akių dūmimas ir tiek . Nemokamai nieko negausi .

Julius

Julius portretas
Sukurk dar kokia negedinga daina :D ir žuvų taukus geria kvailiai, moksliniai tyrimai nerodo jokių teigiamu ar neigiamu vartojimo ženklu :)))

Anonimas

Anonimas portretas
Ech su kokiu malonumu krausiu juos į vagonus, tuos buržujus....pasigailėjimo tikrai nebus...

Anonimas

Anonimas portretas
Dar vieni kandidatai kelionei pas baltas meškas.

Žilvinas

Žilvinas portretas
Kad ne tik vaistai kosmosas andien lyginau kainas parduotuvėse sako ne brangsta, bet paėmiau mėnesį viena ir lyginau mėnesio pradžioj buvo viena kaina mėnesio gale jau brangiau ir kai man užtekdavo 15e dienai su šeima istempt dabar jau 25 nors ta pati perku, viskas pas mus brangsta tik ne algos kainos liko tos pačios kaip litais o algos 3.5 karto sumažėjo

Rita

Rita portretas
Kas jums, komentatoriai, darosi? Stano iš tikrųjų teisingai parašė, nes bet kokie vaistai yra aukso kaina. O jus čia visi pradėjot pult ant stano. Keistuoliai.

Kauniete

Kauniete portretas
Nematau jokios gėdos

Skiepas

Skiepas portretas
Kaina dar ne viskas, pasirodo vaistininkams nurodyta vos ne per prievartą piršti klientams visokius papildus, kosmetiką ir t.t., vis papildomam euriukui iš mūsų ištraukt, nes kažkam pelnas vis per mažas...

nikas

nikas portretas
Stano, sumokek GPM ir kitus mokesčius- tokį pat procentą kaip visi dirbantys mirtingieji, žinoma nuo visų pajamų ir nuo tų kur užsakovai grynais sumoka,-tokiu būdu prisidėsi prie pensininkų gerovės

Anonimas

Anonimas portretas
Jam matai geda. Jeigu geda tai imk automata, kviesk draugus ir ISSAUDYK ta pi.de.ra.si.ne valdzia kuri tau daro geda.. Valdzia specialiai taip daro kad pensininkai nipirktu vaistu ir greiciau ismirtu. Tokie Briuselio nurodymai ir direktyvos. Briuselis puikiai zino kokios pensijos Lietuvoje, bet tyli. Tai rodo kad jie uz pensininku ISZUDYMA Lietuvoje.

Ligonis

Ligonis portretas
Kompensuojami vaistai tai tikrai nėra brangus, bet jų mažai kompensuoja, rašo receptus gydytojas kuriuos turi pirkti pilna kaina. O jų kaineles ne ligoniams, tegul neperka greičiau numirs nereiks moketi invalidumo ar pensijų. Taip lietuvių per daug

To sigitas

To sigitas portretas
Kažkas, ne taip nėra kompensuojami 100% vaistai. Nebent pas patį kažkas labai jau rimto.

Sigitas

Sigitas portretas
Nuo širdies ligų man visi vaistai kompensuoti 100 procentų.Ko tas Stanas dejuoja, juk ir taip storas ir piniginė, nemanau, plona

Ką daro pensininkai?

Ką daro pensininkai? portretas
Oi, mano mielas Stano, pensininkai verda kaulų sultinį, geria sumaltus kiaušinių lukštus, renka ir džiovina žoleles, aviečiauja (jei dar gali paeiti), renka šaltalankius, riešutus, iš dilgėlių, garšvų ir pienių darosi salotas, va, taip ir manosi pykčiui daugelio tų, kurie norėtų vadovautis principu "Nuvarytus arklius nušauna..."

Anonimas

Anonimas portretas
taip corega dantu protezams litais kainavo 4-5 lt o dabar po vaistu kabutese atpigimo kainuoja virs 7 euru vaistininkai baigia isproteti keldami kainas

v a g y s

v a g y s  portretas
JUK TAIP VISKAS PIGU VISKAS TIK LIGONIŲ SĄSKAITA YRA TAUPOMA TAI KURTAS 0TAUPUMAS KUR V E R Y G A KADA IR KAS GRAŽINS MUM PINIGUS KAI UŽ VAISTUS TURIM ATIDUOT VISĄ INVALIDUMA GAUNAM 160 EU O VAISTAMS TURI ATIDUOT 90 EU TAI NORMALU KUR ANKŠČIAU NEREIKĖJO UŽ VAISTUS MOKĖT O DABAR MOKĖT REIKIA UŽ VIENUS 16 EU PRIEMOKA UŽ KITUS 28 EU O 30 EU AR TAI NORMALU KAI SERGI EPILEPSIJA IR DAR ESI PARALIŽIUOTAS O KUR MOKESČIAI KUR APSIRENKT O VALGYT NEBEREIKIA TAIP PAGAL MŪSŲ VALDŽIA IŠEINA

jonc

jonc portretas
Prancūzai apsivilktų oranžines liemenes ir eitų vaistinems langų daužyt,o mes pakentesim...

Dar vienas rėksnys

Dar vienas rėksnys portretas
Pirmą kartą per trisdešimt metų vaistų kainas pamatė, sveikuolis

na

na portretas
nepamenu, kad kada nors kuris nors is Landsbergiu butu buves prezidentu ar premjeru, tai ar jie galejo kainas nustatinet? net jokiais ministrais niekada nebuvo... smagiausia viska, kas yra negerai suversti Landsbergiams

Fufaikei Nikai

Fufaikei Nikai portretas
Nuo bolševiko Brazausko mafijos kainos pakilo.

Man idomu kodel tau atrodo taip?

Man idomu kodel tau atrodo taip? portretas
Kode, man paaiskink ,kad kainos nuo AMB laiku uzsilikusios.?Juk jAMB klanas ilgiausiai buvo valdzioje ir turejos visus igaliojimus daryti tvarka.

Nika

Nika portretas
Stengiuosi niekuo nesistebėti, bet šį kartą kažkaip nepavyko. Nejaugi Stano tik dabar susipažino su vaistinių preparatų kainomis? Tos kainos nuo Landsbergio laikų nepažabotų farmacininkų palikimas.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių