Sėdime ant tiksinčios nerimo bombos?

Anonimas

Anonimas portretas
tegul savivaldybe perziuri socialines lengvatas sildymui.pensijas pakele o lengvatu negaunam

nereikia kurstyti

nereikia kurstyti portretas
to nerimo negatyvia informacija, kur įvykiai sutirštinami, iš adatos priskaldant vežimą. Ne visi žmogiukai pajėgia jai atsispirti. Skaito ir lipa užuolaidomis. Grėblius į rankas ir lapų grėbti. Mažiau parinsis ir bus visuomenei naudingas darbas.

Tai

Tai portretas
Sriubos valgykloje nedalina jokių karšto maisto porcijų, tik sriuba iš atliekų ir baisiai skysta košė, kažkodėl tik pabėgėliai gauna kotletus , kepsnius, daržovių, o sriubos valgykloje tyčiojasi iš žmonių.

Rašo tik baisias naujienas

Rašo tik baisias naujienas portretas
Spaudai naudinga, kas bloga, dabar tai virusas, migrantai, ale vertėjai...

Anonimas

Anonimas portretas
Tarp jūsų paminėtų esate ir jūs antidurnius..

Antidurnius

Antidurnius portretas
Tamsuolių idiotų antivakserių Lietuvoje daugiau negu bet kur pasauly. Maža valstybėlė, bet didelis beprotnamis.

Situacija

Situacija portretas
Psichologinės pagalbos greit prireiks dėl žmonių rūšiavimo gyvenimo užribin nustumtiems nevakcinuotiems vyresnio amžiaus žmonėms, kuriems tapo apsunkintas maisto produktų nusipirkimas, jie nesilankė ir nesilanko kazino, lažybų punktuose ar naktiniuose baruose, nesitrainioko po PC, nes neturi tiek pinigų, ne visi turi sveikatos lakstinėti ir ieškoti mažų parduotuvių, turėjo savo sėslaus gyvenimo įpročius, lankėsi arčiausiai namų esančioje parduotuvėje, todėl išliko sveiki. Dabar šiems žmonėms taikomas psichologinis spaudimas dėl vakcinacijos, jie prievartaujami adata, kad gautų GP ir tuo pačiu teisę į įprastą gyvenimo būdą.

Andrius

Andrius portretas
Nerimą kelia beždžionių antplūdis ir „Lietuvos“ valdžios kryptingas kolaboravimas su priešais iš užsienio tas beždžiones čia legalizuojant ir įveisiant.

Nuomonė piliečio.

Nuomonė piliečio. portretas
Artimieji ir jų senukai ir yra tiksinti bomba,ne s neleidžia skiepytis savu senolių. O gal ir laukia pakol greičiau numirs. Tu antivakserių tiek daug ir viska jie,, žino,, kad ligoninėse daugiausiai guli ir miršta paskskiepiję . Ir ,,Facebook,, visus pasiskiepijusius išvadina durniais. Jų nuomonė,kad milijonus Šimonytė su savo komanda taškosi. Tai gal reikėtu daugiau apšviesti visais klausimais,o ne ,kad tokie Gaižauskai skalytu, kad tik kitais metais patektu į vyriausybe.

Grybas

Grybas portretas
Joks sveiko proto dievo tarnas nerekomenduos skiepytis. Žydams kunigai netarnauja!

Anonimas

Anonimas portretas
kodel vel abejojama tekstu, klaustukininkai

Aš portretas
Daugiau turėtų padėti ir bažnyčia. Kunigai galėtų aplankyti vienišus ir sergančius senolius, pabendrauti. Ne vien tik kai žmogus išeina iš pasaulio, bet kol gyvas, juk vieniši ir pagyvenę žmonės labai pasitiki kunigais. Taip, kad daugiau savanoriaukit ir padėkit tokiems žmonėms, ypatingai šiuo laikotarpiu.

o

o portretas
mafija irgi mirtinga ===
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių