Psichiatrė: priklausomybės priveda prie savižudybės

Grįžti į straipsnį

Jone

Jone portretas
Savižudybę tai vat būna tokia. Situacija kad atrodo nieko nematau ir ne girdi norisi dinkti nuo žemės paviršiaus yra taip buvę ir man.bet.

pilietis

pilietis portretas
nieko nėra baisiau, kaip priklausomybė nuo vaistų, į kurią įklampina psichiatrai

Faktai

Faktai portretas
Smetonos nepriklausomoje Lietuvoje žudėsi tik vienetai. Rusai okupantai atnešė alkoholizmą, o su juo ir savižudybes. Per trisdešimtmetį pavyko savižudžių sumažinti beveik per pusę. Tačiau Morgana ir kiti laisviečiai pasistengs dėl narkomafijos ir pasimaišiusių vėl daugės.

Labiausiai prie savižudybės priveda

Labiausiai prie savižudybės priveda portretas
Psichiatrų išrašyti psichotropiniai vaistukai...

Anonimas

Anonimas portretas
PRIKLAUSOMYBĖ NUO VALDŽIOS BAIGIASI KARTUVĖSE..

Anonimas

Anonimas portretas
Gal reikėtų daugiau fizinio krūvio,gal reikėtų atsisukti į Dievą,skaityti Šv Raštą,eiti į bažnyčią Daugiau niekas nepadės Žmogus pats turi tvarkytis su savo problemomis su Dievo pagalba Vienas žmogus per silpnas Tikrai problemų neišspręs nei rūkymas,nei alkoholis nei narkotikai,nei psichologai Sako žmogui reikia išsikalbėti,o aš sakau,reikia užsidaryti tyloje su malda Tai patikrintos praktikos Mažiau reikia iš savęs reikalauti tobulumo ir mažiau reikia norėti visiems patikti SEKMĖS

vqier

vqier portretas
30 metu zmones tik gasdinami mokesciais ,kovidu ,rusais, ir kitom nesamonem, lanzbirgizmo pasekmes savizudybes

Niekada !!!!

Niekada !!!! portretas
Nepasitikek niekuo ,netgi savu šešeliu, kuris gali but ne tavo ir neturesi problemu .

O

O portretas
Yra tokių registratorių ir seselių kurios labsi apkalbinėja, sedėdamos neturi ka veikt ir varo.

Na to T

Na to T portretas
Perdedat, visas pasaulis aplink jus nesisuka, o kiti žmonės turi savo gyvenimus ir užsiėmimus, o ne tik ištisas dienas apie jūsų sveikatą kalbėti.

Simple

Simple portretas
Visas mirtis pervardyjam nuo covid-19 ir istrinam skiepu istorija ....

Nepriklausomas

Nepriklausomas portretas
Raskite nepriklausomą žmogų nuo prekybos centrų, religijos, finansų, reklamos ir t.t. Išvada - kvailas straipsnis

Anonimas

Anonimas portretas
stribu kgb palikuoniai užslaptinia archyvus valinat i rusija

I

I portretas
Kodėl visi specialistai kurie nesusiję su psichologinėm ligom gali matyti visus asmens apsilankymus, paskirtus vaistus, kur ta duomenų apsauga, baisiau negu baisu, kai nueisi pas kardiologą, ar dar kokį urologą, pas budinčią šeimos ir viską mato , dar net tyčia skaito visą esveikatos kortelę šniukštinėja progai pasitaikius prieš ateinant pacientui į kabinetą jau žino kur ir pas ką buvai, tai koks specialistų reikalas kur žmogus buvo??

T

T portretas
Taigi jau dabar kai kurie specialistai kreivai žiūri į pacientą jei mato kad turėjai taloną pas psichiatrą irašas depresija, o tas talonas tik nuotolonis buvo, bet jau pakenkia negrižtamai sudaryta nuomonę apie žmogų. Net nepradesi gydytis jau pajuokos objektas būsi, ir net kaimynė seselė prisijungus kai eisi pas šeimistą viską mato apie tave ir visas namas už nugaros apkalbės.

Klausimas

Klausimas portretas
Į e-sistemą įrašius ligos kodą, kas toliau laukia? Bet koks gydytojas matys, kuo tu sergi. Ar ta diagnozė ateity nebus pražūtinga?

pastabusis

pastabusis portretas
Daktarės išvardintą priklausomybių sąrašą dar papildyčiau priklausomybėmis nuo sekso ir pornofilmų. Ne mažiau žaloja socialinį gyvenimą.

Zuikis

Zuikis portretas
Komentatoriui "Parašykite konsultacijų kainą". Mažiau vaikščiok į snargliavimosi ir verkšlianimo konsultacijas kurios tikrai nepigiai kainuoja. Nueik pas psichiatrą, jis išrašys vaistų, o visa tai padengs ligonių kasos. Straipsnyje aiškiai parašyti - išsipasakojimais ir valios pastangomis be medikamentų retam pavyksta išgydyti bet kokią ligą.

===> !!!

===> !!! portretas
Mielas valstietuk, as tavo vietoje tai tikrai nutraukciau savo gyvenima. Kokia gyvenimo prasme gyventi kaime visiskame skurde, sedeti ant pasalpu, buti buku ir neissilavinusiu? Ir viskas del to, kad landsbergis kaltas. Zodziu tavo vietoje net nesvarstyciau.

neteko girdeti ,nei regeti ...tokio zmogelio kuriam padejo

neteko girdeti ,nei regeti ...tokio zmogelio kuriam padejo portretas
psichiatrai gyvenime , o stai ,kad suzlugde gyvenima ir privede prie savizudybiu tokiu atveju tukstanciai....

To !!!

To !!! portretas
Pasalpinis valstieti, nereikejo nosies snarglius pirstais minkyti, o mokintis mokykloje. Dabar tik save kaltink, kad vos devynias kaimo mokyklos klases baigei ir tenka dirbti uz minimalu atlyginima. Nes esi bukas kaip ir visa tavo seima bei visa darbo ir valstieciu klase.

To tomui

To tomui portretas
atsibodo - arba mokykis lietuviškai be klaidų rašyti arba rašinėk su vertėjo pagalba!

Parašykit konsultacijų kainą

Parašykit konsultacijų kainą portretas
Kiek kainuoja psichoterapeuto ir psichologo konsultacija? 2011 metais psichoterapeuto valanda kainavo 90 litų. 10 būtų kainavę 900. Kolektyvinė konsultacija 45. Ar buvo įmanoma įpirkti? Dabar net neįsivaizduoju. Ir dar turi būti tikras specialistas. Tai apie ką mes kalbam? Labai gerai, kad nors jaunimo linija yra.

Anonimas

Anonimas portretas
Pandemija cia padare ilgalaiki poveiki karantinas ,negalejai nei laisvalaikio nei bendraut kur isvazuot , izoliacija , verslu zlugimas , pinigu praradimas , dar sveikatos pablogejimas po viruso , pernai kainu ir mokesciu kelimas dar karas , stresas ir viskas gula zmogai ant smegenu ir silpnesni neislaiko atkrenta pagal Darvino teorija .

!!!

!!! portretas
Lansbergiu klano tai nepriveda beprasmiskai nugyventas gyvenimas karas su kazkuo nu blin sveikas ne durnyne vartaliojasi ir bezda nesamones nu ar neisprotejas su savo supista demokratija padekit jam nusibaigt

Nuomonė

Nuomonė portretas
Padėkokite narkotikus propaguojančiom partijom.

Anonimas

Anonimas portretas
Dalis statistikos yra medikų klaida. Veža į psichiatrines ir psichiškai sveikus žmones, užtenka, kad jūsų mama ar tėtis uzsinores ir kreipsis į medikus. Gali būti ir kaimynai. Tiesiog kažkas nestudijavo arba praleido paskaitas apie žmonių šovinius tipus, elgesį. Taip suluosindami to žmogaus gyvenimą . Už tokį medikų ir artimųjų elgesį turi būti teisiama. Psichus sodina klasėse kartu su visais mokiniais, o sveikus žmones veža į psichuskes. Taip buvo, bet jūsų savivalė baigsis, nes turite visą krūvą blogai paruoštų ir nesimokiudiu, bet studijavusiu medikų.

tomas

tomas portretas
– Ką reikėtų daryti, kad savižudybių skaičius Lietuvoje mažėtų? ATSAKIMAS: sumazinti gyventoju skaiciu iki nulio ir tada savyzudibiu bus nulis.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių