10 taisyklių, kaip kalbėti su COVID-19 neigėjais ir kitų sąmokslo teorijų šalininkais

Artas

Artas portretas
Reikia kalbeti faktais, o pliurzyti bet ka is eiles ... kiek serganciu gripu, palyginkit mirtinguma praeitu metu ir siu, ... priezastais. Dabar juokas ima kai gripu serga "sezono" metu keliasdesimt, o kporonovirusu tukstanciai ... vadinasi tapome gripui atsparus , ... svilpavimai i niekur, kiek girdejau mirtingumas mazesnis nei pernai metu .... ir daug kitu faktu ... Tad ne pliauzekit kas papuola, o faktus destykit. Ir ne taip, kad net nesitikrines, taciau serga ....

Taip

Taip portretas
Jeigu tas virusas paskleistas ,tsi kodel yra nepareikalauta is tis šalies atsakomybės, virusas šiaip sau nestsiranda,jus yra kuriamas laboratorijose, su virusiais gaminama baterialoginis ginklas ir taip toliau.Kas ir kada atsakys pasauliui i ši klausymą ,kas kaltas ,ir privalo atsakyti kaltininkas uz padarytą žalą žmonijai.

Verygacare

Verygacare portretas
E I KIT N A C HUI B LE T SU SAVO SU PI STU KO VIDU

Antanas

Antanas portretas
Siūlytojuj kur ir ką man dirbti, eik tu. N....

Antanas

Antanas portretas
Pasiūsti velniop visus viruso skleidėjų, ške, TV, žiniasklaida, ir visus gązdintojus, vienu žodžiu, NUSIŠIKT!!!!!!!

tikiu

tikiu portretas
Neigti COVID_19-- tai tas pat --kaip neigti sezonini GRIPA.,skarlatina,tuberkulioze ir kt... Kad COVID-19 paplito tai matome fakta,,o kaip jis "uzgime"[nezinau] ,,,,kad tai nauja virusine atmaina mato auksciausio lygio laboratorijos.. ===== ...kapavieciu ATIDENGIMAS-kasinejimas ,mano galva,,yra nusikaltimas1!!! ...juk niekas nezino su kokia liga ,kokiu virusu ilsisi mirusysis,,,ir koki virusa "paleis "i aplinka "senienu"shniukshtinetojai """archiologai......kapavietes atkasti turetu buti DRAUDZIAMA.!!!!

Tam koronask...

Tam koronask... portretas
Kas tau sakė kad aš vaikštau? Tai ir nesiūlyk man kažkur vaikščiot. Juk aš tau nesiūlau galvot nes akivaizdu kad neturi kuom.

4

4 portretas
Daug silpnų žmonių pasaulyje kuriems Corona labai pavojinga, bet didžiausia dalis perneša ta susirgimą kaip įprasta gripą ar panašias ligas Milijonai serga, milijardai ne

Koronaskeptikui

Koronaskeptikui portretas
tamstai ,kad patvirtinti ar paneigti savo prielaidas siulyciau isidarbinti savanoriu i korona viruso ligoniu skyriu,na ir kaip kokiam nemirtingajam vaikscioti ten be jokiu apsaugu (nes korona tai isgalvota )

TAIKDARYS.

TAIKDARYS. portretas
Koronovirusas- tai amžiaus afera.

Vardas

Vardas portretas
Nedeveti kaukes tai kaip nedeveti prezervativo. Tai ne tik "tavo reikalas". Tu kitus uzsikresi.

Bet tai tik debilai

Bet tai tik debilai portretas
Gali sumastyt tokias taisykles Zmogus yra laisvas galvoti ka tik nori Aš KATEGORIŠKAI PRIEŠ KORONA IR JAI BUS NORMALUS BENT 500 TŪKSTANČIŲ ŽMONIŲ MITINGAS AŠ DALYVAUSIU !

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
Siaubas apima paskaičius tokį aiškinimą. Aš nesioju kauke, laikausi visų nurodymų. Bet jei kiti šiuo atveju turi savo nuomonę, tai jų reikalas. Kiekvienas žmogus turi teisę. Juk pas mus demokratija. Pamačius, kaip švaistomi milijonai, žmonėms kyla visokių minčių

Koronaskeptikas

Koronaskeptikas portretas
O kas sakė kad aš noriu su kažkuo kalbėt, ar kažkam kažką įrodinėt. Aš turiu tvirtą savo požiūrį, ir visi eikite nx, man neįdomios kitos teorijos, pakol jos savaime nepakeis į save požiūrio. Pažiūrėkit į tas asmenybes kurios skleidžia tą "ale" teisingą požiūrį, ir pasidarys aišku kodėl pilkoji masė tiesos ieško kitur.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių