Per parą – 88 COVID-19 atvejai: registruoti ir trys nauji židiniai

 • Teksto dydis:

Iš 88  koronaviruso atvejų praėjusią parą beveik pusė, t.y. 43 registruota Šiaulių apskrityje, daugiausia jų siejami su židiniu Radviliškio ligoninėje, pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

Taip pat 29 atvejai registruoti Kauno, 15 – Vilniaus bei vienas – Telšių apskrityse, 49 atvejai siejami su židiniais. Registruoti ir trys nauji židiniai Kėdainių bei Raseinių rajono mokyklose, fechtavimosi būrelyje Vilniuje.

Po kontakto su sergančiaisiais, epidemiologų vertinimu, užsikrėtė 64 asmenys. Be to, per praėjusią parą registruoti trys įvežtiniai atvejai – du iš Ukrainos ir vienas iš Danijos. Dar 21 asmens užsikrėtimo aplinkybių specialistams nustatyti nepavyko.

18 vakarykštę parą patvirtintų atvejų yra siejami su Radviliškio ligonine, iš kurių – vienas pacientas, septyni darbuotojai ir 10 antrinių kontaktų, t. y. asmenys nedirba šioje įstaigoje ir joje nėra gydomi. Iš viso antradienio ryto duomenimis, su židiniu siejami 133 atvejai: 62 pacientai, 49 darbuotojai ir 22 antriniai atvejai.

Vienas antrinis atvejis, registruotas pirmadienį, siejamas su Respublikine Šiaulių ligonine – čia susirgo vieno ligoninėje gydymo paciento šeimos narys. Šiuo metu iš viso registruota 40 atvejų, siejamų su šiuo židiniu: 12 pacientų, 20 darbuotojų ir 8 antriniai atvejai.

Taip pat dar vienas atvejis patvirtintas Kuršėnų ligoninės pacientui. Iš viso šiame židinyje registruoti penki COVID-19 atvejai. Visi asmenys yra Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus pacientai.

Keturi atvejai vakar registruoti ir Kelmėje veikiančios „Kelmės pieninės“ darbuotojams, su židiniu iš viso jau siejama 15 koronavirusinės infekcijos atvejų.

Dar du atvejai siejami su židiniu Šiauliuose tarp policijos pareigūnų ir instruktorių. Abu asmenys yra darbuotojai. Iš viso su protrūkiu siejami septyni koronaviruso atvejai. Pirmojo asmens užsikrėtimo aplinkybės, pirminiu vertinimu, siejamos su židiniu Raseinių policijoje.

Kauno apskrityje vakar registruoti šeši koronaviruso atvejai siejami su židiniu Kauno valstybiniame muzikiniame teatre. Visi asmenys yra darbuotojai. Šiuo metu čia registruota 10 susijusių atvejų.

Penki atvejai Kauno apskrityje siejami su židiniais ugdymo įstaigose: trys – su Kauno Erudito licėjumi, iš kurių du yra mokiniai ir mokytojas (iš viso 12 susijusių COVID-19 atvejų), vienas atvejis – su židiniu Kauno K. Griniaus progimnazijoje. Čia užsikrėtęs asmuo yra susirgusio vaiko šeimos narys, kuris mokosi Kauno „Saulės“ gimnazijoje. Iš viso su židiniu K. Griniaus progimnazijoje siejama 10 koronavirusinės infekcijos atvejų.

Dar vienas atvejis yra susijęs su Raseinių Viktoro Petkaus pagrindine mokykla, užsikrėtė moksleivis. Iš viso registruoti 4 susiję atvejai.

Kauno apskrityje registruoti ir du nauji židiniai. Koronavirusas diagnozuotas Kėdainių rajono Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos mokytojui – tai jau 2-asis susirgimas šioje įstaigoje. Pirmojo asmens užsikrėtimo aplinkybės siejamos su Raseinių „Šatrijos“ choru.

Taip pat naujas židinys Raseinių rajone siejamas su Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos Gylių skyriumi. Tai  taip pat antrasis susijęs COVID-19 atvejis.

Vilniaus apskrityje vakar patvirtinti du atvejai, siejami su židiniu ansamblyje „Lietuva“. Vienas iš asmenų yra choristas, kitas – antrinis atvejis. Iš viso su židiniu siejami 33 koronavirusinės infekcijos atvejai.

Dar vienas atvejis Vilniuje siejamas su protrūkiu šokių studijoje. Tai 39-asis susijęs COVID-19 atvejis.

Dar vieno asmens užsikrėtimo aplinkybės siejamos su židiniu Vilniaus S. Stanevičiaus progimnazijoje. Vertinama, kad iš viso su židiniu yra susiję 6 koronaviruso atvejai.

Vilniuje registruotas naujas židinys, siejamas su fechtavimosi treniruotėmis, kur iš viso registruoti trys užsikrėtimo atvejai. Pirmasis atvejis patvirtintas rugsėjo 25 dieną, asmens užsikrėtimo aplinkybės nežinomos, tačiau manoma, kad užsikrėsti galėjo dalyvaudamas Šiauliuose vykusiame fechtavimosi čempionate.

Be to, dar 15 asmenų, epidemiologų vertinimu, užsikrėtė po kontakto su asmenimis, kuriems patvirtintas koronavirusas, tačiau atvejai, šiuo metu turimais duomenimis, nepriskiriami infekcijos židiniams.

Šiuo metu epidemiologams dar nepavyko nustatyti, kaip užsikrėtė 21 asmuo. Epidemiologinių tyrimų metu nustatyta, kad asmenys išvykę į užsienį nebuvo, su patvirtintais COVID-19 atvejais nebendravo.

Lietuvoje iš viso patvirtinta 4578 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 2118  asmenys, 2349 – pasveiko.NAUJAUSI KOMENTARAI

as

as portretas
ar ten lietuvoje yra tiek gyventoju kad serga simtais ir nei vioenas konkreciai neparaso kad turi giminaiti ar pazystama serganti sia baisia liga kur net nejaucia kad serga sudmaliu krastas

O Klaipėdoje

O Klaipėdoje portretas
koronos nėra? Įdomu kaip čia yra

Ot lopai

Ot lopai portretas
Kaukės privalomos,pusę metų atgal sakė kada antra banga,žino kad vasarą egzu nebus.kaip viskas gerai suplanuota,metai į priekį,o valdziunai lobsta is to.sedekit asilai ir tikekit šituo blefu,naikinat save su kaukem,viskas tam,kad algų nebekelt,kainas sukelti ,negydyti nuo egzistuojančių ligų,isdvesit visi tiketojai.
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių